دانلود کتاب بازاریابی استارت آپ غیر متعارف، ساده، درخشان (استراتژی‌های بازاریابی و کسب‌ و کار قدرتمند برای کارآفرینان)

  • از: رایان ای. موری، حمیدرضا دهقانی
  • ناشر: انتشارات نسل روشن
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی استارت آپ غیر متعارف، ساده، درخشان (استراتژی‌های بازاریابی و کسب‌ و کار قدرتمند برای کارآفرینان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی استارت آپ غیر متعارف، ساده، درخشان (استراتژی‌های بازاریابی و کسب‌ و کار قدرتمند برای کارآفرینان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بازاریابی استارت آپ غیر متعارف، ساده، درخشان (استراتژی‌های بازاریابی و کسب‌ و کار قدرتمند برای کارآفرینان)

رایان ای. موری در کتاب بازاریابی استارت آپ غیر متعارف، ساده، درخشان (استراتژی‌های بازاریابی و کسب‌ و کار قدرتمند برای کارآفرینان)، مقررات و اصول بازاریابی استارت‌آپی و استراتژی‌های مطرح در آن را شرح داده و به شما کمک می‌کند تا بدانید چگونه کسب و کار خود را رشد دهید.

به تجارتی که معمولا بر اساس تکنولوژی صورت گرفته و توانایی رشد بسیار بالایی دارد، استارت‌آپ می‌گویند. رایان ای. موری (Ryan E Murray) در کتاب بازاریابی استارت آپ غیر متعارف، ساده، درخشان (Startup Marketing - Unconventional, Simple, Brilliant) که یکی از پرفروش‌ترین آثار سایت آمازون در حوزه کسب و کار طی دو سال اخیر است با تمرکز بر روی اصول بازاریابی و نه تکنیک‌های تبلیغاتی به شما کمک خواهد کرد تا ورودی موفق به بازار کسب و کار خود داشته باشید.

بازاریابی، به عنوان اصلی‌ترین مهارت زندگی، تکنیک‌ها و اصولی دارد. تکنیک‌ها، راهنمایی‌ها و ترفندهایی هستند که به انجام کار کمک می‌کنند. در بازاریابی کسب و‌ کارهای کوچک، با استفاده از تکنیک‌های درست می‌توانید استراتژی بازاریابی خود را اجرا کنید. تکنیک‌ها بسیار مهم هستند، اما تکنیک‌های بازاریابی مشابه که برای کسب‌و‌کار شخص دیگری به خوبی عمل می‌کنند، لزوماً برای شما و کسب‌و‌کار شما به خوبی عمل نخواهد کرد.

از سوی دیگر، اصول، تغییری نکرده و ثابت می‌مانند. در تجارت، شما می‌توانید تکنیک‌های بازاریابی که می‌خواهید را استفاده کنید و نحوه استفاده از آن تکنیک‌ها را انتخاب کنید. این کتاب در درجه نخست بر اصول بازاریابی، و نه تکنیک‌ها تمرکز دارد. بنابراین اگر هدف شما این است که یاد بگیرید که چگونه پیروان خود را در رسانه‌های اجتماعی حداکثر سازید یا یک کمپین تبلیغاتی ایجاد کنید که واقعاً در میان همه اختلالات رسانه‌ای پایدار باشد یا یاد بگیرید برای فروش بیشتر چه بگویید، این کتاب مناسب شما نیست.

در نهایت می‌توان گفت که شاید بسیاری از مفاهیم و ایده‌ها در این کتاب با آنچه که در مورد بازاریابی یاد گرفته‌اید متفاوت به نظر برسند. به یاد داشته باشید، این تکنیک‌ها ممکن است برای یک کسب و‌ کار با سابقه طولانی موثر باشد، اما شما می‌خواهید که کسب و‌ کاری را به بازار عرضه کنید که هنوز در مرحله استارت‌آپ است. بله، این نقطه‌ای متفاوت در مسیر بازاریابی است، اما دقیقاً همان جایی است که شما نیاز دارید در آنجا باشید. کسب و‌ کار شما در مرحله استارت‌آپ است و بازاریابی شما نیز باید آنجا باشد.

