دانلود کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده

کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده نوشته‌ی استیو هرمن، درباره پسرکوچکی به نام اندی است که باید به اژدهای کوچکش یاد بدهد چطور در برابر بیماری ویروسی که به تازگی همه‌جا منتشر شده از خودش و دیگران مراقبت کند.

درباره کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده:

اندی از یک اژدهای کوچک به عنوان حیوان خانگی‌اش نگه‌داری می‌کند، این اژدها که دیگی دوو نام دارد خطرناک نیست و اتفاقا بسیار مهربان و کمی بازیگوش است. مدتی است که یک ویروس در جهان منتشر شده و مردم را به شدت مریض می‌کند. اندی از دیگی دوو می‌خواهد برای اینکه سالم بماند و به ویروس آلوده نشود برای مدتی در خانه بماند. اما برای یک اژدهای کوچک مثل دیگی دوو و پسرکی مثل اندی در خانه ماندن کار سختی است. به همین دلیل بعد از مدت‌ها آن‌ها تصمیم می‌گیرند با اجازه مادر از خانه خارج شوند به شرطی که همیشه از ماسک استفاده کنند. استفاده از ماسک برای دیگی دوو سخت و دردسر ساز است. برای اینکه ببینید چگونه می‌توان به یک اژدها یاد داد چطور درست و اصولی از ماسک استفاده کند، کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده (Dragon’s Mask) سی و هشتمین جلد از مجموعه کتاب‌های اژدهای من (My Dragon Books) را از دست ندهید.

درباره‌ی مجموعه کتاب اژدهای من:

دیگی حیوان خانگی عجیب و غریب، ولی اهلی و خوش قلب اندی است. اندی او را همانند یک کودک تربیت می‌کند و مهارت‌های لازم را به او می‌آموزد. اژدها یکی از موجودات بسیار جذاب برای کودکان محسوب می‌شود و مشخصه‌ی هیجان‌انگیزش این است که موقع عصبانیت از دهانش آتش بیرون می‌آید؛ پس اندی مجبور است برای جلوگیری از آتش‌سوزی، او را آموزش دهد تا بتواند خشم خود را کنترل کند.

بچه‌ها با خواندن این مجموعه کتاب، خود را جای اژدها گذاشته و به نقاط ضعف و قوتشان پی می‌برند. مجموعه کتاب‌های اژدهای من داستان‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده دارد که هم بین کودکان و هم بین والدین و مربیان آن‌ها محبوبیت دارد.

مطالعه کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده به چه کسانی توصیه می‌شود؟

درمانگران و مربیان بسیاری توصیه کرده‌اند که مادر و پدرها کتاب‌های مجموعه اژدهای من را برای فرزندان سنین 4 تا 9 ساله خود بخوانند تا کودکان از راهی سرگرم کننده، اثرگذار و قابل درک با مفاهیم زندگی و نحوه کنار آمدن با چالش‌های آن آشنا شوند. به دلیل نثر روان، جمله‌های کوتاه و تصویرهای جذابی که دارد، کودکانی که به تازگی خواندن و نوشتن را یاد گرفته‌اند هم می‌توانند این کتاب‌ را بخوانند و از آن لذت ببرند.

استیو هرمن (Steve Herman) را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌ی پرفروش کتاب‌های کودکان است و علاقه بسیاری به ارزش‌های زندگی اجتماعی و عاطفی و آموزش آن‌ها به کودکان دارد.

در بخشی از کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده می‌خوانیم:

مدتی طول کشید تا او را آموزش دهم، برای یک اژدها خیلی سخت است که درست رفتار کند.
به تازگی ویروسی آمده که مردم را مریض می‌کند و ما اصلا دلمان نمی‌خواهد آن ویروس وارد بدنمان شود!
پس دیگی باید یاد می‌گرفت که با چندبار شستن پنجه‌هایش، ویروس را از آن‌ها پاک کند.
همچنین دیگی می‌دانست با این که دوست ندارد، باید در خانه بماند.
اما بعد از چند هفته در خانه ماندن، روزها بلند و کسل کننده شدند. هر اژدهایی برای قوی و بزرگ شدن نیاز دارد بیرون برود و بازی کند. پس مادر، ما را برای بازی به بیرون برد ولی با تاکید به ما گفت:
شما حتما باید ماسک به صورت خود بزنید چون آدم‌های دیگر آن جا هستند.

 ۴۴ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-699583-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده

برای دانلود کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده

نظرات کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده

مریم طریقی
۱۴۰۰/۲/۱
این کتاب برای کودکان خیلی آموزنده و مفید است
مشاهد همه نظرات (۱)