دانلود پادکست عشق بدون شرط


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست عشق بدون شرط و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست عشق بدون شرط

در پادکست عشق بدون شرط یکی از تأثیرگذارترین سخنرانان دنیا، نیک ووییچیچ درباره‌ی عشق سخن می‌گوید که بزرگترین هدف زندگی است. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

نیک ووییچیچ (Nick Vujicic) می‌گوید: هیچ فردی نمی‌تواند به شما بگوید که چه کسی هستید. باید خودتان بفهمید و باید این توانایی را داشته باشید که به خودتان احترام بگذارید و قبل از اینکه بخواهید محیط اطرافتان را تغییر بدهید، یاد بگیرید که خودتان را دوست داشته باشید.

شما بسیار باارزش هستید و می‌توانید خیلی کارهای مهم انجام بدهید. اما تا زمانی که هدف زندگی‌تان را پیدا کرده باشید، زندگی ارزش زندگی کردن را دارد.

شما حق انتخاب را دارید که کسی را شاد کنید یا به کل نابودش کنید، حق انتخاب دارید که به سمت اهداف و رویاهایتان قدم بردارید یا اینکه از اهدافتان دور شوید، حق انتخاب دارید که ادامه بدهید یا جا بزنید. زمانی که شکست خوردید، دوباره تلاش کنید و دوباره و دوباره...

نیک ووییچیچ، یکی از تأثیر گذارترین سخنرانان موفقیت در دنیا محسوب می‌شود و مؤسسه زندگی بدون دست و پا را که در زمینه موفقیت فعالیت دارد اداره می‌کند. از آثار معروف او می‌توان به کتاب زندگی بی‌حد و مرز اشاره کرد.

 ۲۷ دقیقه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۷ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۸ دقیقه
بخش سوم
۷ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود پادکست عشق بدون شرط

برای دانلود پادکست عشق بدون شرط و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  عشق بدون شرط

نظرات پادکست عشق بدون شرط

Hengame Adibzade
۱۳۹۹/۴/۷
درود٬روزتون الهی٬نیک ازتوانمندیهایه فیزیکی ومتافیزیکیش به بهترین شکله ممکن بهره میبره٬تجربیاتش نیازه جامعه‌ی ماست٬گوینده بیشترازاینکه حسه یه آدمه بسیارباتجربه روانتقال بده شیطنت روانتقال میده٬سپاس.
ساجده شاحیدر
۱۳۹۸/۴/۱۳
این کتاب اثر شگفت انگیز یک فرد شگفت انگیز است
ساحل جهانگرد
۱۳۹۷/۵/۲۶
عالی بود. ممنون
مشاهد همه نظرات (۵)