دانلود کتاب آبی پوشان آسمان (خاطرات سرهنگ اکبر تهرانی شفق قبل و بعد از انقلاب اسلامی)

  • از: اکبر تهرانی شفق
  • ناشر: انتشارات راهبردی نهاجا
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آبی پوشان آسمان (خاطرات سرهنگ اکبر تهرانی شفق قبل و بعد از انقلاب اسلامی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آبی پوشان آسمان (خاطرات سرهنگ اکبر تهرانی شفق قبل و بعد از انقلاب اسلامی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آبی پوشان آسمان (خاطرات سرهنگ اکبر تهرانی شفق قبل و بعد از انقلاب اسلامی)

کتاب آبی پوشان آسمان (خاطرات سرهنگ اکبر تهرانی شفق قبل و بعد از انقلاب اسلامی) از آن دست خاطره نگاشته‌هایی است که اکبر تهرانی شفق با استناد بر دیده‌ها و شنیده‌هایش به بیان وضعیت ارتش در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی پرداخته است.

انقلاب اسلامی جزو وقایع اجتماعی مهم دوران معاصر بوده و توجه خیلی از نظریه پردازان را به خود جلب کرده است. از مهم‌ترین جریان‌های ادبی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به رشد و تعالی رسید، ادبیات پایداری بود، ادبیاتی که با بیان وقایع چگونگی پیروزی انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس، به شکل شعر، داستان و خاطره‌نویسی در آمده است.

کتاب حاضر در واقع با نگاهی خاص به ناگفته‌های حوادث پیروزی انقلاب اسلامی و فرآیند تشکیل آن می‌پردازد.

در بخشی از کتاب آبی پوشان آسمان: خاطرات سرهنگ اکبر تهرانی‌شفق قبل و بعد از انقلاب اسلامی می‌خوانیم:

در سال 1348 هجری شمسی، حدود بیست سال سن داشتم که تصمیم گرفتم شغلی مناسب برای خود انتخاب کنم. با توجه به پیش زمینه اعتقادی و ویژگی‌های خاص محل زندگی، درس و خلاصه مکان رشد و تکامل فکریم که بیشترین مراسم هیئت‌های مذهبی و سوگواری در ماه محرم و ماه‌های دیگر در آن‌جا برگزار می‌شد و سر منشأ هرگونه تظاهرات ضد حکومت در شهر بود.

همچنین شرکت در تظاهرات پانزدهم خرداد 1342 و راهپیمایی‌های مردمی که در سال 1346 هجری شمسی به مناسبت بزرگداشت «غلامرضا تختی قهرمان ملی ایران» برپا گردید، همه و همه به طور خودکار اینجانب را از نظر مکتبی تقویت و آبدیده کرد و در سال 1348 هجری شمسی با همین عقیده و مرام وارد ارتش (نیروی هوایی) شدم.

 ۱۳۱ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-95954-3-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: استخدام در نیروی هوایی ارتش
فصل دوم: شرکت در جلسات مخفی و سخنرانی‌ها
فصل سوم: حضور فعال در پیروزی انقلاب اسلامی
فصل چهارم: شرح مأموریت‌ها
سخن پایانی

راهنمای دانلود کتاب آبی پوشان آسمان (خاطرات سرهنگ اکبر تهرانی شفق قبل و بعد از انقلاب اسلامی)

برای دانلود کتاب آبی پوشان آسمان (خاطرات سرهنگ اکبر تهرانی شفق قبل و بعد از انقلاب اسلامی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آبی پوشان آسمان (خاطرات سرهنگ اکبر تهرانی شفق قبل و بعد از انقلاب اسلامی)