دانلود کتاب اصول هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق

  • از: عباس دستگاه
  • ناشر: انتشارات ماهواره
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اصول هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اصول هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اصول هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق

کتاب اصول هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق نوشتۀ عباس دستگاه، شامل موضوعاتی در خصوص هوشمند کردن شبکه‌های توزیع نیروی برق و ارائه راهکارهای اجرایی است.

شناخت و بررسی شبکه‌های توزیع، تغییر در ساختار شبکه‌های توزیع، توانمندسازی شبکه‌های توزیع، بهره‌گیری از فناوری‌های نوین مخابراتی و دیجیتالی در صنعت برق و فرهنگ‌سازی در راستای حمایت و بکارگیری از انرژی‌های نو در جامعه از مباحث ارائه شده در کتاب اصول هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق است.

با توجه به قابلیت‌های قابل ملاحظه شرکت‌های توزیع در راستای تامین برق و انرژی در سطح کشور و تلاش‌های مضاعف متخصصین امر در بهره‌گیری از دانش روز و فناوری‌های نوین و کناره‌گیری از انرژی‌های فسیلی، احساس می‌شود دستیابی به انرژی مطلوب مطابق با فناوری‌های نوین یکی از اصول مهم و اساسی در این عرصه می‌تواند به شمار رود.

از این رو با ملاحظه وضعیت موجود نه تنها فراهم نمودن منابع جهت برآورده‌سازی انرژی مورد تقاضای صنایع مشکل است، بلکه از طرفی حداقل‌سازی و کاهش اثراتی که بشر بر روی محیط در ارتباط با تولید این انرژی دارد نیز یکی دیگر از مشکلات مهم در این حوزه می‌باشد. در واقع هوشمندسازی راه حلی برای این چالش است که سود و بازدهی فراوانی را می‌تواند داشته باشد. مدیریت بر مصرف در این نوع شبکه‌ها بیش از هر مقوله دیگری جلب توجه نموده و حائز اهمیت است.

 ۱۸۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-459-296-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اصول هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق

برای دانلود کتاب اصول هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اصول هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق

نظرات کتاب اصول هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق

مصطفی احمدی
۱۳۹۹/۷/۹
بسیار ضعیف. هیچگونه اطلاعات مفید و کاربردی ارائه نشده و صرفا به تشریح مزیت‌ها پرداخته. کتاب فوق میبایست از زیر فهرست کتابهای مهندسی خارج و به کتب مدیریت انرژی اضافه شود تا در هزینه و زمان کاربران صرفه جوییشود
مشاهد همه نظرات (۱)