دانلود کتاب صوتی برف


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی برف

کتاب صوتی برف نوشته‌ی مکسنس فرمین، داستانی عاشقانه و شعرگونه دارد و درباره زندگی شاعری جوان و ژاپنی‌ست که می‌خواهد شعر هایکو بسراید و هنر و تعالی را در روح خود جست‌وجو کند، اما به ناگاه هنگام رفتن به جنگلی برفی، با زنی ملاقات می‌کند و دل در گرو او می‌بندد.

درباره کتاب صوتی برف:

داستانی شاعرانه که همچون شعری کوتاه، آهنگین، ظریف و عاشقانه است و تمامی اتفاقات آن در ژاپن قرن نوزدهم رخ می‌دهد. کتاب صوتی برف (Snow) به عنوان اولین رمان مکسنس فرمین در سال 1999 منتشر شد و توانست فروش بالایی در سطح بین المللی به دست آورد.

کتاب فرانسوی برف که از فرهنگ ژاپنی تاثیر گرفته درباره پسری جوان به نام یوکوآکی‌تا است که آرزوی شاعر شدن و سرودن شعر هایکو را دارد و همواره در زندگی خود در جست‌وجوی هنر بوده اما ناگهان در دل سفیدی برف‌ها با زنی آشنا می‌شود و دل به او می‌بازد.

به علاوه یوکوآکی‌تا شخصیت اول داستان برف برای آنکه بتواند هایکو بسراید از سکوت و سفیدی برف الهام می‌گیرد و سعی می‌کند به کمک استاد نابینای خود، سوسکی، معنای زندگی و عشق را متوجه شود.

قلم فرمین، روح نواز و آرامش بخش است و چنان شما را با داستان عاشقانه خود همراه می‌کند که گویی در تخیل و جهان شاعرانه نویسنده غرق شده‌اید.

کتاب صوتی برف به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به فرهنگ کشور ژاپن علاقه دارید و از شنیدن کتاب‌های عاشقانه و پراحساس لذت می‌برید، این کتاب برای شما مناسب است.

با مکسنس فرمین (Maxence Fermine) بیشتر آشنا شویم:

او یک نویسنده فرانسوی‌ست که چندین رمان و مجموعه داستان کوتاه در کارنامه ادبی خود دارد اما در سال 1999 با نوشتن کتاب برف خود را به عنوان نویسنده‌ای حرفه‌ای بر سر زبان‌ها انداخت و از آن پس تاکنون به طور تمام وقت به این کار مشغول است.

همچنین او در سال 2000 میلادی با نوشتن رمانی جدید توانست جایزه‌های دل دوکا و جایزه مورات را از آن خود کند و در سال 2004 نیز برنده The Europe Prize شود.

در بخشی از کتاب صوتی برف می‌شنویم:

همه چیز با افسونی شروع شد؛ در یک روز زمستانی. سوزوکی از نبردی بازمی‌گشت. در همان زمان بود که در دام عشق زنی فرو افتاد؛ زنی متفاوت با زنانی که قبلا دیده بود. آن وقت‌ها استاد سامورایی بود و در خدمت امپراطور. او در نبردی سخت شرکت کرده بود؛ نبردی که به فتحی درخشان و غیرمترقبه ختم شد. او ظفرمندانه بازمی‌گشت؛ مجروح ولی فاتح. بر گرده‌اش زخمی عمیق داشت که بر اثر ضربه شمشیر دشمن ایجاد شده بود. سوزوکی قادر به فراموش کردن این حادثه نبود. طعم گل و لای و خون را در دهانش و سپاهیان خصم که خود را بر روی وی در می‌افکندند و آنک آن چهره درهم کشیده غضبناکی را که گویی می‌خواست او را بدرد و از میان وی عبور کند.

سوزوکی سردی تیغ را بر جبینش حس می‌کرد و سپس غرشی تندرآسا همانند صدای شلیک توپخانه‌ای به گوش رسید و دیگر هیچ.

 ۱ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۱۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
بخش اول: قسمت یک
۱۹ دقیقه
بخش اول: قسمت دو
۱۷ دقیقه
بخش اول: قسمت سه
۹ دقیقه
بخش دوم: قسمت یک
۱۸ دقیقه
بخش دوم: قسمت دو
۱۸ دقیقه
بخش سوم: قسمت یک
۱۰ دقیقه
بخش سوم: قسمت دو

راهنمای دانلود کتاب صوتی برف

برای دانلود کتاب صوتی برف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  برف

نظرات کتاب صوتی برف

ATENAN NooN
۱۴۰۰/۲/۱۴
بسیار زیبا و شاعرانه و پر از احساس بود واقعا لذت بردم و احساساتم برانگیخته شد
مشاهد همه نظرات (۱)