دانلود پادکست دستیابی به بالاترین سطح عملکرد


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست دستیابی به بالاترین سطح عملکرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست دستیابی به بالاترین سطح عملکرد

برندن برچارد در پادکست دستیابی به بالاترین سطح عملکرد راه‌ها و روش‌هایی را در جهت رسیدن به بهترین عملکرد به شما آموزش می‌دهد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

چهار عنصر کلیدی برای دستیابی به عملکرد عالی به عوامل زیر بستگی دارد: ذهن و روان، فیزیولوژی و سلامتی بدن، بازده و متقاعدسازی.

برای رسیدن به بالاترین سطح عملکرد نوع کاری که انجام می‌دهیم و نحوه انجام آن کار بسیار مهم است. عشق و علاقه مهم‌ترین مشخصه برای افرادی است که کارایی عالی دارند و اصولا باعشق‌ترین افراد ممکن هستند و همیشه درباره فعالیتی که انجام می‌دهند، حرف می‌زنند و دائما از چیزی که هیجان به آن‌ها می‌دهد، سخن می‌گویند.

یک عنصر کمال‌گرایی وجود دارد که افراد دارای کارایی بالا را به پیش می‌راند. آن‌ها بهترین‌ها را می‌خواهند و قطعا کار آن‌ها با عقل و درایت توام است. برای رسیدن به کارایی بالا باید کار باارزش انجام بدهید و تفاوتی ایجاد کنید. افراد با کارایی بالا براساس عشق، تعالی و خدمت به پیش می‌روند.

چهار عنصر را اگر یاد بگیرید و در زندگی‌تان فعال کنید برای همیشه تغییرتان می‌دهد. روان شما هدایت‌گر موفقیت‌تان است. تصورتان از دنیا، خودتان، تصورتان از افراد دیگر، تصور کلی شما از موفقیت می‌تواند ارزش‌هایتان، باورهایتان، مقاصدتان را مشخص کند.

باید بتوانید در راستای رسیدن به اهداف‌تان دیگران را متقاعد کنید و به آن‌ها انگیزه بدهید و روی آنها اثر بذارید تا با شما همراهی کنند. اگر نتوانید افراد را قانع کنید به آن‌ها انگیزه بدهید، قطعا نمی‌توانید سطح دستاورد خودتان در زندگی را هم بالا ببرید. پس باید در زندگی به نقطه‌ای برسید که سطح بسیار بالایی از عملکرد را به اجرا بگذارید. پس مشخص کنید: در زندگی باید روی چه کسانی اثر بگذارید؟ و چگونه؟

برندن برچارد (Brendon Burchard)، نویسنده‌ی آمریکایی است. برچارد از حادثه‌ی تصادفی که در نوزده سالگی تجربه کرد، به عنوان نقطه‌ی عطف زندگی خود یاد می‌کند. او پس از این حادثه، ویدیویی درباره‌ی این ماجرا ضبط کرد که با استقبال بی‌نظیر مخاطبان همراه شد. برچارد، موسس آکادمی High Performance است. این آکادمی، درس‌هایی در حوزه‌های تجارت، کارآفرینی، روانشناسی، تولید و فن مذاکره به دانشجویان ارائه می‌کند.

برندن برچارد در زمره‌ی پرفروش‌ترین نویسندگان ایالات متحده قرار دارد و در کلاس‌های آنلاین خود، به بیش از یک و نیم میلیون دانشجو درس داده است. کتاب "عادت‌های عملکرد عالی" که به مدت طولانی جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون و نیویورک تایمز است، اثر اوست.

 ۱۵ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۶ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود پادکست دستیابی به بالاترین سطح عملکرد

برای دانلود پادکست دستیابی به بالاترین سطح عملکرد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  دستیابی به بالاترین سطح عملکرد
chare chare
۱۳۹۷/۶/۲۲
مزخرفه اینقدر تند تند کتاب و می‌خونه که انگار دنبالش کردن نسبت به بقیه کتابای صوتی که خریدم واقعا بدرد نخور اما بقیشون عالی بودن بخصوص اثر مرکب و من قدرت هستم
Amin Rigi
۱۳۹۷/۹/۲۹
اگر در ضمن صدا صفحاتی از کتاب در تصویر نشان داده بشه بنظرم به درک بهتر کمک میکنند
Mehdi Moini
۱۳۹۸/۴/۲۷
نکات الهام بخش بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)