دانلود کتاب اتیکت پول: برای ورود به جمع ثروتمندان با یک تمایز حرفه‌ای آماده شو!

  • از: مجید خزایی
  • ناشر: نشر مانیان
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اتیکت پول: برای ورود به جمع ثروتمندان با یک تمایز حرفه‌ای آماده شو! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اتیکت پول: برای ورود به جمع ثروتمندان با یک تمایز حرفه‌ای آماده شو! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اتیکت پول: برای ورود به جمع ثروتمندان با یک تمایز حرفه‌ای آماده شو!

مجید خزایی در کتاب اتیکت پول: برای ورود به جمع ثروتمندان با یک تمایز حرفه‌ای آماده شو! با ارائه‌ی نکات کاربردی به شما یاد می‌دهد که چگونه با رعایت آداب و معاشرت اجتماعی احساس خوبی نسبت به خود، کسب و کار و زندگیتان داشته باشید.

درباره‌ی اتیکت پول: برای ورود به جمع ثروتمندان با یک تمایز حرفه‌ای آماده شو!:

شاید برای شما هم بارها پیش آمده باشد که وارد یک جمع شوید و بعد تازه یادتان بیفتد که جوراب مناسبی ندارید! قطعاً خیلی‌ها را دیدیم که همیشه شیک و مجلسی هستند، طوری که همه به آن‌ها احترام می‌گذارند. این افراد هم حالت جدی و رسمی دارند و هم حالت خندان و دوستانه! مگر می‌شود بعضی‌ها را دید و با آن‌ها روبوسی نکرد؟! عطری که استفاده می‌کنند باعث می‌شود بیشتر به دل‌مان بنشینند. موضوع مورد بحث ما در این کتاب زیبایی نیست. بحث درباره ادب (اتیکت) است؛ زیرا ادب باعث می‌شود تمام آدم‌های اطرافمان دوستمان داشته باشند.

اتیکت یعنی اینکه به خودمان برسیم و همیشه خوش‌رو، معطر و با بهترین لباس‌هایمان در جامعه ظاهر شویم. اشتباه ما ایرانی‌ها این است که لباس‌های قشنگ‌مان را در کمد پنهان می‌کنیم و فقط سالی یک بار آن‌ها را می‌پوشیم؛ زیرا از کودکی به ما یاد داده‌اند لباس‌های گران قیمت و زیبایمان را سالی یکبار آن هم فقط برای حرف مردم بپوشیم. اما این کارها از پایه و اساس اشتباه است. پس از همین امروز آغاز کنید و بهترین لباس‌هایتان را بپوشید. به قول یکی از اساتید خودت را دوست بدار و به دیگران هم کمک کن تا خودشان را دوست بدارند.

گاهی اوقات وقتی جلوی آینه می‌رویم تا به سر و وضع خود رسیدگی کنیم یک نفر از اطرافیانمان می‌گوید: کافیه دیگه عروسی که نمی‌روی؟! آدم باید ساده باشد! دختر 14 ساله که نیستی؟! و... . خلاصه از بچگی این حرف‌ها را شنیدیم و اکنون ترس داریم جلوی آینه برویم و یا بهترین لباس‌هایمان را بپوشیم. یک اصلی وجود دارد که فقط مخصوص افراد سطح بالاست؛ این اصل می‌گوید در هر صورت یک عده دوست دارند بی‌خود و بی‌جهت در مورد بقیه حرف بزنند؛ پس بهتر است به آن‌ها توجه نکنیم و همیشه مرتب و آراسته باشیم.

مجید خزایی سال‌ها در زمینه‌ی کارآفرینی و کسب و کار مطالعه و بررسی کرده است. او در این کتاب سعی نموده نحوه‌ی آداب معاشرت در کسب و کار و نکات مهم و کاربردی پولسازی را ارائه دهد تا احساس خوبی نسبت به خود و زندگی‌ شخصی و شغلی‌تان داشته باشید.

کتاب اتیکت پول: برای ورود به جمع ثروتمندان با یک تمایز حرفه‌ای آماده شو! برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب برای افرادی که می‌خواهند تکنیک‌های آداب و معاشرت را یاد بگیرند و روابط اجتماعی قوی در زندگی شخصی و کاری خود داشته باشند، مناسب است.

در بخشی از کتاب اتیکت پول: برای ورود به جمع ثروتمندان با یک تمایز حرفه‌ای آماده شو! می‌خوانیم:

مسئولیت‌پذیر باشید مثلاً در یک رستوران طبیعی، افراد باکلاس خودشان کارهای مربوط به خودشان را انجام می‌دهند است که تمیز کردن میز و چیدن آن را کسانی انجام دهند که کارشان همین است، اما در مواردی غیرازاین، اشخاص باکلاس، خودشان را مسئول زباله‌ای که تولید کرده‌اند می‌دانند یا وسایلشان را خودشان حمل می‌کنند و انتظار ندارند دیگران برایشان این کار را انجام بدهند. زمانی که کسی لطفی در حقشان می‌کند، فوراً متوجه این لطف می‌شوند و قدردانی و سپاسشان را ابراز می‌کنند، اما افراد بی‌کلاس و مغرور فکر می‌کنند کارِ انجام شده وظیفه بوده و کمک و لطف دیگران را نادیده می‌گیرند.

اگر در خانه‌ای مهمان هستید، در تمیزکاری‌ها و جمع‌وجور کردن‌ها به میزبان کمک کنید. اگر اتومبیل دوستی را امانت گرفته‌اید، قبل از برگرداندن، باکش را از بنزین پُر کنید.

اگر اشتباهی مرتکب شدید، مسئولیتش را بپذیرید، نه اینکه تقصیر را گردن کس دیگری بیندازید.

 ۹۲ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-752707-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
64 نکته ریز و درشت آداب معاشرت حرفه‌ای بیزنسی
افزایش اعتماد‌ به ‌نفس در 20 ثانیه
قانون اتو
اقدامک
دکتر بیدار مغز پدر تشریفات ایران
در آخر 2 نکته مهم به یادگاری از این کتاب داشته باشید

راهنمای دانلود کتاب اتیکت پول: برای ورود به جمع ثروتمندان با یک تمایز حرفه‌ای آماده شو!

برای دانلود کتاب اتیکت پول: برای ورود به جمع ثروتمندان با یک تمایز حرفه‌ای آماده شو! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اتیکت پول: برای ورود به جمع ثروتمندان با یک تمایز حرفه‌ای آماده شو!