دانلود کتاب ارتباط با خود برتر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ارتباط با خود برتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ارتباط با خود برتر

کتاب ارتباط با خود برتر نوشته سلست هامان، یک راهنمای تجربی برای ارتباط با ابعاد بالاتر وجود است. با استفاده از شانزده تمرین عملی که در این کتاب ارائه شده، می‌توانید پیام‌هایی را از خود برترتان دریافت کنید و یک سفر بیداری را تجربه کنید.

این تمرینات ساده و قابل فهم و در عین حال قدرتمند، به شما کمک می‌کنند به روشی طبیعی از راهنمایی‌های معنوی بهره ببرید. امیدواریم مسیر بیداری خود را با این کتاب گسترش دهید و حقیقتا به منابع غنی و وسیع دانش و آگاهی، عشق و برکت، که منحصرا در درون‌تان وجود دارند دست پیدا کنید. این جا برای شما عشق، لذت، تحسین افتخار، پذیرش مهر و بزرگی وجود دارد.

خود برتر، بخش آگاه تر وجود شماست، و آن "خود" شما که این جا روی زمین زندگی می‌کند تنها انعکاسی از آگاهی خود برتر شماست. او همواره ناظر بر شماست و کمک می‌کند در مسیری قرار بگیرید که قبل از تولد نیت کرده بودید. شما همواره در ارتباط با خود برترتان بودید، اما تولد حجابی بین شما افکنده که باعث شده این بخش از وجودتان را فراموش کنید، اگر بتوانید مجددا آگاهانه به او متصل شوید، به ماموریت زندگی‌تان دسترسی پیدا خواهید کرد. این بخش از وجودتان به شما کمک می‌کند که هدف زندگی‌تان را دنبال کنید. خود برتر یک هوشیاری و دانایی خالص است ولی برای دسترسی به این دانایی برتر باید از فضای ذهن عبور کنید.

در کتاب ارتباط با خود برتر (How to channel Your Higher Self) می‌آموزید که چطور لایه‌های ذهن و شرطی‌سازی‌هایی که خدمتی به شما نمی‌کنند را رها کنید و با پاکسازی و وضوح درون به بصیرت و گشودگی دست پیدا کنید، شما خودتان را به عنوان یک انرژی الهی درک خواهید کرد، چیزی که به آن بیداری معنوی نیز گفته می‌شود. در این سفر بیداری پیام‌هایی از جانب ابعاد بالاتر وجودتان دریافت خواهید کرد، پیام‌هایی سرشار از عشق و حمایت بی‌قید و شرط تا بتوانید قدم به درون توانایی‌های خود گذاشته و زندگی دلخواه‌تان را دنبال کنید. از طریق شانزده تمرین متمرکز و قدرتمند و متحول کننده که در این کتاب معرفی شده، می توانید به این بیداری دست پیدا کنید.

این کتاب توانایی تغییر زندگی شما را دارد، این بستگی به خودتان دارد. سلست هامان (Celeste Hamman) از طریق تمرینات قدرتمند، قابل فهم، و متحول کننده به روشی ساده و طبیعی در استفاده‌ی مفید از راهنمای درون به شما کمک می‌کند. این مربی ارشد، دانا، واقع گرا و معتبر وب سایتی ایجاد کرده تا به همه‌ی ما در جهت دسترسی به خرد فطری و پایدار درون‌مان کمک کند. این کتاب یک جواهر است.

اگر آماده‌اید تا کاملا قدم به درون توانایی‌های خود بگذارید و زندگی دلخواه‌تان را داشته باشید، این کتاب متعلق به شماست. این کتاب سرشار از تمرینات جذاب و جالب است و برای این طراحی شده که به شما کمک کند به راحتی و به صورت طبیعی به شهود خودتان دسترسی پیدا کنید.

در بخشی از کتاب ارتباط با خود برتر می‌خوانید:

با چشمان بسته، توجه خودتان را به تنفس معطوف کنید. اجازه دهید ضربان قلب‌تان آهسته‌تر شود، زمان آهسته شود، و افکارتان نیز آهسته‌تر شوند.
اجازه دهید بدن فیزیکی کاملا از صحنه خارج شود، به طوری که در تنفس عمیق و اوج آگاهی سکوت پشت افکارتان، یا همان فاصله‌ی ذهنی، محو شوید.

کامل و عمیق نفس بکشید، به خودتان اجازه دهید آگاهی خودتان را در وسعت این فاصله‌ی ذهنی غرق کنید. این وسعت همان خود شماست. خود اصیل شما، خود شما به عنوان آگاهی خالص.
همین طور که از آگاهی فیزیکی مربوط به تنفس، وارد آگاهی عظیم جوهره‌ی بیکران خودتان می‌شوید، زندگی حاضر در سکوت این فاصله را احساس کنید. روی این زندگی تمرکز کنید، و توجه کنید که با این کار، رشد می‌کند و عظمت می‌یابد.

