دانلود کتاب باز هم من


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب باز هم من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب باز هم من

کتاب باز هم من، جدیدترین اثر جوجو مویز، نویسنده موفق انگلیسی در ماه ژوئن 2018 منتشر شده است. باز هم من، به بیان ادامه ماجراجویی‌های «لوئیسا کلارک» پس از وقایع اتفاق افتاده در کتاب‌های «من پیش از تو» و «پس از تو» می‌پردازد.

لوئیسا وارد نیویورک شده تا زندگی جدیدی را شروع کند. او با آغاز کارش در منزل «لئونارد گوپنیک» و همسر جوانش «اگنس» قدم به دنیای ثروتمندان می‌گذارد. دنیایی که زندگی و تجارب جدیدی برایش به ارمغان دارد و کیلومترها دور از «سم»، طی رفت و آمدهایی که با خانواده‌های اعیان نیویورکی پیدا می‌کند، با شخصی به نام «جاش» آشنا می‌شود. «جاش» کسی است که تمامی خاطرات گذشته از عشق ناکامش، «ویل» را برایش تداعی می‌کند و...

جوجو مویز (Jojo Moyes) سال‌ها در زمینه روزنامه‌نگاری فعالیت داشته است. اما از سال ۲۰۰۲ و با انتشار اولین رمانش، پناه گرقتن از باران؛ نویسندگی شغل دائم او شد و فقط گاهی مقالاتی برای دیلی تلگراف می‌نویسد. از آثار شناخته شده مویز می‌توان به کتاب من پیش از تو اشاره کرد.

در بخشی از کتاب باز هم من (Still Me) می‌خوانیم:

«سم من عاشقتم. لحظه‌اى دوست ندارم رابطه‌مون به هم بخوره. اما فقط اینو گفتم تا بهت بگم که من در مقابل کسى که ابراز علاقه مى‌کنه چه واکنشى نشون مى‌دم. اما تو چطور رفتار مى‌کنى. این‌طور که به نظر مى‌رسه، دوست ندارى اصل موضوع رو درک کنى.»

«نه. تو این موقع شب زنگ زدى تا به من بگى که اگه من کتابى که همکارم بهم داده رو بخونم کار بدى انجام دادم و دارم به تو خیانت مى‌کنم. اما اگه تو برى مهمونى و با دوستات تا دیر وقت بیرون باشى، کار خوبیه و به من وفادارى.»

«سم من حالم خوب نبود فکر کردم که دارى بهم خیانت مى‌کنى.»

«تو حالت خوب نیست چون هنوز درگیر اون عشقتى که در این دنیا نیست. الان نیویورکى چون اون دوست داشت که تو اونجا باشى. نمى‌فهمم چرا این‌قدر به کتى‌ حسادت مى‌کنى، الان برات مسئله‌اى نیست که من زمان زیادى هم با دونا سپرى مى‌کنم.»

 ۵۳۶ صفحه، ۷۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-99932-1-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب باز هم من

برای دانلود کتاب باز هم من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  باز هم من

نظرات کتاب باز هم من

ریحانه حق شناس
۱۴۰۰/۱/۳۱
داستان جذاب و گیرایی داره. فرهنگ کلی غرب رو نشون میده. اما نه این که بگیم لزوما مردم اهل ازوپا و آمریکا اینطور هستند. شما حتی سریال‌های امروزی شرقی رو هم ببینید از این مسائل داره. در واقع این اتفاقاتی که توی فرهنگشون می‌افته که روابط با خیانت و تعهد کمتری همراهه و... مسلما ارتباطی با اقلیمشون نداره که بگیم غربی‌ها اینطورند و.. واقعیت اینه که چیزی که اینروزها خیلی تبلیغش رو می‌کنند عامل به وجود آمدن این فرهنگه. طرز تفکری که میگه هر کس سعی کنه بر حسب اونچه که به عقل خودش می‌رسه درسته باید عمل کنه این نتیجه رو به بار آورده. چرا که عقل ما محدوده و ممکنه درگیر احساس، وسوسه، خودپسندی و... بشیم و نیاز‌های ما ما رو تحت فشار قرار بده و غیر عاقلانه تصمیم بگیریم. واقعیت اینه که این که فرهنگ کلی و فعلی کشور ما با این سبک زندگی در تضاد هست به علت پیش زمینه هاایی از جنس درون مایه‌های دینی ماست. دینی که قوانینش از طرف خدایی اومده که عقلش محدودیتی نداره. خودش ما رو خلق کرده و بهتر از همه و حتی خودمون میدونه چی برامون خوبه. و این قوانین در پیش زمینه‌های ذهنی اکثریت ما به ارزش‌هایی تبدیل شده که زیر بنای فرهنگ کشورمونه. هرچند اگر ما هم بخوایم به تفکر خودتشخیص دادن رو بیاریم و به مرور رفتار‌های خارج از چهارچوب دین رو افزایش بدیم فرهنگ ما هم مثل غربی تغییر می‌کنه.
شما به همین داستان دقت کنید!
شخصیت‌های این داستان آدم‌های سرافت مندی هستند. انسانیت دارند اما چون چهارچوب ارزشی محکمی ندارند و طبق فکر و دل خودشون تصمیم میگیرند با قرار گرفتن در شرایط خاصی دچار خطا میشوند.
حالا تصور کنید اگر قرار بود اون‌ها طبق اصول دین عمل کنند زندگیشون چه تغییری می‌کرد؟!
واقعا این یه اصل راه گشاست!
سلیمان مرادیان
۱۳۹۷/۶/۱۸
در مورد خیانتهای زنان و مردان خونسردانه و خیلی ساده برخورد میکنه
اون به این خیانت میکنه دیگری به کس دیگه دوباره با هم ارتباط میگیرن کلا فرهنگ فاسد غرب رو خوب نشون داد
قبح هم جنس گرایی رو در این داستان شکوند.
کلا خوشم نیامد خیلی راحت با یکی دوست میشوند و ارتباط برقرار میکنند بعد با کس دیگه دوباره برمیگردن
از نظرم با فرهنگ ما شرقیها جور در نمیاد
سارا سوری
۱۴۰۰/۱/۱۹
وقتی یک کتاب تخصصی با اصطلاحات تخصصی رو یک مترجم غیر متخصص ترجمه کنه نتیجه فاجعه میشه. این کتاب پر از اصطلاحات تخصصی روانشناسی هست که حتما باید مترجم زبان تخصصی رو بلد باشه وقتی ترجمه تحت اللفظی باشه مفاهیم گنگ و غیرقابل فهم میشه
متاسفانه کتاب رو خریدم ولی انقدر ترجمه ش غیر حرفه‌ای بود که نتونستم بخونمش
مشاهد همه نظرات (۱۳۳)