دانلود کتاب امپراطوری اپ: چگونه با طراحی یک اپلیکیشن پولدار شویم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب امپراطوری اپ: چگونه با طراحی یک اپلیکیشن پولدار شویم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب امپراطوری اپ: چگونه با طراحی یک اپلیکیشن پولدار شویم

کتاب امپراطوری اپ: چگونه با طراحی یک اپلیکیشن پولدار شویم به قلم چاد مورتا، به استراتژی‌های درآمدزایی از طریق اپلیکیشن‌ها می‌پردازد. «پولدار شوید، زندگی کنید و بگذارید تکنولوژی در خدمت شما باشد!» شعار این کتاب است.

استراتژی‌هایی که در این کتاب آمده‌اند، ساده و موثر و ثابت شده هستند. در دنیای اپ افراد کمی هستند که برای نوشتن چنین کتابی مناسب هستند و چاد مورتا (Chad Mureta) بر اساس موفقیت‌های پی در پی‌اش از ابتدا تاکنون، یکی از آن‌هاست.

چرا اکنون به فضای اپلیکیشن وارد شوید؟ تکنولوژی موبایل از بین نمی‌رود و این صنعت کاملا جهانی شده است. به اطراف‌تان نگاه کنید و ببینید چند نفر برای پیدا کردن رستوران از موبایل‌شان استفاده می‌کنند، به دوست‌شان مسیج می‌دهند یا استتوس فیس‌بوکشان را عوض می‌کنند. این صنعت جذاب و پرطرفدار نسبتا جدید است و به همین خاطر الان زمان خیلی خوبی برای شروع این حرفه است.

شما می‌توانید کار اپلیکیشن خودتان را شروع کنید؛ چرا که به پول، دانش یا مهارت آن‌چنانی نیاز ندارید؛ بلکه همه‌ی آن‌چه نیاز دارید یک گوشی موبایل و تمایل به موفقیت است. این صنعت به شما موقعیت آزادی کار می‌دهد؛ یعنی شما می‌توانید از هرجایی که هستید کار کنید و چک دستمزدتان را بگیرید. به علاوه، بهترین قسمتش این است که این کار مفرح است!

در کتاب امپراطوری اپ (App empire: make money, have a life, and let technology work for you) نقشه‌ی راه پولدار‌ شدن در حرفه‌ی اپ ‌آفرینی را در اختیار شما قرار می‌دهد. خواه یک مبتدی باشید و خواه یک توسعه دهنده‌ی حرفه‌ای، شما را در راه انداختن کسب ‌و ‌کاری که سبک زندگی مورد نظرتان را تامین کرده و در عین‌ حال رقم‌های حساب بانکی‌تان را درشت‌تر می‌کند، همراهی می‌کند.

در این کتاب خواهید آموخت:

- چطور ذهن‌تان را برای موفقیت آماده کنید.
- چگونه کسب‌ و ‌کار با دوامی داشته باشید.
- با کسانی شریک شوید که سودتان را دو یا سه برابر کنند.
- تقریبا همه‌ی کارها را به دیگران بسپارید و از زندگی لذت ببرید.
- با کسانی کار کنید که می‌توانند با تکنولوژی کار کنند تا خودتان مجبور به این کار نباشید.

جملات برگزیده کتاب امپراطوری اپ:

- از اندیشه‌ی انسان‌ها طلای بیش‌تری می‌توان استخراج کرد تا از زمین.
- از اپ‌ها‌یتان پول دربیاورید با پول نمی‌شود خوش‌بختی را خرید اما با فقر هم نمی‌شود.
- با هم ‌بودن یک شروع است؛ با هم ‌ماندن، پیشرفت، و در کنار هم کارکردن، کامیابی است.
- یک سفر اکتشافی حقیقی، جستجوی مناظر جدید نیست؛ بلکه داشتن نگاهی تازه است.
- هر مردی این شانس را دارد که یک زن خوب برای خودش پیدا کند. او فقط به ابزار مناسب نیاز دارد.
- تغییر، قانون زندگی ا‌ست؛ و کسانی که فقط به گذشته و حال نگاه می‌کنند، قطعا آینده را از دست می‌دهند.

برخی نظرات در مورد کتاب امپراطوری اپ:

- وقتی صحبت از اپ آیفون می‌شود، چاد یک گنگستر به تمام معناست. میزان درآمدی‌ که او در مدت ‌زمان کوتاهی به ‌دست آورده، حیرت‌انگیز است. (فرانک کرن - پردرآمدترین مشاور تبلیغات اینترنتی در دنیا)

- راهکار‌های درآمدزایی از طریق اپلیکیشن‌ها که در این کتاب آمده‌اند، ساده، موثر و ثابت‌شده هستند. در دنیای اپ تعداد کمی هستند که می‌توانند چنین کتابی بنویسند و چاد، بر اساس موفقیت‌های پی ‌در پی‌اش از ابتدا تاکنون، یکی از آن‌هاست. (آلن جانسون - ناشر اپ، با 18 میلیون دانلود و 11 اپ در برترین‌ها)

