معرفی و دانلود کتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد

عکس جلد کتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد
قیمت:
۱۵۹۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد

کتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد نوشتۀ جول اوستین، خودسازی و موفقیت را از دیدگاه دین مسیحیت تعریف می‌کند و به شما می‌گوید که چگونه با بهره‌مندی از آموزه‌های مذهبی می‌توان درون خود را پرورش داد و به موفقیت دست یافت.

اولین قدم موردنیاز برای بهره‌گیری از همۀ ظرفیت‌هایتان و بهترین تصمیمی که می‌توانید در زندگیتان بگیرید، این است که خداوند را در مرکزی‌ترین نقطه از زندگی خود قرار دهید. رمز این نکته که روزانه یک زندگی خارق‌العاده را زیست کنید این است که ارتباط خود را با خداوند بهتر و زیباتر سازید. باید ریشه‌های خود را به خداوند وصل کنید تا موفق شوید قدرتش را دریافت کنید و جان دوباره بگیرید تا هر فکر و طرحی که برای شما دارد، به نتیجه برسد.

تمامی رابطه‌ها در گذر زمان پرورش می‌یابند. خداوند از شما انتظار بی‌عیب و نقص بودن ندارد. او توقع ندارد که از همه چیز آگاه باشید. خدا تنها می‌خواهد هر بار یک قدم با او بردارید. دوست دارد لطفش را شامل حالتان کند و قسمتی از زندگی روزمره‌تان را شامل شود. ممکن است در آغاز برایتان عجیب باشد اما همانند هر ارتباط دیگری، هر چه بیشتر وقتتان را با خداوند سپری کنید، همه چیز آسان‌تر می‌شود. جول اوستین (Joel Osteen) دلیل خود برای نوشتن کتاب آغازی دوباره (Fresh start study guide) را این می‌داند که به شما کمک کند تا با خداوند ارتباط بهتری برقرار کنید و شیوه‌های پروردگار را بیاموزید!

شما باید اطمینان داشته باشید که خداوند از تمامی مشکلات، ناامیدی‌ها و مشکلاتتان بزرگ‌تر است. شاید اشتباهات بسیاری مرتکب شده باشید اما خداوند قادر است از این اتفاقات به سود شما استفاده کند. شاید اطرافیان به شما آسیب زده باشند اما اگر به خداوند اطمینان کنید، او شما را بار دیگر احیا می‌کند. تنها کافیست بر زندگی جدیدی که با او دارید تمرکز داشته باشید. بهتر است این طور فکر کنید که این هم یک تغییر فصلی است. زمانی که بهار جای زمستان را می‌گیرد، همۀ کهنگی‌های طبیعت نابود می‌شوند و زندگی‌های جدید شروعی دوباره پیدا می‌کنند.

زمانی که این کتاب را می‌خوانید، قلبتان را برای آنچه که خداوند آشکار می‌کند آماده سازید. در بخش اول کتاب در مورد هشت کلید مهم صحبت می‌شود تا بتوانید به خداوند متصل بمانید و در سایۀ لطف و برکت او به زندگی‌تان ادامه دهید. در بخش دوم، جول اوستین به شما کمک می‌کند تا با چیزی روبه‌رو شوید که اغلب به عنوان بزرگ‌ترین مانع اتصال‌تان به خداوند محسوب می‌شود، یعنی همان گذشته‌ای که برای شما و راه‌های جدید ارتباط با خداوند مانع ایجاد کرده‌اند. در بخش سوم منبع ارزشمندی از بینش و خردورزی فراهم شده است تا با کشف آن به مهم‌ترین و بزرگ‌ترین منبع الهام در ارتباط با خداوند دست پیدا کنید.

جملات برگزیده کتاب آغازی دوباره:

- با مسائل دنیوی سرگرم نشو. دنبال پول، شهرت، آینده، امکانات بزرگ و بزرگ‌تر نرو. دنبال خدا باش.

- جایی که می‌روی نسبت به جایی که بوده‌ای، بسیار بااهمیت‌تر است. اما اگر بر گذشته تمرکز کنی، دقیقاً همان‌جایی که هستی متوقف می‌شوی.

- از رویای خود صیانت کن. وقتی هیچ رویایی وجود نداشته باشد، آدمیان نابود می‌شوند.

