دانلود کتاب استراتژی‌های فروش بسیار موفق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استراتژی‌های فروش بسیار موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استراتژی‌های فروش بسیار موفق

کتاب استراتژی‌های فروش بسیار موفق نوشته‌ی راسل وارد، راه حل‌هایی هوشمندانه در خصوص نحوه برخورد و تعامل با مشتریان را ارائه کرده و بهره‌مندی مفید از زمان جلسه حضوری معرفی محصول را یکی از محورهای اصلی بحث قرار داده است.

راه حل اصلی از بین بردن رکود، به فروش رساندن محصولاتی است که بر اساس نیاز مصرف کنندگان تولید می‌شوند. این احساس که محصولات خریداری شده توانسته نیاز مصرف کنندگان را کاهش دهد یا بالا ببرد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و نباید این حس در مصرف کننده ایجاد شود که فروش محصولات تنها موجب تأمین منافع فروشنده شده است.

در این راستا تبعیت از راه‌های موفق فروش در جلساتی که محصولات معرفی می‌شوند و اغلب یک ساعت بیشتر زمان نمی‌برد، ضروری می‌باشد. یعنی با مشخص کردن هدف از برگزاری جلسه بتوان در حداقل زمان و بدون پرداختن به حاشیه به هدف اصلی خود دست یافت.

مشکل اصلی بیشتر فروشندگان این است که بیشترین زمانشان را برای معرفی محصول می‌گذارند و زمان کمی برای پرداختن به نیازهای مشتریان و ارائه پاسخ به آن‌ها در نظر می‌گیرند. چنین فروشندگانی به جای اینکه ایرادهای محصول را از بین ببرند به صورت سطحی و در اکثر مواقع شفاهی توضیح می‌دهند که محصولشان مشکلی ندارد و به رفتار مصرف کننده در زمان‌های قبل و بعد از خرید هیچ توجهی نمی‌کنند.

امید است با مطالعه کتاب استراتژی‌های فروش بسیار موفق (High performance sales strategies)، محصولات و خدمات عرضه شده توسط فروشندگان کالا و خدمات پیش از فروش بر اساس نیاز مصرف کنندگان طراحی، ساخته و عرضه گردد و قبل از تولید محصول زمان بیشتری صرف شود تا اینکه زمان بیشتری پس از فروش برای مقابله با بحران ایجاد شده به علت کیفیت پایین محصول از دید خریدار و جبران نارضایتی ایشان گذاشته شود. در نتیجه با به کارگیری استراتژی‌های موفق فروش در مسیر افزایش فروش مفید که منافع طرفین معامله را دربرگیرد، قدم بردارید.

در بخشی از کتاب استراتژی‌های فروش بسیار موفق می‌خوانیم:

آیا دوست دارید که فرصت‌های عالی خود را در یک جلسه تجاری جدید به طور چشمگیری بهبود ببخشید و مطمئن شوید که در ساعت برگزاری جلسه در این کسب و کار به پیروزی می‌رسید؟ اگر یک تیم فروش را مدیریت می‌کنید، چگونه می‌خواهید توانایی کل تیم را هنگامی که می‌خواهید در کسب و کارتان به پیروزی برسید، بهبود ببخشید؟ هر چند ممکن است شما یک فروشنده خوب باشید، اما حاضرم با شما شرط ببندم که می‌توانم در این کتاب راهبرد موثرتری به شما ارائه دهم که باعث بهبود فرایند فروش شما می‌شود و روش‌ها و تاکتیک‌های بیشتری به شما ارائه می‌دهد که عملکرد فروش شما را بهبود می‌بخشد.

با توجه به تجربه من، افراد بسیار کمی می‌دانند که چگونه در یک جلسه رفتار مناسبی داشته باشند، به خوبی صحبت کنند و دقیقا کارهایی را انجام دهند که فرصت هایشان را برای کسب یک موقعیت خوب بهبود ببخشند. این کتاب یا بر روی این موضوع که شما دارید از روش درست پیروی می‌کنید، تاکید می‌کنند و بدون شک مجموعه توانایی‌های شما را بهبود می‌بخشد، یا شما را به راه درست هدایت می‌کند و باعث می‌شود که در هر مساله تجاری جدید موفق شوید. هم چنین یک مزیت رقابتی بزرگ به شما خواهد داد.

 ۱۸۳ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-468-459-3 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
فصل 1: ساعت بحرانی چیست؟
فصل 2: چرا عینی بودن مهم است؟
فصل 3: قابلیت‌های ساعت بحرانی
فصل 4: ابعاد ساعت بحرانی
فصل 5: سنجش چرخه اصلی فروش
فصل 6: ذهنیت و کاربرد
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب استراتژی‌های فروش بسیار موفق

برای دانلود کتاب استراتژی‌های فروش بسیار موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استراتژی‌های فروش بسیار موفق

نظرات کتاب استراتژی‌های فروش بسیار موفق

زهرا الله وردی
۱۳۹۸/۱۰/۲۵
عالی بود. همون کتابی که میخواستم
مشاهد همه نظرات (۱)