دانلود کتاب اتوبوس انرژی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اتوبوس انرژی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اتوبوس انرژی

کتاب اتوبوس انرژی شاهکار جان گوردون، از مجموعه کتاب‌های به سوی موفقیت، یکی از پرفروش‌ترین آثار در حوزه‌ی انگیزه است که با زبانی ساده و روان در قالب روایتی داستانی و جالب، نقش انرژی مثبت و داشتن انگیزه را در زندگی روزمره افراد نشان می‌دهد.

جان گوردون (Jon Gordon) در کتاب اتوبوس انرژی (The Energy Bus) با ارائه راهکارهایی کاربردی به شما کمک خواهد کرد تا زندگی خود را تغییر داده و دید متفاوتی به محیط و شرایط خود در زندگی داشته باشید. زندگی همه افراد متشکل از فراز و نشیب‌ها و اتفاقات مختلف است، اما این برخورد شما با آن‌هاست که نتیجه‌ی این اتفاقات را تعیین می‌کند. شما در روز با انرژی‌های منفی و مثبت بسیاری مواجه می‌شوید که واکنشتان نسبت به آن‌ها، نحوه‌ی زندگی و تعاملتان را با دیگران می‌سازد.

اطرافیان شما تاثیری شگرف در انتقال انرژی مثبت یا منفی به شما دارند؛ بنابراین اینکه چه افرادی را برای ارتباطات روزمره خود انتخاب می‌کنید، از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود. پس اگر خواهان زندگی موفق و شادی هستید باید حواستان به انتخاب اطرافیانتان باشد!

گوردون نویسنده و سخنران آمریکایی در حوزه فروش، فرهنگ، مدیریت و کارهای گروهی است. محتوای بیشتر کتاب‌های او روانشناسی هستند و در قالب داستان بیان می‌شوند. گوردون آثار مشهور بسیاری مثل «مزیت رهبری مثبت‌گرا»، «مثبت یا منفی انتخاب شماست»، «قانون غر زدن ممنوع»، «کلاه ایمنی»، «بذرت را از کجا آوردی»، «میخ موفقیت را محکم بکوب» و ... را نگاشته که تمام این‌ها در دسته‌ی کتاب‌های موفقیت و انگیرشی قرار دارند.

اگر خواهان ایجاد شور و اشتیاق در خانواده، شغل، تیم و یا سازمان خود هستید، اتوبوس انرژی را حتماً بخوانید. انرژی و توصیه این کتاب به شما کمک می‌کند تا در هر فعالیتی که انجام می‌دهید انرژی مثبت را برای خود فراهم کنید و بدین ترتیب دنیا را برای حضور خود تبدیل به جای بهتری نمایید.

در نهایت باید گفت این کتاب علی‌رغم اینکه بر مسائل کاری تأکید دارد، قابل استفاده برای تمام جوانب زندگی نیز است و می‌تواند توسط همه مورد استفاده قرار گیرد. شما با استفاده از این کتاب به ارتقا و بهبود انرژی مثبت در زندگی، روابط، شغل، امور اجتماعی و موفقیت‌هایتان دست می‌یابید و روز به روز کامیاب‌تر و شاد‌تر می‌شوید.

در بخشی از کتاب اتوبوس انرژی می‌خوانیم:

روز دوشنبه شروع شده بود. ولی انگار دوشنبه‌ها روز خوش‌یمنی برای جورج نیست. او با قیافه‌ای عبوس در حالیکه سر خود را به طرفین حرکت می‌داد، به لاستیک پنچر اتومبیل خود چشم دوخته بود.

جورج تعجب نکرده بود، زیرا در چند سال گذشته هر چه بلای آسمانی در دنیا بود بر سر وی آوار شده بود، این مشکل هم روی آنها. جورج در حالیکه ناامیدانه صندوق عقب ماشین را برای تعویض لاستیک باز می‌کرد، بلند فریاد زد: «حداقل امروز نه!»

او تازه یادش آمده بود که لاستیک زاپاس هم پنچر است و صدای همسرش در ذهن کوچکش آمد که می‌گفت: «جورج یادت باشد زاپاس را پنچرگیری کنی چون روزی همین زاپاس به داد تو خواهد رسید.»

جورج با عصبانیت از خود پرسید که چرا همیشه او درست می‌گوید؟ او که انگار از تعویض لاستیک به کلی ناامید شده بود، ناگهان به یاد همسایه‌اش دیو افتاد، پس سریع به سمت خانۀ وی دوید تا همراه او تا مرکز شهر برود. امروز جورج جلسۀ بسیار مهم و حیاتی در محل کار خود داشت.