- میلیون‌ها دلار درآمد داشته باشید در حالی ‌که در سفر دور دنیا هستید؟ خب، برای این موضوع یک کتاب هست که همین الان در حال خواندن آن هستید. من نتیجه‌ی فوق‌العاده‌ی استراتژی‌های چاد را در اپ استور دیده‌ام. فرصت یک کارآفرین برتر شدن را بقاپید و به جمع رو به رشد پولدارها بپیوندید. (تایفون کاردنیز - رئیس شبکه‌ی درآمدزایی اپ آیفون)

- ایده داشتن به‌ تنهایی مهم نیست، بلکه اجرای آن هم حایز اهمیت است. همانطور که بازار اپ رشد می‌کند، دیده شدن هم سخت‌تر می‌شود و کلید موفقیت «دیده‌ شدن» است. این کتاب روند دیده‌ شدن را در قالب مفاهیمی قابل ‌درک ارایه می‌کند و شما را قدم‌ به ‌قدم در اجرای موثرترین شیوه برای اجرای این امر راهنمایی می‌کند. چاد دانش کافی برای این کار را دارد. (مایکل موون - یک اپ میلیونر از شرکت برتر اپلیکیشن فری دی اپس)

در بخشی از کتاب امپراطوری اپ می‌خوانیم:

باید باورهایی در خصوص پولدار شدن در خودتان به ‌وجود بیاورید که به شما اجازه می‌دهند از لاک‌تان بیرون بیایید. یاد بگیرید به‌ جای در نظر گرفتن تمام علت‌هایی که در گذشته باعث شده تلاش‌هایتان بی‌ثمر بماند، یا فکر می‌کنید ممکن است در آینده مانع کارتان بشود، فرصت‌ها را ببینید. با تغییر در باورهایتان، می‌توانید کشمکش‌ها را به فرصت تبدیل کنید و یاد بگیرید چطور پیشرفت کنید.

«آنتونی رابینز» زندگی من را از خیلی جهات تغییر داد. در دوران نقاهت بعد از تصادفم در بیمارستان، یک نفر سی‌دی برنامه‌ی «لبه را بگیر» را به من هدیه داد. کلماتش بخشی از من را که نمی‌دانستم وجود دارد، بیدار کرد.

متوجه شدم که تا آن روز در زندگی‌ام روی ابزار کسب ‌و کار تمرکز داشتم. «چطور فروش بیش‌تری داشته باشم؟»، «چطور می‌توانم در تبلیغات بهتر باشم؟»، «چه کسی را به ‌عنوان کارمند استخدام کنم؟» این‌ها سوال‌هایی بودند که می‌پرسیدم.

آنتونی رابینز به من یاد داد سوال‌های عمیق‌تری بپرسم: «می‌خواهم سبک زندگی‌ام چطور باشد؟»، «چه چیزی برایم اهمیت دارد؟»، «چطور می‌خواهم خودم را نشان دهم؟»، «از پول‌دار شدن چه هدفی دارم؟»، «ماموریت من در زندگی چیست؟» این سوال‌ها دیدگاهم را نسبت به زندگی و تجارت عوض کردند و باعث شدند زندگی‌ا‌م را سروسامانی بدهم و مسیرم را مشخص کنم.

فهمیدم که اگر بخواهم سبک زندگی دلخواهم را داشته باشم، باید تغییرات بزرگی در دیدگاهم نسبت به مسائل به‌ وجود بیاورم و در باورهایم بازنگری کنم.

وقتی باورهایم را عوض کردم، ذهنیتم استوارتر و محکم‌تر شد. می‌دانستم چه می‌خواهم و اجازه نمی‌دادم برنامه‌های دیگران مانع راهم شوند. خوشحال بودم. فهمیده بودم که بدون سلامتی، آرامش، ثبات و نظم درونی‌ام، هیچ نیستم. همین به من انگیزه و جرات داد. انرژی متفاوت و ذهنی مثبت پیدا کردم که زندگی و کسب‌ و کارم را هر روز هیجان‌انگیز می‌کرد.