- جرأت کن تا دوباره رویاپردازی کنی. جرأت کن تا رویاهای بزرگی برای زندگی داشته باشی و به خدا اعتماد کن که آن‌ها را برآورده کند.

- روح و ذهن خود را با زباله پر نکن. اگر وجود خود را با زباله پر کنی، خروجی تو نیز زباله خواهد بود.

- اگر با یک مشکل سخت دست‌وپنجه نرم می‌کنی، لزوماً انسان بدی نیستی.

- زندگی بهتری را برگزین. عزت را انتخاب کن. احترام را بپسند و آن‌ها را به نسل‌های بعدی منتقل کن.

با جول اوستین بیشتر آشنا شویم:

جول اسکات اوستین واعظ، نویسنده، کشیش تلویزیونی و کشیش ارشد کلیسای لیک وود (بزرگ‌ترین کلیسای پروتستان در تگزاس آمریکا) در 5 مارس 1963 متولد شد. خطبه‌های تلویزیونی او در هفته بیش از 7 میلیون و در ماه بیشتر از 20 میلیون بیننده در بیش از 100 کشور دنیا دارد.

اوستین هفت کتاب پرفروش نیویورک‌تایمز را نگاشته است. مردم دنیا به او لقب کشیش خنده‌رو را داده‌اند. جول در سایتش، خود را یک فرد متعهد به کمک به مردم در همۀ عرصه‌های زندگی معرفی کرده است که عشق بی‌قید و شرطی به حضرت عیسی مسیح دارد.

از دیگر آثار او می‌توان به غلبه بر خستگی، قدرت من هستم، زندگی بدون وابستگی، درخواست بزرگ داشته باشید، تفکر در سطحی بالاتر، رستگاری در تاریکی، قدر خودتان را بدانید، نسخه بهتر خودت، چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم و ... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب آغازی دوباره می‌خوانیم:

تن‌آسا نباش. به کمتر از بالاترین نعمت‌های خدا راضی نشو. هیچ‌گاه نمی‌توانی شرایطی را تغییر دهی که آن را تحمل می‌کنی. باید عزم خود را جزم کنی و بگویی: «همین است. من نمی‌خواهم زندگی‌ام را با عادات ناپسند، عصبانیت، افسردگی و شکست سپری کنم. من آن ژن‌ها را غیرفعال می‌کنم. من تصمیم می‌گیرم که به خانواده‌ام کمک کنم، نه اینکه آن‌ها را عقب بیندازم.»

تو می‌توانی همان کسی باشی که برای خانوادۀ خود ارثیه‌ای معنوی به جا می‌گذارد. می‌توانی تمام طلسم‌های خانوادگی را بشکنی و برکت خانوادگی را شروع کنی. لازم نیست انگور ترش بخوری. خداوند ناجی ازلی توست.

آری، شاید ژن‌های منفی به ارث رسیده باشند، اما به خاطر بسپار، پروردگار الهی تو ژن‌های جدیدی در وجودت نهاده است. این رگ و ریشۀ جدید سرشار از قدرت، پیروزی و نظم است. پر از برکت است. ژن‌های منفی را خاموش و چراغ تمام خوبی‌های خداوندی را روشن کن.

باور دارم و اعلام می‌کنم که اگر بیاموزی چگونه ژن‌های صحیح را فعال کنی و تصمیم بگیری که خداوند را ستایش کنی، تمام چرخه‌های منفی‌ای را خواهی شکست که تو را به گذشته متصل می‌کنند. تو و خانواده‌ات وارد سطح جدیدی از احترام، اعتبار و برکت می‌شوید. همیشه با فیض الهی زندگی می‌کنید و هرگز نفرین نخواهید شد.

به تو می‌گویم چگونه پدرم بر فقیرترین محلۀ فقیرنشین دوران کودکی خویش غلبه کرد و سخنران بزرگ‌ترین همایش کشور شد. قطعاً مخالفینی داشت و جای تعجب نیست که تمام اطرافیان او سعی کردند پدرم را منصرف کنند. آن‌ها می‌گفتند: «جان، تو هیچ‌وقت نمی‌توانی روی پای خود بایستی. بهتر است پیش ما بمانی و پنبه بچینی. تو فقط همین کار را بلد هستی. همین‌جا بمان، زیرا امن‌تر است.»

