دانلود کتاب استاد اژدها 8: اژدهای رعد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استاد اژدها 8: اژدهای رعد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استاد اژدها 8: اژدهای رعد

کتاب استاد اژدها 8: اژدهای رعد نوشته‌ی تریسی وست دنباله‌ی جذاب ماجراهای دریک و دوستانش است. دشمنی قدرتمند به همراه اژدهایش رعد، به سرزمین پادشاه حمله می‌کند و اژدهای کارلوس را با خود می‌برد. دریک و دوستانش با تمام توان برای پیدا کردن اژدهای دزدیده شده و مقابله با این دشمن، با یکدیگر متحد می‌شوند.

درباره‌ی مجموعه‌ی استاد اژدها:

این مجموعه که از پرفروش‌ترین کتاب‌های کودک نیویورک تایمز به شمار می‌آید، داستان‌های جذاب و پرهیجان چهار کودک است که به دلیل اتفاقی که قرار است در آینده رخ دهد، برای تربیت چهار اژدها با قدرت‌های خاص و منحصر به فرد، انتخاب شده‌اند. هر جلد از این مجموعه داستان‌هایی پرتلاطم و سرشار از انرژی دارند؛ به نحوی که کودکان با شور و اشتیاقی وصف‌نشدنی ادامه‌ی داستان‌ها را دنبال می‌کنند و از آن لذت می‌برند. به ویژه کودکانی که شیفته‌ی داستان‌های تخیلی، افسانه‌ها و نبردهای اژدهایی هستند.

این داستان‌های مصور علاوه بر اینکه هیجان‌انگیز و سرگرم کننده هستند، مفاهیم مهمی مانند استقلال، اعتماد به نفس، اتحاد، دوستی، شجاعت، همدلی و... را به کودکان می‌آموزد. مجموعه‌ی استاد اژدها به قدری هیجان دارد که تمام سنین را مشتاق به پیگیری اتفاقات داستان می‌کند. هر فصل از این کتاب متنی ساده، جذاب به همراه مکالمه‌هایی کوتاه دارند که به سرعت داستان را پیش می‌برند.

کتاب استاد اژدها 8: اژدهای رعد (Dragon Masters 8: Roar of the Thunder Dragon) مناسب چه کسانی است؟

قصه‌ی هیجان‌انگیز و جالب این کتاب برای کودکان دبستانی دوست‌داشتنی و آموزنده بوده و آن‌ها با اشتیاق شخصیت‌ها و رخدادهای داستان را دنبال خواهند کرد.

تریسی وست (Tracey West) را بیشتر بشناسیم:

او که حرفه‌ی خود را در سال 2000 آغاز کرد، نویسنده‌ی بیش از 300 کتاب برای کودکان و بزرگسالان است که از جمله آن‌ها می‌توان به مجموعه کتاب‌های استاد اژدها و اقتباس‌های کتاب فصل پوکمون که از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز محسوب می‌شوند و همچنین سری ترفندهای پیکسی و مجموعه جستجوی هیرو اشاره کرد. وست هم اکنون به همراه خانواده‌اش در غرب کاتسکیلز ایالت نیویورک زندگی می‌کند.

در بخشی از کتاب استاد اژدها 8: اژدهای رعد می‌خوانیم:

ریک و کارلوس لابه لای درخت‌ها راه می‌رفتند و داد می‌زدند: «لالوا لالوا» اژدهای بزرگ قهوه‌ای رنگی جلوی دو اژدهابان می‌خزید. پشت سرشان جادوگری کوتاه و تپل، به اسم دیه گو، آسمان را تماشا می‌کرد. آن‌ها داشتند با هم دنبال لالو، اژدهای کارلوس، می‌گشتند. کارلوس تازه ازدهای صاعقه‌اش را دیده بود که اتفاق وحشتناکی افتاد. دو روز پیش زنی به اسم اکو سوار یک اژدهای رعد، به سرزمین کارلوس پرواز کرده بود. او لالو را دزدیده بود!

 ۱۰۵ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-174-8 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: در جست وجوی لالو
فصل 2: خبر مهم شاه رونالد
فصل 3: یک‌کم کمک جادویی
فصل 4: رژهی اژدهاها
فصل 5: درخواست اکو
فصل 6: نبرد در آسمان
فصل 7: یخ‌زده
فصل 8: حالا چی؟
فصل 9: داستان اکو
فصل 10: حق با کیست؟
فصل 11: درخواست شاه رونالد
فصل 12: یک ارتباط قوی
فصل13: روری
فصل 14: فراری

راهنمای دانلود کتاب استاد اژدها 8: اژدهای رعد

برای دانلود کتاب استاد اژدها 8: اژدهای رعد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استاد اژدها 8: اژدهای رعد
داستان آموزنده، داستان و رمان علمی و تخیلی، مجموعه استاد اژدها، داستان تخیلی کودکان، داستان تخیلی، دانلود داستان تخیلی، داستان تخیلی کودکانه، داستان تخیلی کودک، کتاب تخیلی کودکان، داستان های کوتاه در مورد اژدها، داستان کوتاه کودکانه اژدها، اژدها کودکانه، تخیلات کودکان، تخیل کودک، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، داستان آموزشی، داستان کودک، کتاب داستان کودک، کتاب تصویری کودکان، داستان مصور، دانلود کتاب کودک، کتاب داستان کودکان، داستان کوتاه کودکان، داستان کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، داستان مصور کودکان، کتاب کودکانه، کتاب داستان بچه ها، قصه های کودکان، گروه سنی ب، داستان های کودکانه، قصه های بچه ها، گروه سنی ج، دانلود کتاب داستان کودک و نوجوان، پرفروش ترین نیویورک تایمز، داستان پرفروش، پرفروش نیویورک تایمز، دانلود کتاب پرفروش، پرفروش ترین کتاب های نیویوک تایمز، Tracey West، Roar of the Thunder Dragon، Dragon Masters، کتاب استاد اژدها جلد هشتم، دانلود pdf کتاب استاد اژدها 8 اژدهای رعد، کتاب استاد اژدها 8 اژدهای رعد pdf