دانلود کتاب بازاریابی بین الملل و صادرات


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی بین الملل و صادرات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بازاریابی بین الملل و صادرات

کتاب بازاریابی بین الملل و صادرات نوشته‌ی علیرضا مقدسی و سجاد اعتمادیان، به مباحثی مانند دلایل تجارت در سطح بین‌الملل، تجارت الکترونیک، حمل و نقل بین‌المللی، گام‌های مورد نیاز برای صادرات و واردات و... می‌پردازد.

در جوامع امروزی به خصوص ایران پرداختن به موضوعاتی مانند بازاریابی بین‌الملل، تجارت الکترونیک و صادرات جزو الویت‌های مهم به حساب می‌آیند. از طرف دیگر کشور ایران باید مطابق سند چشم‌انداز 1404 در بسیاری از زمینه‌ها بهترین باشد. برای اجرای این امر نیاز است تا برای همسو شدن با تغییرات، سرمایه‌گذاری در بخش‌های علمی و تجربی در زمینه‌های بازاریابی بین‌الملل و صادرات محصولات تولیدی کشور نیز صورت پذیرد.

در کتاب بازاریابی بین الملل و صادرات (International Marketing and Export) کلیه مباحث مربوط به بازاریابی بین‌الملل و صادرات و به طور کلی تجارت خارجی طبق سرفصل‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پوشش داده شده است. همچنین پیشنهاد می‌شود برای استفاده‌ی بیشتر و کامل کردن اطلاعات، کتاب گمرک الکترونیک و کارآفرینی نیز مطالعه شود.

این کتاب نتیجه‌ی مطالعه در حوزه‌های صادرات، بازاریابی بین‌الملل، تجارت الکترونیک و گمرک می‌باشد و سعی شده از مقالات، مصاحبه با افراد باتجربه و خبره در زمینه‌های صادرات، تجارت الکترونیک و بازاریابی بین‌الملل بهره‌گیری شود. این کتاب می‌تواند مورد استفاده‌ی سازمان گمرک، تجار، کارگزاران گمرکی، سازمان‌های مرتبط با تجارت خارجی و دانشجویان رشته‌های مدیریت در تمامی گرایش‌ها و سایر علاقه‌مندان مناسب است.

در بخشی از کتاب بازاریابی بین الملل و صادرات می‌خوانیم:

خرید متقابل یکی از رایج‌ترین شیوه‌های تجارت متقابل است که سال‌ها مورد استفاده کشورهای گوناگون قرار گرفته است. این روش عمدتا بعد از جنگ جهانی دوم به وجود آمد و گسترش پیدا کرد. خرید متقابل یک روش تجارت متقابل است که بر اساس آن، یک طرف قرارداد کالاها یا خدماتی را به طرف دیگر صادر می‌کند و متقابلا توافق می‌کنند تا مقدار مشخصی از کالاهایی را که در کشور وارد کننده تولید شده است، خریداری و صادر کنند، خرید متقابل در واقع بر مبنای همان معاملات تهاتری ساده، ولی با ساختاری جدید بنا شده است تا برای تجارت بین‌المللی جدید و نیازهای عصر حاضر مناسب باشد.

 ۴۲۷ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-468-581-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۶۰۰۰ ت - 20.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: مقدمه‌ای بر بازرگانی بین‌الملل
فصل دوم: تاریخچه بازرگانی بین‌الملل
فصل سوم: دلایل تجارت در سطح بین‌الملل
فصل چهارم: تجارت الکترونیک
فصل پنجم: مراحل آغاز بازرگانی بین‌الملل
فصل ششم: گام‌های مورد نیاز برای صادرات و واردات
فصل هفتم: پرداخت بین‌المللی
فصل هشتم: حمل و نقل بین‌المللی (ترانزیت)
فصل نهم: اسناد
فصل ده: تحقیقات بازاریابی و مدیریت صادرات

راهنمای دانلود کتاب بازاریابی بین الملل و صادرات

برای دانلود کتاب بازاریابی بین الملل و صادرات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بازاریابی بین الملل و صادرات

نظرات کتاب بازاریابی بین الملل و صادرات

معصومه تیموری
۱۳۹۹/۹/۷
بسیار عالی و مفید بود ممنون
مشاهد همه نظرات (۱)