معرفی و دانلود کتاب از وبال تا کمال: چگونه حقیقت و رسالت واقعی خود را در زندگی یافته و به آن دست پیدا کنیم؟

عکس جلد کتاب از وبال تا کمال: چگونه حقیقت و رسالت واقعی خود را در زندگی یافته و به آن دست پیدا کنیم؟
قیمت:
۴۲,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب از وبال تا کمال: چگونه حقیقت و رسالت واقعی خود را در زندگی یافته و به آن دست پیدا کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب از وبال تا کمال: چگونه حقیقت و رسالت واقعی خود را در زندگی یافته و به آن دست پیدا کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب از وبال تا کمال: چگونه حقیقت و رسالت واقعی خود را در زندگی یافته و به آن دست پیدا کنیم؟

هدف خداوند از آفرینش این جهان و ما چه بوده است؟ بهمن پرتو در کتاب از وبال تا کمال: چگونه حقیقت و رسالت واقعی خود را در زندگی یافته و به آن دست پیدا کنیم؟ با ارائه‌ی راهکارهای علمی به شما کمک می‌کند تا با یافتن هدف و مأموریتتان در این دنیا به کمال برسید و بینشی عمیق نسبت به خود، خداوند و جهان پیرامون پیدا کنید.

درباره‌ی کتاب از وبال تا کمال:

به‌ راستی برای حرکت به‌ سوی موفقیت از کجا باید آغاز نماییم؟ تعریف واقعی موفقیت چیست و شامل چه مواردی می‌شود؟ هدف از آفرینش بشر چه بوده؟ آیا اصلاً خالقی برای جهان وجود داشته یا همه‌ چیز محصول یک اتفاق بزرگ است؟ آیا برای آفرینش انسان‌ها غایت و هدفی وجود داشته است؟ همه‌ی این‌ موارد پرسش‌هایی هستند که در کتاب وبال تا کمال به آن‌ها پاسخ داده می‌شود، به طوریکه شما پس از مطالعه‌ی این اثر از سردرگمی خارج شده و هدف زندگی خود را می‌یابید و برای رسیدن به آن به صورت منظم برنامه‌ریزی می‌کنید.

یافتن پاسخ درست به این سوالات مهم همواره دغدغه‌ی همه‌ی ما در دوران کودکی بوده است و همیشه با سردرگمی زیادی مواجه بوده‌ایم. بیشتر اوقات از خود می‌پرسیم: من کیستم؟ این دنیا چیست؟ برای چه وارد این دنیا شده‌ام؟ هدف از بزرگ بودن این جهان باشکوه چه بوده است؟ کمال چیست؟ مأموریت ما در این دنیا چه چیزی می‌باشد؟ و ...

ممکن است بیشتر ما به دنبال پاسخ این سوالات رفته باشیم و هدف و غایت نهایی بشر را کشف کرده باشیم اما باز هم با دغدغه‌ی بزرگتر مواجه شدیم، راهکارهای اصولی برای رسیدن به این هدف و کمال چیست؟ و باید چه کار کنیم؟ نویسنده در این کتاب ارزشمند تمام راهکارهای علمی بشر از قدیم و جدید گرفته تا شیوه‌های الهی و معنوی را آورده است و یک مجموعه جامع با آخرین روش‌ها و دستاوردهای روانشناسی و علمی از فیزیک کوانتوم گرفته تا قانون جذب، کیهان‌شناسی و سایر علوم به شما و نسل‌های بعد ارائه می‌دهد تا به جای اتلاف وقت، زمان خود را صرف پیشرفت در مسیر رسیدن به کمال حقیقی نمایید.

