دانلود کتاب آن قورباغه را بخور


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آن قورباغه را بخور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آن قورباغه را بخور

کتاب آن قورباغه را بخور اثر برایان تریسی، با راهکارهایی عملی و تمرین‌هایی جالب به شما کمک می‌کند از تنبلی جلوگیری کنید و نشان می‌دهد چطور در حرفه‌تان سریع‌تر پیش بروید و در زمان کمتر کارهای بیشتری انجام دهید.

آن قورباغه را بخور (Eat That Frog)، یکی از شناخته شده‌ترین آثار در زمینۀ روانشناسی موفقیت است که به شکلی خلاصه و بدون پرگویی، به شما آموزش می‌دهد که چطور از شر پشت گوش‌اندازی و تنبلی رها شوید و بیشترین بهره‌وری را داشته باشید، آن هم تنها در بیست و یک قدم. برایان تریسی (Brian Tracy) از شناخته شده‌ترین نویسندگان در این شاخه است و اغراق نیست اگر بگوییم ده‌ها کتاب در زمینۀ روانشناسی موفقیت و ثروتمند شدن و فروش و کسب و کار نوشته و به میلیون‌ها نفر کمک کرده تا در زندگی کاری و کسب و کار خود پیشرفت کنند.

با مطالعه و خواندن این بیست و یک اصل و عملی کردن آن‌ها، نه تنها در زندگی کاری‌تان پیشرفت می‌کنید و درآمد و ثروت بیشتری به دست می‌آورید، بلکه بعد جدیدی از خودتان کشف می‌کنید که زندگی فردی‌تان را هم دگرگون می‌کند.

تکنیک‌ها، روش‌ها و استراتژی‌های گفته شده در این کتاب کاربردی، اثبات شده و سریع‌العمل هستند و برای صرفه‌جویی در وقت از توضیحات گوناگون روانشناختی و عاطفی در مورد تنبلی و ضعف در مدیریت زمان خودداری شده است. تریسی در این‌جا از مقدمه‌چینی‌های طولانی در مورد مباحث نظری و اصول و روش تحقیق فاصله گرفته و آنچه اینجا یاد خواهید گرفت اعمال مشخصی هستند که می‌توانید آن‌ها را بلافاصله به کار برده تا در کارهای‌تان به نتایج بهتر و سریع‌تر دست پیدا کنید.

هر یک از این روش‌ها و تکنیک‌های بیست و یک گانه کامل بوده و ضروری هستند. یک استراتژی ممکن است در یک موقعیت موثر باشد و استراتژی دیگر را می‌توان برای کار دیگری استفاده کرد. روی هم رفته این ایده‌های بیست و یک گانه درمورد کارایی فردی مثل غذاهای متنوعی هستند که می‌توانید در هر زمان و به ترتیب اهمیتی که در شرایط کنونی برای شما دارد به طور دلخواه استفاده کنید.

کلید موفقیت عمل کردن است. این اصول برای به وجود آوردن سرعت و قابلیت پیش‌بینی در عملکرد‌ها و نتایج به کار‌ گرفته می‌شوند. هرچقدر با سرعت بیشتری آن‌ها را یاد بگیرید و به کار ببندید مطمئنا در حرفه خود با سرعت بیشتری پیشرفت خواهید کرد.

جملات برگزیده کتاب آن قورباغه را بخور:

- برای پیروز شدن، باید یک ویژگی مهم داشت و آن هدف قاطع است، باید بدانی چه می‌خواهی و برای دستیابی به آن اشتیاق سوزان داشته باشی.
- با برنامه‌ریزی، آینده را به حال می‌آورید و به این ترتیب امروز می‌توانید کاری برایش انجام دهید.‌‌
- همیشه وقت کافی داریم به شرطی که درست از آن استفاده کنیم.
- هر کسی که بزرگی پیدا کرده است، هر فرد موفقی که موفق شده است، زمانی به این دستاورد رسیده است که تمام نیروهایش را در یک جهت خاص به حرکت درآورده است.
- وقتی هر منبع جسمی و ذهنی متمرکز شود، قدرت فرد در حل مسئله به طرز چشمگیری چند برابر می‌شود.

