دانلود پادکست رویاهایتان را به یاد داشته باشید


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست رویاهایتان را به یاد داشته باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست رویاهایتان را به یاد داشته باشید

جول اوستین در پادکست رویاهایتان را به یاد داشته باشید، مشکلات و سختی‌های زندگی را بیان می‌کند که آن‌ها پله‌هایی هستند تا خداوند ما را به آن‌جا که باید باشیم برساند. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جول اوستین در این کتاب می‌گوید:

آن زمان که خداوند از روح خود در وجود شما دمید، هر آن‌چه لازم بود را در وجودتان قرار داد تا به سرنوشت‌تان برسید. مردم، شکست‌ها و کمبودها نمی‌توانند شما را متوقف کنند خداوند بلند مرتبه طرف شما است و روح خداوند در وجود شما است، همین حالا در وجودتان دانه‌های شکوه و بزرگی قرار دارد، رویاهایی چنان بزرگ که هرگز خودتان تنهایی نمی‌توانید به آن‌ها دست یابید.

رویاهایتان شما را با خالق‌تان در ارتباط نگه می‌دارد، باور به اینکه سرنوشتی بزرگ در انتظارتان است و خداوند قدم‌های شما را هدایت می‌کند و اگر خدا با شما باشد چه کسی جرأت دارد علیه شما باشد.

ایمان ما است که اراده خداوند را به حرکت وا می‌دارد، اگر رویای خود را به این شکل به یاد داشته باشید، خداوند به شما کمک می‌کند تا با موفقیت به آن چیزی برسید که پیش از این خودتان نتوانسته بودید به دست آورید...

جول اوستین (Joel Osteen) واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۲۸ دقیقه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۸ دقیقه
بخش چهارم
۷ دقیقه
بخش پنجم
۳ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود پادکست رویاهایتان را به یاد داشته باشید

برای دانلود پادکست رویاهایتان را به یاد داشته باشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  رویاهایتان را به یاد داشته باشید

نظرات پادکست رویاهایتان را به یاد داشته باشید

Mohammad.r.s R.s
۱۳۹۸/۷/۴
ممنون از مطالب تون... خیلی اوقات در بدترین شرایط زندگیم، این کتاب‌های صوتی جول اوستین و صدای گرم راوی کتاب منو امیدوارم کرد
فقط مشکل کم بودن زمان کتاب‌ها و قیمت بالای کتاب‌های صوتی هست.. ممنون
Akbar Taheri
۱۳۹۷/۲/۱۴
وقتی ویدئو‌های جول اوستین به صورت رایگان روی اینترنت قرار دارند با زیر نویس و صدای جذاب خودش هشت هزار تومن پول بدم واسه صدا این یارو؟؟؟: -[
زهره خرازی
۱۳۹۷/۴/۱۱
خدا وکیلی مسخرمون کردین؟ برای نیم ساعت هشت هزار تومن؟ خوب شد قبل پرداخت جزئیاتو دیدم! والا میشینیم یوتیوب باز زیرنویس میبینیم!
مشاهد همه نظرات (۷)