رایان بیش از یک دهه با کارآفرینان مختلف کار کرده و مؤسس پنج سبک و قائده بازاریابی است. او مدرک MBA را در رشته کارآفرینی از دانشکده وست مینستر با هدف خاص کمک به رشد کسب و کارهای کوچک دریافت کرده است.

در بخشی از کتاب بازاریابی استارت آپ غیر متعارف، ساده، درخشان (استراتژی‌های بازاریابی و کسب‌ و کار قدرتمند برای کارآفرینان) می‌خوانیم:

کسب‌و‌کارها یکسری از مراحل رشد و پیشرفت را به مرور زمان طی می‌کنند. اگر شما کسب‌و‌کار را مطالعه کرده‌اید، احتمالاً در مورد آنچه که معمولاً به عنوان چرخه حیات محصول از آن یاد می‌شود، از زمانی که وارد بازار شده تا وقتی که از بازار خارج می‌شود، مطالبی را آموخته‌اید. به مانند چرخه حیات محصول، یک کسب‌و‌کار نیز از مرحله استارت‌آپ شروع می‌شود. مرحله استارت‌آپ شامل همه مواردی است که به راه‌اندازی کسب‌و‌کار منجر می‌شود و نقطه‌ای است که کسب‌و‌کارها واقعاً خود را به عنوان یک کسب‌و‌کار تعریف می‌کنند. این زمانی است که آن‌ها تعیین می‌کنند چه کارهایی انجام بدهند، قصد فروش چه چیزی دارند، مشتریان هدف آن‌ها چه کسانی خواهند بود و چگونه آن‌ها برای انجام کسب‌و‌کارهایشان برنامه‌ریزی کرده‌اند. این یک زمان هیجان‌انگیز و همچنین یک زمان سخت و استرس‌زا برای کسب‌و‌کارهای کوچک است، زیرا کارآفرین باید استعدادها، منابع و توانایی‌های خود را برای فراهم کردن زمینه کسب‌و‌کار بهینه سازد.

مرحله استارت‌آپ با مرحله رشد و بلوغ پیگیری می‌شود و بسته به اینکه آیا کسب‌و‌کار قادر است به طور مداوم خود را بازآفرینی کند یا خیر، در نهایت به مرحله افول می‌رسد. در طول هر مرحله از کسب‌و‌کار، شما به عنوان کارآفرین باید بازار کسب‌و‌کار کوچک خود را نسبت به رقبا متمایز سازید. اگر مدتی در یک کسب‌و‌کار بوده‌اید، یا در مرحله رشد یا بلوغ هستید، تجربه‌ای در بازاریابی کسب‌و‌کارتان کسب کرده‌اید. حتی اگر شما به طور کامل بازاریابی در کسب‌و‌کارتان را درک نکنید، باز هم باید یک استراتژی بازاریابی موفقیت‌آمیز برای رسیدن به نقطه مورد نظرتان در کسب‌و‌کار اتخاذ نمایید. شما نمی‌توانید بدون اجرای بازاریابی موفق، از مرحله استارت‌آپ وارد مرحله رشد و بلوغ شوید.

 ۱۸۴ صفحه، ۸۲۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6169-52-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
سخن مترجم
پیشگفتار
مقدمه
چرا بازاریابی استارت‌آپ؟
بخش اول: فرآیند برنامه‌ریزی
بخش دوم: رویکرد بازاریابی
بخش سوم: جریانات نقدی
بخش چهارم: کاهش موانع بازاریابی
بخش پنجم: تحقیقات بازار
بخش ششم: ایجاد فرمول موفقیت شما
بخش هفتم: استراتژی بازاریابی استارت‌آپ شما
درباره نویسنده

راهنمای دانلود کتاب بازاریابی استارت آپ غیر متعارف، ساده، درخشان (استراتژی‌های بازاریابی و کسب‌ و کار قدرتمند برای کارآفرینان)

برای دانلود کتاب بازاریابی استارت آپ غیر متعارف، ساده، درخشان (استراتژی‌های بازاریابی و کسب‌ و کار قدرتمند برای کارآفرینان) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بازاریابی استارت آپ غیر متعارف، ساده، درخشان (استراتژی‌های بازاریابی و کسب‌ و کار قدرتمند برای کارآفرینان)