دانلود کتاب بازاریابی خیابانی - جلد اول


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی خیابانی - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بازاریابی خیابانی - جلد اول

کتاب بازاریابی خیابانی - جلد اول نوشته‌ی سید محمدحسین صدر طباطبایی، روش‌هایی موثر برای هدف قرار دادن مشتریان با کمترین هزینه برای پیاده‌سازی برنامه استراتژیک و خلاق بازاریابی یک شرکت یا بنگاه اقتصادی ارائه می‌دهد.

از دیرباز بازاریابی و فروش مهم‌تر از تولید محصولات و خدمات بوده است. چرا که رمز موفقیت و بقای یک کسب و کار کوچک یا بزرگ و متوسط در تعیین دقیق بازارهای هدف و فروش محصولات و خدمات علاوه بر کیفیت مطلوب آن‌ها می‌باشد. بنابراین روش‌های مختلف بازاریابی مبتنی بر خلاقیت ایجاد شده است که برخی از تکنیک‌های بازاریابی مثل بازاریابی خیابانی حاصل چندین سال تجربه فروشندگان می‌باشد که محصولات یا خدمات به طور مستقیم به مشتریان در یک محل عرضه می‌شود و هدف از آن جلب توجه و برانگیختن مخاطب در مورد آن محصول یا خدمت است.

بازاریابی خیابانی (Street marketing) منجر به ایجاد یک تصویر ذهنی و به یاد ماندنی در مشتریان می‌شود. بازاریابی موفق تنها با یک محصول منحصر به فرد یا یک ایده بزرگ و بی‌نظیر آغاز نمی‌شود. بازاریابی راهکاری برای افزایش ضریب نفود محصولات و خدمات می‌باشد. زیرا با مصرف‌کنندگانی که خواسته و نیازهایشان معطوف به خرید محصولات است و منابعی برای خرید آن محصول نیز در اختیار دارند، سر و کار دارد.

هدف بازاریابی خیابانی این است که از روش‌های غیر سنتی و فضاهای تبلیغاتی برای کسب یک مقدار بیشتر از توجه مخاطب استفاده کند و برخلاف بازاریابی چریکی که می‌تواند به صورت آنلاین انجام شود، بازاریابی خیابانی محدود به خیابان و دیگر اماکن عمومی می شود. در واقع بازاریاب ها تلاش می‌کنند تا راه‌های جدیدی برای ارتباط با مشتریان پیدا کنند، زیرا بازده سنتی کاهش یافته است.

در بخشی از کتاب بازاریابی خیابانی - جلد اول می‌خوانیم:

اگر محصول مطابق با نیاز مصرف‌کننده تولید و قیمتی منطقی برای آن در نظر گرفته شود، بعد از آن در فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های فروش به راحتی در دسترس قرار گیرد، ولی مصرف‌کننده درباره قیمت، ویژگی‌ها و چگونگی دسترسی به محصول اطلاعات کافی نداشته باشد، تمام تلاش‌های تیم بازاریابی بی‌نتیجه خواهد ماند. ترفیع، فرآیند آگاهی رسانی، ترغیب کردن و تحت تأثیر قرار دادن مصرف‌کننده است برای اینکه بتواند محصولی که نیاز دارد را بخرد.

فرایند ترفیع از طریق فروش شخصی، تبلیغات، روابط عمومی، پیشبرد فروش انجام می‌شود. این مؤلفه از آمیخته بازاریابی درباره نحوه دسترسی، ویژگی‌ها و کاربردهای محصول اطلاعاتی را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد. علایق مشتری بالقوه را نسبت به محصول برمی‌انگیزد، محصول را با محصول رقبا مقایسه می‌کند تا در نهایت مشتری بتواند انتخابش را انجام دهد.

اقدامات تبلیغی و ترفیعی، ارزش محصول یا خدمت را به مشتریان می‌شناساند و می‌تواند در جذب سهم بازار رقبا مؤثر باشد، به گونه‌ای که برقراری ارتباط و اطلاع رسانی به مشتریان رقیب، در تغییر علایق آن‌ها تأثیرگذار است. علاوه بر این، فعالیت‌های تبلیغی می‌تواند نام تجاری برندمحصول را ارتقا دهد. در این میان ازدیاد رسانه‌های چاپی و الکترونیکی کمک چشم‌گیری به فرآیند ترفیع کرده است.

 ۴۳ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6632-56-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
بازاریابی
آمیخته‌های بازاریابی
محصول
قیمت
توزیع
ترفیع
تبلیغات
تاریخچه تبلیغات
مبانی نفوذ پیام‌های تبلیغاتی
اثربخشی تبلیغات
تبلیغات پیشبرد فروش
مراحل هفتگانه اصول بازاریابی برایان تریسی
بازاریابی خیابانی
هدف از بازاریابی خیابانی چیست؟
فن بیان
چطور خوب صحبت کنیم
چگونه با اعتماد به نفس صحبت کنیم؟
مفهوم جایگاه‌سازی
منابع

راهنمای دانلود کتاب بازاریابی خیابانی - جلد اول

برای دانلود کتاب بازاریابی خیابانی - جلد اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بازاریابی خیابانی - جلد اول

نظرات کتاب بازاریابی خیابانی - جلد اول

سیدمحمدحسین صدرطباطبایی
۱۳۹۹/۲/۷
به نظر من یک کتاب کاربردی در زمبنه بازاریابی و فروش هست.
مشاهد همه نظرات (۱)