دانلود کتاب صوتی از آرزوهایت جلو بزن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از آرزوهایت جلو بزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از آرزوهایت جلو بزن

نفیسه معتکف در کتاب صوتی از آرزوهایت جلو بزن به شما راهکارهای مفیدی در جهت بالا بردن اعتماد به نفس، رسیدن به رویاها و داشتن نگرش مثبت به زندگی ارائه می‌دهد.

نفیسه معتکف می‌گوید: برای بالا رفتن از نردبان کامیابی قدرتمند و قوی هستید. شما می‌توانید اوضاع را متحول کنید و با تفکر مثبت به هر جا که بخواهید برسید. در این دنیا هیچ‌چیز ارزشمندتر از نگرش مثبت نیست. این نگرش به شما قوت قلب می‌دهد و شما را خاطر جمع می‌کند.

راهکارهای ارزشمند کتاب از آرزوهایت جلو بزن به شما نشان می‌دهد که چگونه با چشم‌انداز مثبت و اعتماد به نفس لازم برای رسیدن به رویاهایتان قدم بردارید و در زندگی به هر آنچه در ذهنتان به تصویر می‌کشید، برسید و سرانجام رنگین کمان موفقیت زندگی را پیدا کنید.

نفیسه معتکف مترجم بیش از 200 عنوان کتاب پرفروش است. تک تک کتاب‌های ترجمه شده وی در واقع گلچینی است از بین کتاب‌های زیادی که در سفرهایش به خارج از کشور و سپری کردن اوقات زیاد، آن‌ها را انتخاب و ترجمه کرده است. هدف او از این کار صرفا کمک به هموطنان عزیز در ایران و سراسر جهان است تا بتوانند سطح فرهنگ و آگاهی خود را بالا ببرند و با شناخت بیشتر خود و خدای خود زندگی پربار و مطلوبی را داشته باشند.

فهرست مطالب

۱ دقیقه
پیش‌گفتار
۷ دقیقه
مقدمه
۲۱ دقیقه
اگر از آینده‌ات مطمئن نیستی
۲۳ دقیقه
از روش جذب صحیح آگاه باش
۲۸ دقیقه
در برابر حرف ناروا چه واکنشی از خودت نشان می‌دهی
۳۲ دقیقه
به افکارت توجه کن
۴۱ دقیقه
خودت و دیگران را ببخش
۳۶ دقیقه
برای خدا نامه بنویس
۳۲ دقیقه
افکار تو در جسمت تأثیر می‌گذارد
۴۳ دقیقه
چگونه افکارت در ارتعاشات تو تأثیر می‌گذارد
۳۲ دقیقه
چرا در زندگی به بن‌بست می‌رسی
۳۱ دقیقه
رویاهایت به حقیقت می‌پیوندد
 ۵ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۳۰۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی از آرزوهایت جلو بزن

برای دانلود کتاب صوتی از آرزوهایت جلو بزن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از آرزوهایت جلو بزن
Mrs.a a
۱۳۹۸/۵/۵
همونطور ک اول کتاب هم اشاره شد مجموعه‌ای از نکات انگیزشی هست ک در اینترنت وجود داره
خلاصه‌ای از نکات انگیزشی ک با یه سرچ ساده تو اینترنت قابل دسترسی هست رو تصور کنین با صدای راوی ک بشدت روی اعصابه و لحنش اصلا مناسب کتب روان‌شناسی نیست
saeed asdai
۱۳۹۷/۱۱/۱۴
بسیار عالی
محمد برومندنیا
۱۳۹۷/۷/۲۶
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)