دانلود پادکست دیگران را با کلام خود قوی کنید


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست دیگران را با کلام خود قوی کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست دیگران را با کلام خود قوی کنید

ویکتوریا اوستین در پادکست دیگران را با کلام خود قوی کنید به شما آموزش می‌دهد که احساس مثبت وارد زندگی دیگران کنید و خود نیز زندگی شادتری داشته باشید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) در کتاب صوتی دیگران را با کلام خود قوی کنید می‌گوید:

اجازه ندهید کلامی از دهانتان خارج شود مگر برای گفتن آن‌چه می‌تواند به قوی‌تر شدن دیگران کمک کند، ما می‌توانیم دیگران را بسازیم، ما می‌توانیم همان کسی باشیم که اوضاع را تغییر می‌دهد، زیرا ما خدا را در درونمان داریم. 

ما با کلام خودمان قدرت و نفوذ فوق‌العاده‌ای داریم، باید تصمیم بگیریم که سازنده باشیم، ما با کلاممان، می‌توانیم خوبی‌های وجود دیگران را پیدا کنیم و از وجودشان بیرون بکشیم. کلام ما می‌تواند مانند چسبی باشد که روابط ما را به هم محکم می‌کند. 

برای دیدن خوبی‌ها باید سازنده باشید، باید سازنده باشید تا بدانید از نظر معماری چه‌طور باید ساختمانی را ساخت. اگر لطف و رحمت خدا را می‌خواهید با کلماتی که از دهانمان بیرون می‌آید در گسترش رحمت خدا نقش داشته باشید. 

اگر شما در گسترش رحمت خدا نقش داشته باشید، رحمت گسترده‌ی خدا به شما خواهد رسید، همه ما می‌توانیم بهتر شویم، ما یاد می‌گیریم، ما رشد می‌کنیم، ما در یک فرآیند هستیم و در حال کامل شدن هستیم.

 ۸ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۵ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود پادکست دیگران را با کلام خود قوی کنید

برای دانلود پادکست دیگران را با کلام خود قوی کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  دیگران را با کلام خود قوی کنید

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
حسن شاکری
۱۳۹۷/۵/۲۱
حیف این گویندگی برای این کتاب
مهناز سعیدی
۱۳۹۹/۸/۲۳
خیلی مختصر هست و من دوست داشتم ادامه میداشت
snoor aryavand
۱۳۹۸/۹/۱
کل کتاب هشت دقیقه هست ارزش نداره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)