خیلی جالب است دیدن افرادی که قبل از پیدا نمودن هدف و مسیر واقعی خود، به دنبال موفقیت و ثروت هستند! معضل جامعه‌ی کنونی ما نیز همین است؛ نداشتن هدف یا انحراف از هدف حقیقی‌! بنابراین بدون دانستن اینکه «از کجا آمده‌ام، آمدنم بهر چه بود» موفقیت و ثروت معنایی نخواهد داشت؛ چون در واقع ما ثروت، علم و موفقیت را به‌ عنوان پیش‌ نیاز برای رسیدن به هدف اصلی کسب می‌نماییم، اما وقتی نمی‌دانیم آن هدف چیست و به کدام سو باید گام برداشت موفقیت، ثروت و علم به ‌تنهایی فایده‌ای برای ما نخواهد داشت، چراکه همه‌ی این‌ها فانی و زودگذر بوده و از بین خواهند رفت. امید است با خواندن این کتاب هدف اصلی خود را در این زندگی پیدا کنید.

کتاب از وبال تا کمال برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای افرادی مناسب است که به دنبال سعادت و کمال در زمینه‌های مادی و معنوی هستند.

در بخشی از کتاب وبال تا کمال می‌خوانیم:

خداوند در قرآن کریم می‌فرماید: ‌ای پیامبر از تو درباره روح می‌پرسند، بگو شما نمی‌توانید دانشی درباره‌ی آن به دست آورید و علم بشر را بدان راهی نیست چون خارج از دایره‌ی عقل و اندیشه‌ی بشریست... .

پس روح انسانی بسیار قدرتمند بوده و زمانی که به مقام الوهیت رسید می‌تواند دنیا را تکان داده و بر آسمان‌ها و کهکشان‌ها تسلط یابد!

روح اصل وجود انسان بوده و با انجام کارهای مثبت و اطاعت از خداوند قدرتمندتر و شکوفاتر می‌گردد.

مثلاً روحی که در بدن دارید موجب قوام جسم شما و حیات آن گشته و اگر گهگاهی دردی را در بدن خود احساس می‌کنید یا ناخودآگاه راه‌رفته و یا بر سایر قسمت‌های بدن خود کنترل دارید، همگی به خاطر وجود روح در بدن شماست.

زمانی که روح بر اثر تسلط بر نفس شروع به خود شکوفایی می‌کند در مراحل آغازین خود، شعاع تسلط آن از کالبد جسم فراتر رفته و بخشی از اطراف محیط پیرامون خود را نیز در برمی‌گیرد و گویا محیط پیرامون او تا شعاع چند متری جزئی از اعضای بدن وی گردیده و او به ‌راحتی بر آن‌ها تسلط داشته و دخل و تصرفاتی انجام می‌دهد بدون آنکه آن‌ها را لمس نماید؛ بنابراین افراد و اشیائی که در این فواصل و در دایره‌ی شعاع تسلط وی باشند، تحت تأثیر نیروی روحی وی قرار می‌گیرند و فرد قادر به حرکت اجسام پیرامون خود بدون لمس نمودن گشته و بر اسرار و ذهن افرادی که در محیط پیرامون وی قرار می‌گیرند واقف می‌گردد و سایر تسلط‌های شگفت‌آور دیگر؛ و چون محیط پیرامون وی تا شعاع چند متری دقیقاً همانند اعضای بدن وی گشته، همان‌گونه که بر تمام اعضای بدن خود تسلط، کنترل و آگاهی داشت، نسبت به محیط پیرامون خود نیز تسلط و کنترل پیدا می‌کند.

و با شکوفایی بیش‌ازپیش روح، دایره‌ی تسلط او بر محیط پیرامون گسترده‌تر گشته و تا جایی پیش می‌رود که از چند متر به چندین کیلومتر و حتی بیشتر گسترش می‌یابد. به ‌عنوان‌ مثال آیت‌الله بهجت رحمه الله وقتی در قم ساکن بودند کسی که در تبریز تصادف می‌نمود را، همان لحظه دیده و احساس می‌کردند؛ گویی که از نزدیک حاضر و ناظر حادثه بوده و نسبت به جزئیات آن آگاه بودند.

و شعاع تسلط روحی انسان می‌تواند گسترده‌تر از این نیز گشته و کل سطح زمین را در برگیرد و بر تمام افراد و اشیای موجود بر روی کره زمین تأثیر گذاشته و از احوال آنان آگاهی یابد.

