دانلود پادکست درخواست بزرگ داشته باشید


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست درخواست بزرگ داشته باشید  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست درخواست بزرگ داشته باشید

پادکست درخواست بزرگ داشته باشید اثر جول اوستین به شما می‌آموزد که چگونه از زندگیتان و خدای متعادل چیزهای بزرگ درخواست کنید، یا حتی چیزهای محال، چرا که زندگی سرشار از فراوانی است. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جول اوستین در این کتاب می‌گوید:

جرات داشته باشید و تقاضاهای بزرگ کنید، آنچه خداوند به شما وعده داده است را بخواهید، محدودیت‌ها را از دعای خود بردارید و درخواست بزرگ داشته باشید.

از خدا نخواهید که در انجام کارهای اشتباه خود بهتر عمل کنید، از او برای رویاهای خود درخواست کنید، برای سطوح بالاتر دعا کنید، برای برکت‌های انفجاری از او درخواست کنید، از او بخواهید که شما را به سوی هدفتان پرتاب کند.

خدا بیش از حد نیاز شما می‌بخشد، او خدای فراوانی است، خدای سرشار شدن است، پس شما هم شجاعت داشته باشید و درخواست بزرگ داشته باشید.

خداوند همین حالا هم فراوانی را در آینده‌ی زندگی شما قرار داده است، او همین حالا هم انسان‌های درست، اتفاقات خوب را در زندگی شما قرار داده است، درهایی که قرار است برایتان باز شوند و خودتان نمی‌توانستید بازشان کنید، سوال من از شما این است: آیا درخواست بزرگ دارید؟

جول آستین (Joel Osteen) واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۲۷ دقیقه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۳ دقیقه
بخش چهارم
۵ دقیقه
بخش پنجم
۵ دقیقه
بخش ششم
۴ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود پادکست درخواست بزرگ داشته باشید

برای دانلود پادکست درخواست بزرگ داشته باشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  درخواست بزرگ داشته باشید
مژگان بیات
۱۳۹۷/۳/۱۰
کتاب خوبی است فقط حیف که خیلی مختصر است
رضا خادمی
۱۳۹۶/۱۲/۱۴
با سلام، به نظرم کتاب خیلی خوبیه و میتونه در زندگی همه تاثیر مثبت داشته باشه.
محمد امین بابا علی
۱۳۹۸/۱۰/۷
باعرض سلام وخسته نباشید.. کتاب خوبی بود ولی خیلی مختصر وکوتاه بود. یه سخنرانی جول اوستین و تیکه تیکه کردیدخدایی درست نیست.. همشو یه جابفروشید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۰)