دانلود پادکست دیگران را با کلام خود قوی کنید

عکس جلد پادکست دیگران را با کلام خود قوی کنید
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید پادکست
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی پادکست دیگران را با کلام خود قوی کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی پادکست دیگران را با کلام خود قوی کنید

ویکتوریا اوستین در پادکست دیگران را با کلام خود قوی کنید به شما آموزش می‌دهد که احساس مثبت وارد زندگی دیگران کنید و خود نیز زندگی شادتری داشته باشید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) در کتاب صوتی دیگران را با کلام خود قوی کنید می‌گوید:

اجازه ندهید کلامی از دهانتان خارج شود مگر برای گفتن آن‌چه می‌تواند به قوی‌تر شدن دیگران کمک کند، ما می‌توانیم دیگران را بسازیم، ما می‌توانیم همان کسی باشیم که اوضاع را تغییر می‌دهد، زیرا ما خدا را در درونمان داریم. 

ما با کلام خودمان قدرت و نفوذ فوق‌العاده‌ای داریم، باید تصمیم بگیریم که سازنده باشیم، ما با کلاممان، می‌توانیم خوبی‌های وجود دیگران را پیدا کنیم و از وجودشان بیرون بکشیم. کلام ما می‌تواند مانند چسبی باشد که روابط ما را به هم محکم می‌کند. 

برای دیدن خوبی‌ها باید سازنده باشید، باید سازنده باشید تا بدانید از نظر معماری چه‌طور باید ساختمانی را ساخت. اگر لطف و رحمت خدا را می‌خواهید با کلماتی که از دهانمان بیرون می‌آید در گسترش رحمت خدا نقش داشته باشید. 

اگر شما در گسترش رحمت خدا نقش داشته باشید، رحمت گسترده‌ی خدا به شما خواهد رسید، همه ما می‌توانیم بهتر شویم، ما یاد می‌گیریم، ما رشد می‌کنیم، ما در یک فرآیند هستیم و در حال کامل شدن هستیم.

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۵ دقیقه
بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابپادکست دیگران را با کلام خود قوی کنید
نویسنده
گویندهاعظم حبیبی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید پادکست
موضوع کتابپادکست‌های روانشناسی و موفقیت

نظرات پادکست دیگران را با کلام خود قوی کنید

هلیا جلیلی
۱۳۹۷/۳/۱۱
سلام کتاب عالی هستش وهمچنین از لحاظ گوینده خیلی خوب بیان می‌کند من که لذت بردم با گوش دادن به این کتاب واقعا خسته نباشید با آرزوی بهترینها
نسرین جوانمرد
۱۳۹۸/۵/۱
سلام هر کتاب دیدگاهی نو به روی انسان باز می‌کند که این گفتار کوتاه و مفید یکی از آن‌ها بوده و صدای گوینده نیز بسیار پر انرژی بود.
MumdReza Zekavat
۱۳۹۸/۸/۲۹
کتابی موثر برای قوی کردن حرف زدن با دیگران
برای سخنرانی واقعا موثره
مهناز سعیدی
۱۳۹۹/۸/۲۳
خیلی مختصر هست و من دوست داشتم ادامه میداشت
snoor aryavand
۱۳۹۸/۹/۱
کل کتاب هشت دقیقه هست ارزش نداره
مشاهده همه نظرات ۱۴