و در نتیجه شعاع تسلط او همچنان می‌تواند از سطح کره زمین نیز فراتر رفته تا جایی که کل آسمان‌ها و زمین را در برگیرد.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
معرفی چهار حوزه شناختی بسیار مهم
فصل اول: خداشناسی
اثبات خداوند
دلیل فطری
دلیل عقلی
دلیل تاریخی
ساختار جهان هستی
انرژی چیست؟
نور چیست؟
انواع و اقسام نور
انواع عالم‌های موجود در جهان
جنس خدا از چیست؟
نتیجه‌گیری نهایی
خطبه اول نهج‌البلاغه، خطبه آفرینش
آغاز آفرینش آسمان‌ها و زمین توسط خداوند
شناخت خدا
فصل دوم: انسان‌شناسی
انسان موجودی دوبُعدی
راز بزرگ
شرح و توضیحی اجمالی درباره کیفیت تسلط روح بر اجسام
اثبات روح از دیدگاه دانشمندان
فصل سوم: دشمن‌شناسی
کابالیست‌ها
شوالیه‌های معبد
شهر جدید نیو سی تی
امپریالیسم جهانی
نمادگرایان
طرح یهود برای اداره‌ی جهان
فصل چهارم: الگو شناسی
اَبَرمرد تاریخ
شناخت سایر حوزه‌های مهم در رابطه با موفقیت
فصل پنجم: رؤیاشناسی و هدف‌گذاری
چهارستون مهم زندگی
اخلاق و انسانیت
دانش و مهارت
درآمد خوب و ثروت
تندرستی و سلامت
سه‌گام مهم برای رسیدن به آرزوها
گام اول: تعیین دقیق خواسته‌ها و بارش فکری
فرشته‌ی آرزوها
رعایت دو نکته‌ی مهم هنگام نوشتن رؤیاها
قانون منطقی بودن
قانون تکامل
لیست 107 آرزوی شما
دسته‌بندی گروه‌ها
شش گروه اصلی
3 گروه فرعی
مرحله‌ی تفکیک هدف‌ها از هوس‌ها
آموزش مدیریت کارهای متفرقه به روش نوین
مدیریت کارهای متفرقه به روش جدولی
مدیریت کارهای متفرقه به روش Todoist
قالب‌بندی Todoist
گام دوم: نحوه‌ی رسیدن به رؤیاها
تکنیک ANT
تعریف تکنیک ANT
پنج اصل بسیار مهم در تکنیک:ANT
یک نکته بسیار مهم:
پیشرفت افقی و پیشرفت عمودی در تکنیک ANT
تفاوت این بخش تکنیک ANT با سایر روش‌های آماتور
قانون جذب
اثبات عقلی و متافیزیکی قانون جذب
امداد غیبی الهی
مکر الهی
فرآیند قانون جذب
شفاف‌سازی دقیق خواسته
تعیین زمان
غر نزدن
بخشش
مسئولیت‌پذیری
سپاسگزاری
احساس خوب
چرایی قدرتمند داشتن
تغییر باورها
کنترل ورودی‌ها
هماهنگی اهداف با ارزش‌ها
تصور کردن
کاری با چطور و چگونگی نداشتن و درخواست کردن
رهاسازی و عدم تقلای ذهنی
وابسته نبودن و شرک نورزیدن
اقدام کردن و پرداخت بهاء
تمرکز داشتن
فعال‌سازی الهامات و تبعیت از آن
حفظ انگیزه
آرامش
گسترش روابط
افزایش اعتمادبه‌نفس
ایجاد شجاعت و شهامت
لو ندادن اهداف یا کتمان راز
گام سوم: انجام دادن اقداماتی بعد از رسیدن به اهداف
تداوم سپاسگزاری بعد رسیدن به خواسته‌ها
مدیریت و نظم
نحوه‌ی مدیریت درآمدهای مالی
رسالت
نتیجه‌گیری
یک پیشنهاد
تقدیر و تشکر
منابع و مآخذ