ببینید که این انرژی زندگی حتی می‌تواند بزرگ‌تر از بدن فیزیکی واقعی شما باشد. آیا می‌توانید اجازه دهید این انرژی به اندازه‌ی اتاقی که در آن نشسته‌اید بزرگ شود؟ توجه کنید که حتی با وسعت یافتن شما، درک خودتان به عنوان آگاهی خالص کمرنگ نخواهد شد.

حال، اجازه دهید به اندازه‌ی شهری که در آن زندگی می‌کنید وسعت بیابید. شما باز هم می‌توانید این کار را بدون کاهش قدرت انجام دهید. همین طور که وسعت بیشتری می‌یابید، کامل‌تر و عمیق‌تر خود واقعی‌تان را احساس می‌کنید.

تا جایی که می‌توانید به وسعت خودتان بیفزایید. این کار بی خطر است. در تمام جهات به وسعت خودتان بیفزایید تا به افق برسید، آن قدر بالا بروید که به آسمان و افلاک برسید. اکنون شما در همه جا هستید. شما عمیقا با خود واقعی‌تان در ارتباط هستید، که همان آگاهی خالص و روح الهی است، و خودتان را به عنوان یک آگاهی خالص در همه جا احساس می‌کنید.

شما همان آگاهی خالصی هستید که دنیا با آن ساخته شده است. برخی آن را "یگانگی" و برخی "انرژی الهی" یا "انرژی هستی" یا "عشق" می‌نامند. نیازی نیست که آن را نام‌گذاری کنید، فقط آن را احساس کنید، لمس کنید، ببویید، بشنوید، در آن وجود داشته باشید.

هر گاه آماده شدید، تمرکزتان را به جایی که نشسته‌اید ببرید و احساس "همه جا" را همراه خودتان بیاورید. چند نفس عمیق بکشید، و دنیا را از دید وجود عشق در همه جا نگاه کنید.

 ۹۴ صفحه، ۴۶۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-95620-4-9 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۸۰۰ ت
ویژه امروز: ۴۶۸۰ ت (۴۰%) - 1.79€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

نظر دیگران درباره‌ی این کتاب
مقدمه
فصل 1- آغاز سفر درون
فصل 2- کشف دنیای پر انرژی
تجربه اول
بدن ذهن شما
تجربه‌ی دوم
کشف انرژی نیروی حیات
تجربه‌ی سوم
بازی با انرژی
فصل 3- یادآوری هماهنگی شما
تجربه‌ی چهارم
تنفس به همراه کلمات
تجربه‌ی پنجم
دریچه‌ای به روی شکرگذاری
تجربه‌ی ششم
شیوه‌ی ارتباطی خود برتر شما
فصل 4- بررسی اتصال از طریق کالبدهای انرژی شما
تجربه‌ی هفتم
هیچ مرزی وجود ندارد
تجربه‌ی هشتم
الگوهای احساسی
تجربه‌ی نهم
فاصله‌ی ذهنی
فصل 5- لمس معنویت
تجربه‌ی دهم
گشودن چاکرای تاج
تجربه‌ی یازدهم
یافتن نور شما
تجربه‌ی دوازدهم
عشق در همه جا هست
فصل 6- گسترش مجموعه‌ی ابزارهای شما
تجربه‌ی سیزدهم
فیلم روزانه
تجربه‌ی چهاردهم
خط خطی با دست غیر قالب
تجربه‌ی پانزدهم
با ریتم درون به رقص درآیید
فصل 7- سفر به جلو
تجربه‌ی شانزدهم
حالا به آن دست پیدا کردید

راهنمای دانلود کتاب ارتباط با خود برتر

برای دانلود کتاب ارتباط با خود برتر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ارتباط با خود برتر
علیرضا همتی
۱۳۹۷/۸/۶
کتابی فوق العاده و بی‌نظیر با ترجمه‌ای شیوا و روان، هر کس که در راه خودشناسی و کشف ابعاد برتر خود گام برداشته حتما باید این کتاب را بخواند. ‌
محمدجواد ابوالقاسمی
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
کتاب فوق العاده ایه. با انجام هر تمرین به کشف‌های بیشتری میرسین
Behrooz Bigham
۱۳۹۸/۱۰/۲۰
با گفته‌های این کتاب کاملا از بیرون خودت رو میبینی... از دستش ندید✌
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳)