دانلود کتاب اینجا هوا خوب نیست


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اینجا هوا خوب نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اینجا هوا خوب نیست

کتاب اینجا هوا خوب نیست مجموعه‌ای است از دلنوشته‌های دلنشین سحر رسولی که احساسات شما را با خود همراه خواهد کرد.

این مجموعه دلنوشته‌ی سرشار از احساس با نگاهی به کتاب نافله‌ی ناز اثری به یاد ماندنی از احمد عزیزی نوشته شده است.

در بخشی کتاب اینجا هوا خوب نیست می‌خوانیم:

اینجا صبح دیگر و یک روز غم‌انگیز دیگر، من تنها و سرما زده کنار پنجره شُسته از باران ایستاده‌ام. دیشب ساعت‌ها در کوچه‌های خالی از صدای پای فرهاد قدم زدم. بی‌نهایت و با تمام وجود، قوزک پای فریدون را با یک حس غریب درد کشیدم. بعد از مدت‌ها خودم را در آینه دیدم، آیینه‌ای که زنگاری از تنهایی و غبار، تمام وسعتش را فرا گرفته، چقدر شکسته شده‌ام این روزها.

چقدر غریب افتاده‌ام و این حقیقت تمام آیینه‌هاست. نمی‌دانم روحم از کنار نگاه کدام چشم زخم عبور کرده که اکنون سایه درد را با تمام وجودم نوش جان می‌کنم!!

گاهی زمان را به عقب می‌برم، راه می‌افتم، می‌روم به سمت کودکی‌ام، از کوچه‌های خاکی عبور می‌کنم، می‌رسم به خانه‌ای که تمام روزهای هفته را به عشق جمعه‌هایش، لحظه شماری می‌کردم، به عشق بازی با ناهید و ثریا که با آمدن تکه ابری سیاه و غُرّان تمام خنده‌هایمان روی لب‌های لرزانمان می‌ماسید. خانه‌ای که آجر بهمنی‌های حیاطش بوی توپ و عروسک می‌داد ولی نه اینجا هم هوا خوب نیست. اصلا هیچ کدام از آب نبات‌های کودکی من طعم شیرینی نداشته که یادش را به خیر کنم.

بگذریم... اصلاً دوست ندارم به گذشته برگردم، گذشته‌ای که حسرت از در و دیوار خیالاتش آویزان است. من درد آشنای قهاری هستم اما باید اعتراف کنم آتشی که عشق تو در قلب من انداخت، هزار بار سوزاننده‌تر از داغ مرگ عزیزانم بود.

 ۷۲ صفحه، ۲۱۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8827-28-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اینجا هوا خوب نیست

برای دانلود کتاب اینجا هوا خوب نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اینجا هوا خوب نیست

نظرات کتاب اینجا هوا خوب نیست

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.