وقتی به نزدیک خانۀ دیو رسید فهمید که تیرش به سنگ خورده و او سر کار خود رفته است. او که حسابی عصبانی شده بود با مشت‌های گره کرده با خود گفت: «چرا امروز، من خیلی عجله دارم!؟»

جورج عرق‌ریزان به فکرش رسید که از یکی از همکارانش بخواهد تا در مسیر، او را سوار کند. ولی چیزی به ذهنش نرسید. تنها گزینۀ پیش رو، همسرش بود.

 ۱۴۸ صفحه، ۷۶۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-95620-8-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه کن بلانچارد
مقدمۀ نویسنده
1. پنچر شدن ماشین
2. خبرهای خوب و خبرهای بد
3. خط 11 تا خانه
4. جورج از خواب بیدار می‌شود
5. خانم جوی کجا هستی؟!
6. قوانین
7. شما راننده هستید
8. انرژی همه چیز است
9. رؤیای جورج
10. قدرت تمرکز
11. قدرت و تأثیر انرژی مثبت
12. پیاده‌روی جورج
13. تئوری گلف بازان
14. بلیط اتوبوس
15. تعطیلات آخر هفته
16. چه کسانی مسافر اتوبوس من هستند؟
17. افکار منفی دشمن شما هستند
18. ورود انگل‌ها ممنوع
19. نکته‌ای طلایی از انرژی مثبت
20. جورج فرمان را به دست گرفت
21. رؤیای جورج
22. هر روز بهتر از دیروز
23. احساس عالی
24. مدیریت قلبی
25. مدیریت انرژی
26. عاشق مسافران خود باش
27. قوانین عشق
28. ترس و عدم اعتماد
29. صبح روز بعد
30. تیم پر انگیزه
31. روز سرنوشت‌ساز
32. معرفی محصول
33. و اما جوی
34. شور و هیجان و لذت در اتوبوس
مروری بر 10 قانون انرژی
استفادۀ عملی از اتوبوس انرژی
مراحل کاری

راهنمای دانلود کتاب اتوبوس انرژی

برای دانلود کتاب اتوبوس انرژی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اتوبوس انرژی

نظرات کتاب اتوبوس انرژی

عباس میر
۱۳۹۹/۵/۱۱
کتاب به نظر من ساده شده و مرور مفاهیم کتابهای دیگر خودشناسی و موفقیت است. کتاب ساده و بدور از پیچیدگی است. در کل ارزش زمانی که برای خواندن ان میگزارید داره.
مهناز عاصمی
۱۳۹۹/۱/۳
مطالب این کتاب برایم تکراری بود ملزوم و خیلی مفید خواندین این کتاب در این شرایط کرونایی را به همه توصیه می‌کنم
رضا رضایی
۱۳۹۹/۸/۲۰
کتاب بسیارخوب و کاربردی و قابل لمس هست. به امید اینکه همه این کتاب رویه باربخونند.
مشاهد همه نظرات (۵)
موفقیت شخصی، موفقیت شغلی، مجموعه کتاب های به سوی موفقیت، مثبت اندیشی، کتاب اتوبوسی به نام انرژی، کتاب اتوبوس خوشبختی، انگیزه در کار، ایجاد انگیزه، خودسازی، مدیریت گروه، مدیریت تیم، موفقیت در زندگی، مهارت های زندگی، راه و رسم زندگی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، مدیریت سازمان، از بین بردن افکار منفی، نگرش مثبت، تاثیر افکار مثبت در زندگی، تاثیر افکار مثبت و منفی در زندگی، مثبت نگری، تفکر مثبت، تفکر مثبت چیست، مبارزه با افکار منفی، حذف افکار منفی، اثرات مثبت اندیشی، مثبت اندیشی چیست، فواید مثبت اندیشی، تعریف مثبت اندیشی، ریشه منفی نگری، منفی نگری چیست، علت افکار منفی چیست، منفی گرایی، افراد منفی نگر، ریشه افکار منفی، انگیزه، ایجاد انگیزه در زندگی، دانلود کتاب اتوبوس خوشبختی، کتاب اتوبوس خوشبختی از جان گوردون، دانلود کتاب اتوبوس خوشبختی جان گوردون، کتاب 10 قانون طلایی برای رشد اتمی انرژی مثبت در زندگی کار و کار تیمی، کتاب ده قانون برای بالا بردن انرژی مثبت در زندگی شغل و کار گروهی، Jon Gordon، The energy bus، 10rules to fuel your life work and team with positive energy