دانلود کتاب انسان در جستجوی اقتدار


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انسان در جستجوی اقتدار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انسان در جستجوی اقتدار

کتاب انسان در جستجوی اقتدار نوشته‌ی سعید گل محمدی، به شما یاد می‌دهد که چگونه تمام چیزهای به راستی مهم مانند زیبایی، عشق، شادی و آرامش درونی توسط نیروی ذهن خلق می‌شوند و شما چطور می‌توانید توسط آن‌ها به سمت بیداری و آگاهی حرکت کنید!

اقتدار، وقتی شروع می‌شود که متوجه شوید شما «متفکر» نیستید. زمانیکه به تماشاگری متفکر تبدیل شوید، سطح بالاتری از درک و آگاهی شما فعال خواهد شد. آن‌گاه کم کم متوجه می‌شوید که در پشت فکر، پهنه‌ی بزرگی از شعور وجود دارد که فکر فقط بخشی کوچک از آن است.

در بخشی از کتاب انسان در جستجوی اقتدار می‌خوانیم:

روزی روزگاری مرد جوانِ باهوشی می‌خواست قدم در راه کشف حقیقت بگذارد و شناخت بیشتر و بهتری از خود، کائنات و درنهایت از قوانین زندگی داشته باشد. او احساس شکست می‌کرد؛ اما کورسویی از امید در وجودش سوسو می‌زد.

او مدیر فروش یک شرکت انتشاراتی کوچک بود و همچنان امیدوار به روزهای آتی زندگی‌اش. احساس سردرگمی و بی‌هدفی می‌کرد و خلأ از درون او را می‌آزرد. پرسش‌های بسیاری داشت و هرگز نتوانسته بود با شرکت در کلاس‌های موفقیت، معنویت و مطالعه‌ی کتاب‌هایی در این زمینه پاسخی مناسب برای آن‌ها بیابد. با استادان بسیاری نیز درباره‌ی آن‌ها صحبت کرده بود؛ اما فایده‌ای نداشت.

همواره در رؤیای این بود که نگاه تازه‌ای نسبت به زندگی پیدا کند، شاید کتابی خاص را بخواند یا با استادی فرزانه آشنا شود که نگاه او را نسبت به زندگی و جهان هستی دگرگون سازد و مشکلات درونی‌اش را یکباره و برای همیشه خاتمه دهد.

چندین سال بود که هیچ معنا و هدفی در زندگی‌اش نداشت و تک‌تک ثانیه‌های زندگی‌اش، به کابوس تبدیل شده بود. در محل کار و خانه نیز با همه مشکل داشت و احساس سردرگمی می‌کرد.

اطرافیانش ازجمله همکارانش، دوستان صمیمی‌اش و حتی اعضای خانواده‌اش نیز در زندگی احساس سردرگمی می‌کردند، انگار که از گذر ایام خسته شده بودند. به‌ نظر می‌رسید همه‌ی اطرافیانش، پاک هوش و حواسشان را از دست داده بودند و جملگی هیچ هدف و معنایی در زندگی‌شان نداشتند. از این رو جرئت نداشت به اطرافیانش درباره‌ی مشکلات و پرسش‌هایی که در سر دارد چیزی بگوید و ابراز کند که قصد دارد زندگی‌اش را تغییر دهد. او می‌دانست که آن‌ها حرفش را یک شوخی می‌پندارند و مسخره‌اش می‌کنند.

 ۱۶۸ صفحه، ۳۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-581-4 

چاپ ۱۳۹۲: ۵۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب انسان در جستجوی اقتدار

برای دانلود کتاب انسان در جستجوی اقتدار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انسان در جستجوی اقتدار
Mohsen Peyrovi
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
ادم دور میبره و مجبور میکنه دوباره به خودت فک کنی.
امیر فرزین
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
کتاب عالی و تاثیر گذاری برای من بود مطالب کتاب بسیار مفهومی و عمیق و چالش بر انگیز هست.
the old company busher power
۱۳۹۸/۱۲/۹
والا یه نگاه خلاصه که بهش گردم انگار زندگی خودم رو دیدم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)