دانلود کتاب اراده آهنین


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اراده آهنین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اراده آهنین

کتاب اراده آهنین نوشته‌ی اوریسون سوئت ماردن، اثری انگیزاننده و الهام‌بخش برای ایجاد حرکتی نوین در زندگی شما است. این کتاب بر اساس وقایعی است که تاثیری عمیق و شگرف بر شما خواهد گذاشت و روح‌تان را سرشار از حقایقی خواهد نمود که ضمن ملموس بودن و مستند بودنشان، روحیه‌بخش و تاثیرگذار نیز هستند.

سبک نگارش اوریسون سوئت ماردن (Orison Swett Marden) در کتاب اراده آهنین (An iron will) به نحوی است که در هنگام مطالعه برخی از صفحات کتاب، برای لمس بهتر مطالب، آن را خواهید بست تا عمق گفتار وی را به طور دقیق درک کنید و شاید ساعت‌ها در مورد برخی از جملات آن تفکر خواهید نمود.

به عنوان یک قانون باید گفت که همه کسانی که کارهای بزرگی در دنیا انجام داده‌اند، افرادی بی‌باک، پر‌حرارت، پافشار، سرسخت، و متکی به خود و خودباور بوده‌اند. آن‌ها شجاعت حرکت خارج از حیطه تکرار و روند عادی جمعیت را داشته‌اند و همچنین شجاعت انجام عملی اصیل را داشته‌اند. آن‌ها از اینکه ژنرال باشند، نترسیده‌اند.

در دنیای شلوغ و پر ازدحام و عصر رقابتی حاضر، واقعا جای زیادی برای جوانان کمرو، محجوب و خجالتی، مردد و دودل وجود ندارد.

کسی که در عصر حاضر می‌خواهد موفق باشد و موفقیتی بدست آورد نه تنها می‌بایست شهامت داشته باشد، بلکه باید شجاعت شکار فرصت‌ها را داشته باشد. کسی که همواره منتظر شرایط اطمینان بخشی است هرگز برنده نخواهد بود.

افزایش استفاده و ایجاد نظم در قدرت اراده‌، همان لحظه برترِ تعالی فرد به سوی موفقیت است. قدرت اراده بخشی از قدرت خدایی است، بخشی که قدرت آفرینش و خلق دارد. ما از فرمان خدایی صحبت می‌کنیم که از نور ساخته شده است. تمام دستاوردهای تاریخ بشری حاصل انتخاب‌ها، تصمیمات، و آفرینش‌های نیروی اراده انسان بوده است.

شاید اغراق نباشد که اذعان کنیم، چنانچه برنامه‌ای را در ذهن می‌پرورانید و هنوز به قطعیت در مورد آن تصمیمی را اتخاذ ننموده‌اید، با خواندن این کتاب و در میانه‌های آن، شما تصمیم لازم را خواهید گرفت و در واقع تکلیف‌تان را با موضوع مذکور روشن خواهید نمود و به احتمال زیاد آن را عملی خواهید نمود.

دکتر اوریسون سوئت ماردن، مؤلف بیش از 50 جلد کتاب با موضوعات روانشناسی، خودسازی، موفقیت و سلامت می‌باشد و نویسنده‌ای است که تالیفات وی الهام‌بخش کارآفرینان و مخترعین بزرگ آمریکا نظیر هنری فورد، توماس ادیسون، جی پی مورگان و هاروی فایراستون بوده و پس از مطالعه کتاب‌های وی، تاثیرات آن در زندگی این افراد نمایان گردیده است.

امروزه نیز بسیاری از مربیان و معلمان مباحث و مقولات خودسازی و موفقیت، از نوشته‌های این نویسنده بزرگ الهام می‌گیرند و دست نوشته‌های این نویسنده فقید، ماخذ و مرجع توسعه این دانش می‌باشد و هنوز هم کارآفرینان بزرگ با مطالعه تالیفات وی اشتیاقی آتشین برای موفقیت دارند.

برخی نظرات درباره‌ی کتاب اراده آهنین:

- یادگیریِ استفاده از نیروی اراده، فلسفه وجودی ماست.
- همواره جایی برای فردی که نیرو دارد، وجود دارد.
- آری، با استقامتی استوار بر این باور هستم، آخرین نتیجه از خرد، نقش می‌زند که این درست است، او فقط آزادی و وجودش را به دست می‌آورد کسی که هر روز آن‌ها را دوباره تحت تسلط در می‌آورد و شکست می‌دهد.
- سلطان کسی است که می‌تواند.
- بگذار یاوه گویان از شانس بگویند. خوشبخت کسی است که هدف پر اهمیتش هرگز تغییر نمی‌کند، کسی است که کوچکترین حرکت یا عدم حرکتش در راستای هدفی بزرگ است.

در بخشی از کتاب اراده آهنین می‌خوانیم:

همانطور که یک ورزشکار برای مسابقه آموزش می‌بیند؛ ذهن او هم باید برای بردن مسابقه زندگی آموزش ببیند. پروفسور ماتیوس می‌گوید: صرفا با تلاشی مداوم، طاقت فرسا، تکراری، دوباره و دوباره، روز به روز، هفته به هفته، و ماه به ماه است که می‌توان توانایی تمرکز و اتصال ذهنی به یک موضوع، خواه مشکل و مبهم و خواه بی‌اهمیت را بدست آورد و هر چیز دیگری غیر از آن را مستثنی نمود.

فرآیند بدست آوردن این خود مدیریتی - فرمان کامل قدرت‌های ذهنی فرد - فرآیندی تدریجی است و طول مدت زمان آن نیز بر اساس ساختار ذهنی هر فرد، متغیر است، اما هر آنچه که باشد، بدست آوردن این مهارت قطعا از حداکثر تلاشی که انجام می‌گیرد و هزینه‌ای که می‌برد، بی‌نهایت ارزشمندتر است.

پروفسور هاکسلی می‌گوید: شاید ارزشمندترین نتیجه تمام آموزش‌ها، رسیدن به این توانایی باشد که فرد را در زمان انجام کاری وادار به انجام آن نماید و در زمان عدم انجام آن نیز مجبور به ترک آن کار نماید، خواه آن را دوست داشته باشد یا نداشته باشد.

این اولین درسی است که می‌بایست آموخته شود، و هر چه آموختن آن به فرد زودتر آغاز شود، احتمالا آخرین درسی هم خواهد بود که بصورت کامل آن را می‌آموزد.

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
درباره نویسنده
فصل اول: یادگیری اراده
فصل دوم: قوانین تقدیر
فصل سوم: نیروی اراده در اردوگاه و میدان نبرد
فصل چهارم: قدرت اراده و ارتباط آن با بیماری و سلامت
فصل پنجم: رؤیایِ زیبای دستیابی به هدف با وجود همه مشکلات
فصل ششم: قدرت ماندگار
فصل هفتم: یکپارچگی فکر و عمل – خلوص نیت

 ۶۶ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اراده آهنین

برای دانلود کتاب اراده آهنین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اراده آهنین
کاوه چمنکار
۱۳۹۸/۳/۲۳
خواندنش را شروع کردم
کتاب بسیار مفید و انگیزه بخشی است
ژاله اسفندیاری
۱۳۹۸/۵/۲۲
کتاب خیلی خوبی بود گفته های کتاب تا حدی با مفهوم توکل در مذهب ما شبیه بود. خوندش حتما در شما انرژی خاصی تولید میکنه.
Parastou Dahim
۱۳۹۸/۴/۱۱
یک کتاب خوب انگیزشی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)