دانلود کتاب بدخواهی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بدخواهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بدخواهی

کتاب بدخواهی از پرفروش‌ترین کتاب‌هاى معمایى دنیا و فینالیست جایزه‌ى ادگار، اثر کیگو هیگاشینو نویسنده‌ی ۵۹ ساله ژاپنی است که عمدتاً به‌خاطر رمان‌های معمایی‌اش شناخته شده است.

رمان بدخواهی (Malice) شرح حال رنجش و کینه توزی عمیق چند ساله است که خود را در قالب نیت شوم و شیطانی قتل نمایان می‌کند. در کتاب حاضر نه‌تنها به روان‌شناسی قتل پرداخته می‌شود بلکه نقشه ماهرانه‌ی قاتل بر جذابیت روایت داستان می‌افزاید.

کیگو هیگاشینو (Keigo Higashino) جزء سیزده نویسنده‌ی برتر رمان‌های معمایی در ژاپن بین سال 2009 تا 2013 است که در سال 1985 برای رمان بعد از مدرسه موفق به کسب جایزه ادوگاوارمپو شد.

در کتاب بدخواهی می‌خوانیم که نویسنده‌ی رمان‌های پرفروش، کونیهیکو هیداکا که همراه همسر جوانش قصد مهاجرت به ونکوور کانادا را دارد، به طرز فجیعی شبانه در خانه‌اش به قتل می‌رسد. او در حال تکمیل فصل آخر جدیدترین رمانش بوده که چند ساعت بعد جسدش در اتاق کارش پیدا می‌شود. در ادامه داستان با پیچیدگی‌هایی مبتنی بر انگیزه‌ی قتل مظنونین رو‌به‌رو می‌شویم.

در بخشی از کتاب بدخواهی می‌خوانیم:

کاگا یک دفتر یادداشت از جیب کتش درآورد. «مهم‌ترین نکته، لحظه‌ی مرگه. ما می‌دونیم کونیهیکو هیداکا در فاصله‌ی بین ساعت پنج تا هفت کشته شده، اما براساس گزارش پزشکی قانونی، خیلی بعیده که بعد از ساعت شش مرده باشه. تخمین زمان مرگ براساس وضعیت گوارش غذا، یه روش بسیار قابل‌ اعتماده و در پرونده‌ای مثل این، می‌تونه زمان نسبتاً دقیق مرگ رو در بازه‌ی زمانی کمتر از دو ساعت نیز مشخص کنه. هر چند هنوز هم ما یه شاهد داریم که شهادت می‌ده هیداکا پس از ساعت شش زنده بوده.»

 ۲۶۴ صفحه، ۹۹۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-461-002-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول- قتل
یادداشت اُسامو نونوگوچی
فصل دوم- ظن
یادداشت‌های کیوچیرو کاگا
فصل سوم- راه‌حل
یادداشت‌های اوسامو نونوگوچی
فصل چهارم- پیگیری
یادداشت‌های کیوچیرو کاگا
فصل پنجم- اقرار به جرم
یادداشت‌های نونوگوچی
فصل ششم - گذشته (قسمت اول)
یادداشت‌های کیوچیرو کاگا
فصل هفتم - گذشته (قسمت دوم)
آشنایان قدیمی - مصاحبه‌های کاگا
فصل هشتم- گذشته (قسمت سوم)
داستان کیوچیرو کاگا
فصل نهم: حقیقت
راه حل کیوچیرو کاگا
درباره‌ی نویسنده‌ی کتاب

راهنمای دانلود کتاب بدخواهی

برای دانلود کتاب بدخواهی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بدخواهی

نظرات کتاب بدخواهی

Pari K
۱۳۹۹/۱۲/۵
کتاب خوبی بود، از نبوغ نویسنده کتاب در تعجبم خیلی خوب تونسته بود کتاب رو بنویسه و درسته که معماهای زیادی تو کتاب وجود داشت ولی در اخر میشد به همشون پی برد و گیج نشد، و از اون دست رمان‌هایی نیست که بشه معماهاشون رو حدس زد و باید با کتاب پیش بری تا بفهمیشون
م معطر
۱۳۹۹/۶/۱۳
نمیتونم بگم خیلی عالی بود. شاید بشه گفت متوسط بود. شوک‌هایی که هنگام خوندن کتاب به آدم وارد میشه مثل اینه که در جاده‌ای رانندگی بکنی که پراز پیچهای ۱۸۰درجه ناگهانی و بدون اخطار باشه. من که این حسو داشتم
کاراگاه داستان بطور اغراق آمیزی باهوش بود و فوق العاده پرحرف😀
parnian s
۱۳۹۷/۹/۱۵
بسیار عالی، رمانی جنایی وپر کشش.
در تمامی فصلهای کتاب نویسنده موضوعی برای غافلگیر کردن خواننده دارد ودرانتهای داستان زمانی که به نظر میاید همه چیز تمام شده است نویسنده با طرح موضوعی جدید شوکی زیبا به داستان اضافه میکند.
مشاهد همه نظرات (۲۱)