دانلود کتاب ارتباط خود کار‌آمدی با تصویر بدنی در فوتبال بانوان ایرانی

  • از: محدثه محمد حسنی
  • ناشر: انتشارات ویهان
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ارتباط خود کار‌آمدی با تصویر بدنی در فوتبال بانوان ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ارتباط خود کار‌آمدی با تصویر بدنی در فوتبال بانوان ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ارتباط خود کار‌آمدی با تصویر بدنی در فوتبال بانوان ایرانی

بازی فوتبال تاریخچه‌ای چند هزارساله دارد گرچه بدرستی مشخص نیست نخستین بار ورزش فوتبال در کجا  و چه زمانی متداول شده است و چه کسانی آن را ابداع کرده‌اند، اما مدارک تاریخی ثابت می‌کند که لگد زدن به توپ و چیزهای مدور گرد در گوشه و کنار گیتی به شکل‌های مختلف و متداول از دیرباز رواج داشته است.

بطور کلی ورزش فوتبال از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین ورزش در سطح دنیا است و همه مردم از تمام کشورهای دنیا به بازی فوتبال در مکان‌های مختلف می‌پردازند و از این ورزش پرتحرک بسیار بهره‌مند می‌شوند.

در این کتاب سعی شده است تا ارتباط بین خودکارآمدی با تصویربدنی و برخی از ویژگی‌های فردی در زنان فوتبالیست جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرارگیرد. موضوع این کتاب در حیطه روان‌شناسی ورزش قرار می‌گیرد. روان‌شناسی ورزش و تمرین حوزه پژوهشی پویا و مهیجی است که با کاربردهای بالقوه‌اش افراد زیادی را در زمینه‌های فراوان به خود جلب کرده است. از جمله فاکتورهای روان‌شناختی مؤثر بر رفتار و اعمال انسان می‌توان به رضایت از بدن و خودکارآمدی اشاره کرد. ازآنجایی که تصویر بدن به خصوص برای زنان یک نگرانی همیشگی و فراگیر محسوب می‌شود و می‌تواند بر اعتماد به نفس و خودکارآمدی آنان تأثیر فراوان داشته باشد. لذا هدف محقق در این کتاب این است تا ارتباط بین این دو فاکتور مهم (خودکارآمدی و تصویر بدنی) را مورد پژوهش قرار دهد. در این پژوهش 59 ورزشکار فوتبالیست زن عضو تیم ملی در سال 1392 در سه رده سنی نوجوانان (20 نفر)، جوانان (19 نفر) و بزرگسالان (20 نفر) به طور داوطلبانه مورد پژوهش قرار گرفتند.

 ۷۷ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-96165-9-6 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: مبانی نظری
1-1- مبانی نظری
1-1-1- خودپنداره
1-1-2- مدل مرتبه ای خودپنداره جسمانی و برآورد آن در ورزش
1-1-3- تصویر بدن و خودپنداره جسمانی
1-1-4- اعتماد بنفس و خودکارآمدی
1-1-5- تئوری خودکارآمدی بندورا
1-1-6- رابطه تصویر بدنی و خودکارآمدی
1-2- پیشینه تحقیق
فصل دوم: روش شناسی تحقیق
2-1- روش تحقیق
2-2- جامعه و نمونه آماری پژوهش
2-3- ابزارهای گردآوری اطلاعات
2-4- روش گردآوری اطلاعات
2-5- متغیرهای تحقیق
2-6- روش تجزیه و تحلیل
فصل سوم: نتایج پژوهش
3-1- آمار توصیفی
3-2- آمار استنباطی
3-4- بررسی فرضیه ها
3-5- بررسی نتایج
3-6- بحث و نتیجه گیری
3-7- پیشنهادات
منابع و مأخذ

راهنمای دانلود کتاب ارتباط خود کار‌آمدی با تصویر بدنی در فوتبال بانوان ایرانی

برای دانلود کتاب ارتباط خود کار‌آمدی با تصویر بدنی در فوتبال بانوان ایرانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ارتباط خود کار‌آمدی با تصویر بدنی در فوتبال بانوان ایرانی
diash stan
۱۳۹۸/۹/۲۴
خیلی عالی بود. امیدوارم بیشتر به فوتبال زنان توی ایران توجه بشه و انقدر استعداد‌ها هدر نرن... از نویسنده هم ممنونم واقن کتاب خوبی بود امیدوارم بیشتر در زمینه فوتبال بانوان کتاب بنویسید....
سوگل مرتضایی فر
۱۳۹۷/۴/۱۳
خوب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)