دانلود پادکست موهبت‌های خداوند برای فرزندان


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست موهبت‌های خداوند برای فرزندان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست موهبت‌های خداوند برای فرزندان

ویکتوریا اوستین در پادکست موهبت‌های خداوند برای فرزندان، به والدین متذکر می‌شود که شما این توانایی را دارید که زندگی فرزندان خود را بهتر کنید و زندگی آن‌ها را پربارتر کنید، از قدرت معنوی استفاده کنید و رحمت را در زندگی‌تان آزاد سازید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) به پدر و مادرها یادآوری می‌کند که شما این توانایی را دارید که نعمت‌های معنوی را به فرزندان خود منتقل کنید، می‌توانید از نعمت‌ها با فرزندان خود صحبت کنید، آن‌ها را تشویق کنید، به آن‌ها روحیه بدهید، اما نوع دیگری از انتقال وجود دارد و یکی از اولین نمونه‌های انتقال، رحمت خداوند است و به آن تماس شخصی می‌گویند.

زمانی که والدین فرزند خود را تأیید می‌کنند و هیچ فاصله‌ای بین والدین و فرزندانشان وجود نداشته باشد قدرت زیادی شکل می‌گیرد. نوزادی را در یک گهواره در نظر بگیرید، زمانی که شما آن بچه را در آغوش می‌گیرید، قبل از این‌که این کودک حتی بتواند صدای کلام مهربان شما را درک کند، تماس فیزیکی مهربان شما را حس می‌کند.

شما آن کودک را بغل می‌کنید و گرما و عشق را به آن کودک نثار می‌کنید، تحقیقات نشان داده‌اند که زمانی که از کودک مراقبت می‌شود و پدر و مادرش به او عشق می‌ورزند، مغز کودک شروع به رشد و پروش می‌کند و همین‌طور رشد آن‌ها به شکل مناسبی از نظر فیزیکی هم پرورش می‌باید، قدرت تماس آن‌قدر مهم است که برکت‌ها را انتقال می‌دهد.

 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود پادکست موهبت‌های خداوند برای فرزندان

برای دانلود پادکست موهبت‌های خداوند برای فرزندان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  موهبت‌های خداوند برای فرزندان

نظرات پادکست موهبت‌های خداوند برای فرزندان

پریسا فرهنگ
۱۴۰۰/۱/۱۵
عالی بود. راهنمایی به پدرو مادر‌ها درزندگی ماشینی. ولی مطالب بسیار کم بود
مروارید شجاعی
۱۳۹۹/۱۲/۲۸
کتاب خیلی کوتاه بود
مشاهد همه نظرات (۲)