دانلود کتاب به دنبال اسکای


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب به دنبال اسکای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب به دنبال اسکای

کتاب به دنبال اسکای نوشته‌ی جاس استرلینگ، کتاب اول از مجموعه بندیکت‌ها، درباره‌ی دختری است که در روز ورودش به شهری به اسم ریکنریج آمریکا، در دنیای اسرارآمیزی قرار می‌گیرد که از کودکی‌ درآن نهفته است و او را به سوی هیجان و رنگ‌های تازه هل می‌دهد.

در بخشی از کتاب به دنبال اسکای (Finding Sky) می‌خوانیم:

وقتی ماشین ایستاد و صدای موتور ساکت شد، از کابوس قدیمی‌ام بیدار شدم. سرم به پشتی صندلی فشرده شده بود و خواب مثل یک لنگر مرا پایین می‌کشید؛ کمی طول کشید تا به یاد آورم کجا هستم. دیگر در آن پمپ بنزین نبودیم؛ من و پدر و مادرم در کلورادو بودیم. در جاده. در حال نقل‌مکان.

«نظرتون چیه؟»

پدرم سیمون، که ترجیح می‌داد او را با اسم کوچک صدا کنم، از ماشین فورد قدیمی که در دنور خریده بودیم، پیاده شد و با حالتی نمایشی به خانه اشاره کرد. از شدت هیجانی که برای نشان دادن خانه‌ی جدیدمان داشت، موهای بلند قهوه‌ای-جوگندمی‌اش که پشت سرش بسته بود، باز شده بود. خانه با سقفی نوک تیز، دیوارهای تخته‌کوبی شده و پنجره‌های کثیف چندان امیدوار کننده به نظر نمی‌رسید. تقریباً انتظار داشتم هر لحظه خانواده آدامز از در جلویی بیرون بیایند. نشستم و چشم‌هایم را مالیدم؛ سعی می‌کردم وحشتی را که بعد از خوابم باقی مانده بود از خودم دور کنم.

سالی، مادرم، دلسرد نشد. «وای عزیزم، فوق‌العاده‌ست.» سیمون به شوخی او را شکارچی شادی صدا می‌کرد؛ شادی را به دندان می‌کشید و حاضر به رها کردن آن نبود. سالی از ماشین پیاده شد. من هم در حالی که مطمئن نبودم احساسی که دارم به خاطر خستگی ناشی از تفاوت ساعت است یا اثر کابوسی که دیده‌ام، به دنبال او رفتم. کلماتی که من در ذهن داشتم عبارت بود از افسرده، مخروبه و پوسیده... سالی نظر دیگری داشت.

 ۴۰۸ صفحه، ۴۷۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6679-11-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۶۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب به دنبال اسکای

برای دانلود کتاب به دنبال اسکای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  به دنبال اسکای
Azin Kari
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
بسیار عالی، حتما بخونیدش
maryam nazemi
۱۳۹۸/۶/۲۵
از ترجمه خوب کتاب متشکرم، دنیای کتاب به زندگی معمولی آدم‌ها نزدیک است و خصوصیاتی رو عنوان میکنه که ممکنه حتی در بعضیا کم و بیش باشه ولی به دلیل الگویی از درستکاری و رعایت حقوق همنوع‌ها که میده و حتی بیشتر...
Aylin mohammadi
۱۳۹۹/۸/۲۰
من عاشق این مجموعه‌ی بندیکت‌ها هستم آدم فقط می‌خواد که بشینه و بخونه جوری نوشته شده که آدم نمی‌تونه ازش دست بکشه واقعا عالیه😊😊
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)