دانلود کتاب صوتی به دنبال کریستف کلمب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به دنبال کریستف کلمب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی به دنبال کریستف کلمب

کتاب صوتی به دنبال کریستف کلمب اثر ژآن پل دوویول از مجموعه «به دنبال...»، به شرح زندگی کاشف قاره آمریکا با صدای زیبا و دل‌نشین حامد حشمتی می‌پردازد.

کریستف کلمب (Christopher Columbus) یک بلند پرواز و دریانورد اهل جنوا، کشور ایتالیا بود. در آن زمان جنووا یکی از شهرهای بندری و شناخته شده اروپا بود. کریستف کلمب فرزند بزرگ خانواده بود. کریستف جوان علاقه زیادی به مطالعه نقشه‌ها و نمودارهای جغرافیایی داشت. می‌گویند او نخستین بار چهارده ساله بود که به دریا رفت. شاید سن کمی به نظر برسد اما در آن دوران پسرها اولین‌ بار در ده سالگی به دریا می‌رفتند. او در سال 1492 از سوی پادشاهی کاستیل که بخشی از اسپانیا به حساب می‌آمد ماموریت داشت تا راهی را از سمت غرب به هندوستان بیابد. او با سه کشتی به امید یافتن راهی به آسیا از عرض اقیانوس اطلس گذشت اما به قاره آمریکا رسید. وی شخصیتی بحث برانگیز دارد. برخی به دلیل رواج دادن فرهنگ غربی از او به خوبی یاد می‌کنند و برخی نیز او را مسئول کشته شدن بومیان آمریکایی می‌دانند.

کریستف کلمب در سال 1506 میلادی در سن 54 سالگی درگذشت، او را در اسپانیا و شهر والادولید به خاک سپردند. او وصیت کرده بود که در آمریکا به خاک سپرده شود اما با توجه به وجود نداشتن کلیسایی مناسب در آن زمان این وصیت عملی نشد، بعدها او را به جمهوری دومنیکن منتقل کردند.

در قسمتی از کتاب صوتی به دنبال کریستف کلمب (Surles traces de Christophe Colomb) می‌شنویم:

«این همه رفت و آمد، جوش و خروش و سر و صدای گاری‌ها و فروشنده‌های دوره‌گرد در آغاز ماه اوت در بندر کوچک پالوس غیر عادی بود. ده‌ها ملوان آذوقه‌ها را به سه کشتی‌ای که به سختی در طول اسکله جا شده بودند، منتقل می‌کردند: بشکه‌های آب و شراب و سرکه، بسته‌های نان، ماهی نمک سود شده، برنج و آرد. با وجود این همه آذوقه هیچ شکی نبود که سفری دور و دراز در پیش است!»

 ۲ ساعت و ۲ دقیقه، ۱۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
فصل اول: سودای دریانوردی
۱۳ دقیقه
فصل دوم: برنامه‌هایی که کمی احمقانه بود
۱۱ دقیقه
فصل سوم: کلمب و فرمانروایان کاتولیک
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: سفر بزرگ
۱۰ دقیقه
فصل پنجم: در دریای اقیانوس
۱۲ دقیقه
فصل ششم: طعم بهشت
۱۲ دقیقه
فصل هفتم: جزیره‌ی هیسپانیولا
۱۳ دقیقه
فصل هشتم: تقسیم جهان
۱۲ دقیقه
فصل نهم: شمشیر و صلح
۱۵ دقیقه
فصل دهم: واپسین سفرها

راهنمای دانلود کتاب صوتی به دنبال کریستف کلمب

برای دانلود کتاب صوتی به دنبال کریستف کلمب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  به دنبال کریستف کلمب
زهرا عرفانی
۱۳۹۸/۱/۱۰
خیلی خوب اجرا شده.
ممنون از لطف شما...
منا صالح
۱۳۹۸/۲/۲۴
برای من اصلا جذاب نبود... جوری نبود که بخوام دنبالش کنم و ادامش رو بشنوم.. ولی خب ممنون اطلاعاتمو بالا برد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)