دانلود کتاب بعد از آن روز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بعد از آن روز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بعد از آن روز

کتاب بعد از آن روز نوشته‌ی کریستین هیگینز، داستان عاشقانه دختری است که در سن سی و دو سالگی می‌خواهد مرد رویایی و همسر ایده‌آلی برای خود پیدا کند و همین موضوع باعث خلق کلی اتفاق و ماجراهای دردسرساز و هیجان‌انگیز می‌شود.

مگی بیومونت بعد از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه علی رغم مخالفت خانواده‌اش به اداره رستوران پدربزرگش مشغول می‌شود. تصمیم بزرگ ازدواج برای او دردسر‌های بزرگی را به وجود می‌آورد. او عاشق کشیش کاتولیک به نام پدر تیم او. هالوران می‌شود. او به‌ خوبی از قانون مجرد بودن و تعهد ازدواج با کلیسا آگاه بود و می‌دانست عاشق کشیش شدن به معنای آشنایی با همسر آینده‌اش نیست. اگر خودش هم توان چشم‌پوشی از این حقایق کوچک را داشته باشد باز هم همه مردم شهر را دارد که تمام تلاششان را در یادآوری آن به او می‌کنند. مشکل اینجاست، حتی زمانی‌ که فردی کاملاً نامناسب باشد، باز هم ممکن است خوب و کامل به نظر برسد.

هالوران همان مردی بود که او همیشه در رویاهایش تصور می‌کرد. او مهربان، شوخ طبع، باهوش، جذاب و سخت‌کوش است. او همان فیلمی را دوست دارد که مگی دوست دارد. عاشق آشپزی اوست. همیشه از او تعریف می‌کند و به شوخی‌هایش می‌خندد. او مراقب همه مردم شهر هم است. مشتاقانه به مشکلاتشان گوش می‌دهد و اگر کسی هم بخواهد، راه‌حل‌های کوچکی را پیشنهاد می‌کند.

کریستین هیگینز (Kristan Higgins) نویسنده آمریکایی، رمان‌های زیادی درباره‌ی موضوع داستان‌های رمانتیک و عاشقانه منتشر کرده است. او در سال 2008 و 2010 موفق به دریافت جایزه کتاب ریکا برایداستان‌های رمانتیک شد و نزدیک به بیست رمان دیگر منتشر کرده که به زبان‌های مختلفی ترجمه شده‌اند.

هیگینز که در حال نوشتن بیستمین رمانش است می‌گوید: اجازه بدهید از خودم شروع کنم. من هنگام نوشتن داستان خودم را بهترین داستان نویس دنیا می‌دانم. البته که نیستم ولی قوانین نوشتن هم برای همه نویسنده‌ها فرق می‌کند. هیچ قانونی وجود ندارد که نویسنده‌ها بتوانند به طور یکسان از آن پیروی کنند. هر کسی برای خودش باید بنویسد تا مطلبی خوب تولید شود. مسیری را برای نوشتن طی کنید که احساس می‌کنید بهترین است. دیگران را نادیده بگیرید و حتی اگر این دیگران بهترین نویسندگان روی زمین باشند. البته این مسیر ممکن است تغییر کند ولی مهم این است که مسیر خودتان است.

در بخشی از کتاب بعد از آن روز (Catch of the day) می‌خوانیم:

«صبح به خیر مگی!»

پدر تیم بود که وارد رستوران می‌شد، همان طور که به‌ آرامی به‌ سمت صندلی همیشگی خودش می‌رفت، گفت: «هوا بیرون عالیه. این‌طور نیست؟»

با خوشرویی لبخندی زد، قلبم فشرده شد. «صبح به خیر پدر تیم. امروز براتون چی بیارم؟»

«فکر می‌کنم امروز نان‌تست فرانسویتون رو امتحان کنم، چطوره؟ ایده خوبیه، بادوم‌های براق»

لهجه‌اش کم‌رنگ نشده بود.

«متشکرم، الان براتون آماده می‌کنم.»

دوباره فکرهای بدی به ذهنم خطور کرد. سعی کردم افکارم را منحرف کنم «مراسم عشاء امروز چطور بود؟»

سرش را تکان داد و زیرلب گفت: «عشاءربانی همیشه باعث پرورش روح و روان می‌شه. مگی به خاطر خودت بیا و ببین چطوره. من همیشه دوست دارم نظرت رو راجع به وعظم بدونم.»

پدر تیم همیشه مرا تشویق می‌کرد سری به مراسم بزنم. اما چیزی مانعم می‌شد. بدون شک، آن احساس گناه! شاید من دیگر یک کاتولیک معتقد نبودم، اما خطی بر افکار گناه‌آلودم راجع به کشیش کلیسا کشیده بودم. گفتم: «خب، البته، شاید یکی از همین روزها سری زدم. شاید!»

«عشاء ربانی فرصتیه برای کمی درون‌بینی مگی. بعضی وقت‌ها ما تمایل داریم چیزهایی که در زندگی مهم هستند رو نادیده بگیریم. اگه متوجه منظورم شده باشی، می‌بینی گم کردن این دورنما آسونه.»

بله درک می‌کنم. گم کردن دورنما چیزی بود که من بهتر از هرکسی آن را انجام داده‌ام. همین که هنوز عاشق کشیش هستم.

به صورت خنده‌داری در آن لباس سیاه جذاب بود، به هر حال بود، یقه سفیدش کمی از آن انرژی را می‌گرفت. سعی کردم ذهنم را از این افکار احمقانه منحرف کنم. پس‌ برگشتم، چند فنجان قهوه پر کردم و به آشپزخانه جایی که اکتاویا با مهارت مشغول برگرداندن پنکیک‌ها بود، گریختم.

گفتم: «نان تست فرانسوی برای پدرتیم.»

سفارش نیمرو روی نان‌ تست کره‌ای را هم گرفتم. به پشت کانتر برگشتم و بشقاب را مقابل استوارت، یکی از مشتریان ثابتم گذاشتم.

«اینم جوجه روی کلک تو، بدون ادویه.»

 ۴۲۵ صفحه، ۴۷۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6679-19-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۸۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بعد از آن روز

برای دانلود کتاب بعد از آن روز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بعد از آن روز
Mahya Marjani
۱۳۹۸/۷/۲۳
خیلی روان خوب بود.. اما out of nowhere تموم شد.. خیلی زیرکانه سانسور شده بود.. که بازم قابل فهم بود.. از خوندنش واقعا لذت بردم.
Maryam Davallo
۱۳۹۹/۵/۱۵
اینکه یه دختری صبح تا شب در فکر پیدا کردن شوهر باشه زیاد جالب نیست! ولی بازم با این وجود بد نبود به یه بار خواندنش می‌ارزه
Shadi alipour
۱۳۹۹/۴/۹
یک داستان عاشقانه خارق العاده بود. بعد از پایان داستان برخلاف برخی از داستانها، احساس سبکی خاصی بر احساسات چیره میشه. عالی بود واقعا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)