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب از وبال تا کمال: چگونه حقیقت و رسالت واقعی خود را در زندگی یافته و به آن دست پیدا کنیم؟
نویسنده
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات314
زبانفارسی
شابک978-622-752722-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های علوم قرآنی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب از وبال تا کمال: چگونه حقیقت و رسالت واقعی خود را در زندگی یافته و به آن دست پیدا کنیم؟

فاطمه
۱۴۰۱/۸/۲۶
من کتاب‌های زیادی رو در مورد آشنایی با عملکرد ذهن و قانون جذب خوندم و میتونم بگم بسیاری از اطلاعاتی که در کتاب‌های مختلف و دوره‌ها کسب کردم رو این کتاب یکجا جمعبندی کرده از این بابت این کتاب رو دوست داشتم، همچنین اون جدول برنامه ریزی و بارش فکری هم بسیار مفیده، فقط, یکی دو مورد بود که درک و باورش و برای من سخت بود یکی این که در مورد شناخت آشنایی با ائمه من خودم تحقیقی جلو نرفتم ولی احساس کردم نویسنده خیلی اغراق کرده بود، من از توصیفات نویسنده این برداشت رو داشتم که ائمه روح‌های تکامل یافته‌ای بودند که پا روی این کره خاکی گذاشتن و از هیچ حیث قابل مقایسه با انسان‌های عادی نبودن، از طرفی یه جای کتاب در مورد جملات تأکیدی گفته شده بود که تکرار کنید که شما بهترین مخلوق خداوند هستید، سوالم اینه وقتی ما به یه سری انسان‌ها تا این حد قداست میبخشیم و اونها رو در حد توصیفات این کتاب بزرگ بشماریم آیا ذهن ما در مورد پذیرش, چنین جملات تاکیدی مقاومت نمیکنه؟ قطعا میکنه. و البته من یه چیزی در مورد قانون جذب رو نمیتونم درک کنم اینه که اگه انسان با کنترول ذهنش دنیای خودش رو هر طور بخواد میتونه بسازه پس چرا باید در مورد توطعه‌های یهود یا هر قوم دیگری نگرانی داشته باشیم!؟ البته من فقط یکبار کتاب رو خوندم حالا شاید با خوندن چندباره کتاب به پاسخ سوال‌های ذهنم برسم و مسیر برام روشن تر بشه انشاالله. تشکر از کتابراه و تخفیفات عالیش🌹
محمد ابراهیمی
۱۴۰۲/۸/۱
مباحث درباره‌ی چهار حوزه است: ✔️ خدا شناسی✔️انسان شناسی✔️الگو شناسی ✔️دشمن شناسی و آمیخته با روانشناسی موفقیت که برای درک رسالت هر فرد از زندگی الزامی است. همچنین در مورد خودشناسی و پیدا کردن شغل مناسب بوده و نهایتا خواننده با خواندن کتاب به شناختی نسبتا کامل از خود و رسالتش می‌رسد.
Mahsa taherkhani
۱۴۰۰/۵/۱۱
کتاب پر محتوایی در زمینه خودشناسی و موفقیت است و بهتر ازنمونه‌های خارجی که در این زمینه خوندم. این کتاب مسبب تغییری عمیق در نگاه من شد. با این کتاب رشد کردم. ممنون از نویسنده محترم و کتابراهی‌های عزیز.
وحید سلیمی
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
رویکرد نویسنده در ارتباط دادن حقایق علمی کشف شده تا به امروز رو به مسائل الهی و اعتقادی میشه تمجید کرد. اینکه منشا همه چیز نوره هم جالب بود
ناهید محمدی
۱۴۰۲/۲/۲۳
عالی عالی
یکی از بهترین کتابهایی بود که تا به حال خوندم
Somayeh asadi
۱۴۰۰/۶/۲۶
کتاب خیلی خوبی بود🙏🏾
لقمان حکیم
۱۴۰۰/۱۲/۳
من ازخوندش لذت می‌برم عالیه
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب از وبال تا کمال: چگونه حقیقت و رسالت واقعی خود را در زندگی یافته و به آن دست پیدا کنیم؟

برای دریافت کتاب از وبال تا کمال: چگونه حقیقت و رسالت واقعی خود را در زندگی یافته و به آن دست پیدا کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.