 ۲۵۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6974-25-5 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه: چگونه اتفاقی یک میلیونر اپ شدم؟
خوشحال‌ترین مردم روی زمین
سبک زندگی اپ‌آفرین
شروع کار از تخت بیمارستان
نقشه‌ی بازی
سوال درست
فصل اول: گنجینه‌ای در دست شما
فرصتی بهتر از اینترنت!
سرعت غیر قابل ‌تصور
همین الان از این پدیده بهره ببرید
بازیکن‌ها
اپل-آیفون/آیپد/آیپاد
اندروید
بلکبری
راه‌اندازی فروشگاه
ترندها
یک معدن طلا بسازید
فصل دوم: نصبش کن!
باورهای برنده در حرفه‌ی اپ
طرز فکری طلایی بسازید
کیفیت یک طرزفکر برنده
فصل سوم: این دنیای جدید را کشف کن!
بالا بردن آگاهی
بین اپ‌ها را بخوانید
دو مدل از اپلیکیشن‌ها
اکتشاف اپ
توسعه‌ دهندگان چطور درآمدزایی می‌کنند؟
خرید آنی
گیر انداختن مشتری
ویژگی‌های اپ‌های موفق
تفریحات جدی
فصل چهارم: فرصت طلایی اپ شما
عاشق ایده‌ی خودتان نشوید
دست از تنفر بردارید، بازآفرینی و تقلید کنید
از اپ‌های موجود یاد بگیرید
وقت ‌شناسی همه‌ چیز است
قدم‌های کوچک بردارید
فصل پنجم: آن‌ها کار هستند و شما اندیشه
اهمیت برنامه‌نویس‌ها
در برنامه‌‌نویس‌ها دنبال چه خصیصه‌ای باشیم
پیداکردن و انتخاب برنامه ‌نویس‌ها
چطور ایده‌تان را مطرح کنید
محک ‌زدن برنامه ‌نویسان استخدام‌ شده
چطور برنامه ‌نویس‌ها را مدیریت کنیم
چطور اپلیکیشن‌های‌تان را امتحان کنید
فصل ششم: جذابیت بصری اپ
حسابی به سر و وضعش برسید
آیکون‌ها
عنوان اپ
توضیحات
اسکرین‌شات‌ها
کلیدواژه‌ها
دسته‌بندی‌ها
قدرت اپ‌های رایگان
اصلاح امور
فصل هفتم: برای برد در بازی اپلیکیشن چه چیزهایی را بسنجیم؟
آمار و ارقام مهم
ابزاری برای پیگیری آمار و ارقام
از آمار به‌ نفع خودتان استفاده کنید
توجه ‌کردن به نظرات
کم‌کردن ضرر
فصل هشتم: تکنیک‌های نینجایی که باعث رشد و پیشرفت اپ شما می‌شوند
رکود
ارتباط بین اپلیکیشن‌هایتان
صفحات تبلیغاتی
پیغام‌های ترغیبی
Nag Screen
ارتباط با توسعه ‌دهنده‌ها
به‌روزرسانی‌ها
خرید ترافیک
فصل نهم: پول را به من نشان بده!
سه الگوی درآمد
بنرهای تبلیغی
همکاری در فروش
خریدهای درون ‌برنامه‌ای
ترجمه‌ی اپلیکیشن‌ها
سرمایه‌ گذاری مجدد روی کسب ‌و کارتان
بک‌اند
فروختن کسب ‌و کار اپ‌تان
فصل دهم: کروز کنترل
رها کنید
اعضای گروه‌تان را مشخص کنید
مدیریت از راه دور
برون‌ سپاری زندگی‌تان
هفت رکن حرفه‌ی اپلیکیشن
کارهای روزانه‌تان
درباره‌ی نویسنده

راهنمای دانلود کتاب امپراطوری اپ: چگونه با طراحی یک اپلیکیشن پولدار شویم

برای دانلود کتاب امپراطوری اپ: چگونه با طراحی یک اپلیکیشن پولدار شویم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  امپراطوری اپ: چگونه با طراحی یک اپلیکیشن پولدار شویم

نظرات کتاب امپراطوری اپ: چگونه با طراحی یک اپلیکیشن پولدار شویم

حسین طایفه حسینلو
۱۳۹۸/۳/۱۸
کتابی بود که وقتی تو نمایشگاه کتاب دیدمش خیلی خیلی ازش خوشم اومد و تا اونجایی که میدونم کتاب دیگه‌ای تو این زمینه مثل این کتاب نبود و وقتی خوندمش واقعا ازش خوشم اومد و حتی الان دارم هزینه ساخت یک اپلیکیشن رو هم میدم این کتاب انگیزه داد که برم سراغ توسعه اپ. ولی اشتباهی که کردم به چند تا نکته تو و و کتاب توجه نکردم الان میبینم چقققدر توجه کردن به این موضوعات اون موقع که تازه اپ رو داشتم به برنامه نویس توضیح میدادم میتونست الان کمکم کنه تو سریعتر تموم شدن کار کمکم کنه. توصیه من اینه همههههههه گفته هاشو و توصیه هاش رو جدی بگیرید اگه که میخوایین ۵ماه بیخود معطل ساخته شدن اپ نباشید.
محمد علیپور
۱۳۹۸/۳/۱۰
قیمت کتاب الکترونیک بسیار بالاست و به دلیل مطالب قدیمی که در ان درج شده ارزش خریدچندانی نداره کل کتابدر خصوص کسب و کار اپلیکیشن‌های ایفون هست که چطور میشه کارمندان مدیریت، استخدام و اخراج کرد که متاسفانه خیلی‌ها رو نمیشه در ایران اجرایی کرد اولین مانع تحریمات اپل و ایفون و بعدی نبود برنامه نویسان حزفه‌ای این حوزه
حسینعلی منتظری
۱۳۹۸/۳/۱۳
یک کتاب انگیزشی خوب برای کسانی که درابتدای راه اپ هستند.
مشاهد همه نظرات (۶)