در بخشی از متن کتاب آن قورباغه را بخور می‌خوانیم:

قبل از آنکه «قورباغۀ» خود را تعیین و خوردن آن را شروع کنید، باید آنچه در هر بخشی از زندگی خود می‌خواهید به انجام برسانید دقیقاً بشناسید. شفافیت مهم‌ترین مفهوم در بازدهی فردی است. دلیل اصلی اینکه بعضی افراد کار بیشتری را سریع‌تر انجام می‌دهند این است که اهداف و مقصدشان را کاملاً به روشنی می‌شناسند و از آن منحرف نمی‌شوند.
هر چه نسبت به آنچه می‌خواهید و کاری که باید انجام دهید تا به آن برسید شفاف‌تر باشید، غلبه بر به تعویق انداختن، خوردن قورباغه‌تان و پا گذاشتن در مسیر انجام کار برایتان ساده‌تر می‌شود.

یکی از دلایل اصلی به تعویق انداختن و نداشتن انگیزه، ابهام، گیجی و ذهنیت تیره و تار نسبت به کاری که باید انجام دهید، همچنین ترتیب و دلیل آن است. باید از این شرایط با تمام قوا دوری کنید و راه آن تلاش برای ایجاد شفافیت بیشتر در کارهایی است که انجام می‌دهید.

یک قانون عالی برای موفقیت این است: «روی کاغذ فکر کنید.»
تنها حدود 3 درصد از افراد اهداف روشنی دارند و آن‌ها را روی کاغذ آورده‌اند. دستاوردهای این افراد پنج یا ده برابر بهتر از کسانی است که تحصیلات و توانایی برابر یا بهتر از آن‌ها دارند اما به هر دلیلی هرگز وقت نگذاشته‌اند تا آنچه را واقعاً می‌خواهند بنویسند.

برای تعیین و انجام هدف فرمولی وجود دارد که می‌توانید تا آخر عمر از آن استفاده کنید. این فرمول هفت مرحلۀ ساده دارد. هر کدام از آن‌ها می‌تواند ثمربخشی و کارایی شما را دو یا سه برابر کند. بسیاری از دانشجویانم بعد از اتمام تحصیل با به کار گیری این شیوۀ سادۀ هفت بخشی طی چند سال درآمدشان را به شکل قابل توجهی افزایش داده‌اند.

 ۱۰۶ صفحه، ۴۵۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-95385-0-0 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
فصل 1: میز را بچینید
فصل 2: برای هر روز از پیش برنامه‌ریزی کنید
فصل 3: قانون 80/20 را برای همه چیز به کار ببرید
فصل 4: پیامدها را در نظر بگیرید
فصل 5: شیوۀ الف ب پ ت ث را همواره تمرین کنید
فصل 6: بر مواردی که نتایج کلیدی دارند تمرکز کنید
فصل 7: از قانون بازده اجباری پیروی کنید
فصل 8: قبل از شروع کاملاً آماده شوید
فصل 9: تکلیفتان را انجام دهید
فصل 10: استعدادهای خاص خود را بالا ببرید
فصل 11: محدودیت‌های کلیدی خود را شناسایی کنید
فصل 12: هر بار فقط یک بشکۀ نفت
فصل 13: خودتان را تحت فشار قرار دهید
فصل 14: قدرت‌های فردی خود را افزایش دهید
فصل 15: خودتان را تشویق به اقدام کنید
فصل 16: به تعویق انداختن خلاق را تمرین کنید
فصل 17: سخت‌ترین کار را اول انجام دهید
فصل 18: کارها را ریز و خُرد کنید
فصل 19: برش‌های زمانی بزرگ ایجاد کنید
فصل 20: حس فوریت ایجاد کنید
فصل 21: هر کاری را با تمرکز کامل انجام دهید
خلاصۀ کلام

راهنمای دانلود کتاب آن قورباغه را بخور

برای دانلود کتاب آن قورباغه را بخور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آن قورباغه را بخور