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
بخش اول: کلیدهای متصل ماندن به خداوند
کلید اول: چشم‌انتظار موهبت‌های خداوند باش
کلید دوم: خداوند را اولویت اول زندگی خود قرار بده
کلید سوم: تجربه‌های منفی را دور بریز
کلید چهارم: خود را پیروز بدان
کلید پنجم: از رویای خود صیانت کن
کلید ششم: از قدرت عبارت «من هستم» استفاده کن
کلید هفتم: طعام خویش را به‌دقت انتخاب کن
کلید هشتم: تمام موانع کمال را برطرف کن
بخش دوم: استانداردی جدید تعیین کن
بخش سوم: قدرت کلام خداوند
پیوست اول: شروع کن و با یاد خدا گام بردار
پیوست دوم: خداوند برای تمام نیازهایت پاسخی دارد
پیوست سوم: روایاتی برای مدیریت کردن افکار روزمره
پیوست چهارم: نیایش‌هایی دربارۀ قدرت کلام ما
پیوست پنجم: اقرارهای مثبت روزانه
دعای رستگاری
گام بعدی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد
نویسنده
مترجمافسانه مقدم
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۹۲
زبانفارسی
شابک978-622-220-167-8
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۹۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی، کتاب‌های موفقیت

نظرات کتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد

Nadin Hosseinali
۱۴۰۰/۱/۲۰
به جرات میتونم بگم یکی از تاثیرگزارترین کتابهایی که هرکس میتونه در تمام طول زندگیش، که نه یکبار، بلکه چندین مرتبه مطالعه‌اش کنه و هربار چیزهای زیادی رو یاد بگیره و به حس خوبش اضافه کنه، همین کتابه. این اثر هم، مثل تمامی نوشته‌های دیگه‌ی این نویسنده، شاهکار بود. من معتقدم هرکسی برای لذت بردن از و که زندگیش لحظاتش لازمه این کتاب رو مطالعه کنه. البته نه تنها این کتاب رو، بلکه تمامی نوشته‌های این نویسنده‌ی بی نظیر رو. چراکه ایمان دارم قبل از به اتمام رسیدن این کتاب و کتابهای دیگه‌ی این نویسنده، حال دل بی نظیر خواهد شد. یکدنیا حس و حال خوب رو برای تک تک افرادی که:
به سبک زندگی، تغییرات کوچکو بزرگی که در جهت سازندگی لحظه لحظه هاشون و نوع نگرششون اهمیت میدن (چراکه اگر غیر از این بود هرگز این کتاب و کتابهایی با این گونه محتوارو هرگز مطالعه نمیکردند) آرزو میکنم.
زیبا علیپور
۱۳۹۹/۷/۳۰
ماشا. به مبلغان اسلام که یه کتاب درست حسابی با این موضوع ندارن😕😕😕
mehran naemi
۱۳۹۹/۷/۲۹
با اینکه اصلا آدم مذهبی نیستم. ولی حرفهای این کتاب بشدت آرامم کرد، بطرز ساده و روانی جملات از ذهن تون میگذر بدون هیچگونه مقاومتی حرفهاش به دل میشینه
امیر خویی
۱۴۰۰/۳/۱۵
بنده پس از مطالعه و یادداشت برداری کل کتاب به این نتیجه رسیدم واقعا این کتاب عالی و کاربردی هست با به کارگیری روزانه روشها، عبارات تاکیدی و علی الخصوص هشت کلید میتوانیم اهداف خوبی را تعیین و با آرامش و لذت در مسیر رسیدن به آن‌ها، گام برداریم. امیدوارم هدایت الهی همه عزیزانی را که به آن باور دارند و به سوی این کتاب هدایت کند امیدوارم روزی برسد که کتابی به همین سبک و روش با بهره گیری از آیات قرآن تالیف بشه تا مسلمانان و همه دنیا، حس خوب هدایت خداوند را از طریق قرآن درک کنند. موفق و سلامت باشید
Abbas Jozian
۱۳۹۹/۷/۲۳
یه کتاب معنوی فوق العاده با ترجمه عالی، حتما این کتاب و کتاب قدرت فیض رو که بازم از جول اوستین هست مطالعه کنید به شدت ایمان درونی شما رو تقویت میکنه و خیلی برکت داره واقعاااااا
مشاهده همه نظرات ۱۲۷

راهنمای مطالعه کتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد

برای دریافت کتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.