دانلود پادکست خدا را به زندگی خود وارد کنید


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست خدا را به زندگی خود وارد کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست خدا را به زندگی خود وارد کنید

با شنیدن پادکست خدا را به زندگی خود وارد کنید اثر ویکتوریا اوستین، دنیای خود را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل کنید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) می‌گوید: خداوند شما را نشان کرده است که در این‌ دنیا تاثیر داشته باشید، با بودن شما در این دنیا، و این‌که در بهترین حالت خودتان باشید، با استفاده از موهبت‌هایی که خدا به شما داده است موجب می‌شوید، تغییری ملکوتی ایجاد شود و این دنیا غنی‌تر شود.

خدا به شما موهبت‌هایی عطا کرده ولی موهبت‌های مشابه نداریم، ما باید نسبت به موهبت‌های خودمان احساس خوب داشته باشیم و آن‌ها را در خود تشخیص دهیم و بدانیم که استعداد‌های ما به دلیل خاصی در وجودمان هستند و باید سپاسگزار آن چیزی باشیم که خداوند به ما داده است.

خداوند هدف فوق‌العاده‌ای در زندگی شما قرار داده است؛ خدا را به تمام حوزه‌های زندگی خود وارد کنید شما تمام آن‌چیزی را در اختیار دارید که با آن‌ها می‌توانید این دنیا را به مکان بهتری تبدیل کنید.

 ۱۳ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۷ دقیقه
بخش اول
۷ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود پادکست خدا را به زندگی خود وارد کنید

برای دانلود پادکست خدا را به زندگی خود وارد کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  خدا را به زندگی خود وارد کنید
null null
۱۳۹۷/۵/۲۱
با سلام اپلیکیشن خوبی بود من تازه اشنا شدم و دارم ازش استفاده میکنم
آتنا صادقی
۱۳۹۹/۷/۲۵
خیلی کتاب خوبیه اما گوینده یکم رو مخه
Samira Jazayeri
۱۳۹۹/۶/۱۵
چقدر تند میخونهههه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)