دانلود پادکست دستیابی به اهداف


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست دستیابی به اهداف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست دستیابی به اهداف

دارن هاردی در پادکست دستیابی به اهداف، فرآیند تعیین اهداف و چگونگی دستیابی به آن‌ها را آموزش می‌دهد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

دارن هاردی می‌گوید: انسان‌ها به خاطر طبیعت‌شان موجودات هدف‌داری هستند. مغز ما دائما درحال تلاش برای هماهنگ کردن دنیای بیرون با آن چیزی است که در درونمان می‌بینیم و دنبالش هستیم.

زمانی که برای خودتان هدف تعیین می‌کنید به مغزتان چیزی می‌دهید که بتواند روی آن تمرکز کند و مانند این است که به ذهنتان چشم‌هایی تازه می‌دهید تا تمام مردم، موقعیت‌ها، صحبت‌ها، منابع، ایده‌ها و خلاقیتی را ببینید که در جهت هدفتان است. پس دنیای برونی‌تان با چیزی که درونتان است، هماهنگ می‌شود.

اهداف به شما جهت و بینش می‌دهند و با داشتن اهداف مشخص و مکتوب پیش چشم‌تان، کائنات به شما چیزی می‌دهند که به دنبالش هستید.

دارن هاردی (Darren Hardy) ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت است. حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است و خود هاردی این را نتیجه‌ی به کار بردن‌‌ اصولی می‌داند که خودش در کتاب اثر مرکب درباره‌ی آن نوشته است.

 ۸ دقیقه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود پادکست دستیابی به اهداف

برای دانلود پادکست دستیابی به اهداف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  دستیابی به اهداف
sepehr mo
۱۳۹۷/۷/۱۷
حتما کتاب استثنا باشید دارن هاردی رو بخونید فوق العاده ست
Amin Jafari
۱۳۹۷/۵/۱۳
همین دو بخش کوتاه بود؟!
هدیه حسن زاده
۱۳۹۹/۶/۷
🥰🥰🥰🥰 آدم باید از کتاب‌های صوتی نت برداره و چندین بار تکرار کنه گوش دادن رو و بعد اثرش فوق العاده میشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۱)