دانلود کتاب به سرانجام رساندن کار‌ها هنر بازدهی بالا بدون استرس

  • از: دیوید آلن، ایمان امینی
  • ۳۶۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب به سرانجام رساندن کار‌ها هنر بازدهی بالا بدون استرس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب به سرانجام رساندن کار‌ها هنر بازدهی بالا بدون استرس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب به سرانجام رساندن کار‌ها هنر بازدهی بالا بدون استرس

کتاب به سرانجام رساندن کار‌ها هنر بازدهی بالا بدون استرس اثر دیوید آلن و ترجمه ایمان امینی است. این کتاب متدی با نام GTD را برای انجام کارها به شما آموزش می‌دهد که توسط آن می‌توانید استرس خود را مدیریت کرده و سپس با تمرکز صددرصدی بر روی کاری که اکنون انجام می‌دهید، بازدهی خود را بالا ببرید.

دیوید آلن در میکروکتاب به سرانجام رساندن کار‌ها (getting things done) بهره‌وری مشهورش را معرفی می‌کند؛ سیستمی برای کسانی که همزمان روی چند پروژه کار می‌کنند تا بتوانند با اعتماد به نفس، اهداف روشن و حس کنترل کار را به انجام برسانند.

مطالعات زیادی نشان داده که انسان قابلیت انجام همزمان چند کار با یکدیگر را ندارد هیچ، برعکس زمانی که شما تلاش می‌کنید چند کار را به صورت همزمان انجام دهید، بازدهی خود را تحت تاثیر منفی این رویکرد قرار خواهید داد. در این کتاب می‌آموزید چطور ذهن‌تان را از افکار مزاحم رهایی بخشید، و با تمرکز بر روی کارها، آن‌ها را به بهترین نحو و با بالاترین سرعت به سرانجام برسانید.

دیوید آلن (David Allen) نویسنده، بیزینسمن و مشاور آمریکایی است. او کتاب‌های زیادی در زمینه مدیریت خود و بهره‌وری نوشته و یکی از تاثیرگذارترین اندیشمندان این حوزه به حساب می‌آید.

 ۷۳ صفحه، ۲۸۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب به سرانجام رساندن کار‌ها هنر بازدهی بالا بدون استرس

برای دانلود کتاب به سرانجام رساندن کار‌ها هنر بازدهی بالا بدون استرس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  به سرانجام رساندن کار‌ها هنر بازدهی بالا بدون استرس
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۸/۹
این کتاب کارایی افراد را در کار بالا می‌برد. حجم این کتاب بسیار کم است ولی در مجموع کتاب خوبی است.
فرهاد غریب
۱۳۹۶/۹/۹
مغز سالم خودش اتومات این کارارو انجام میده، مثل پردازش گر رایانه میمونه تقریبا که نیاز به برنامه نویسی داره، تبدیل اهداف کلی به واحدهای خرد این امکانو فراهم میکنه که مغز در حالت آرامش به مقصودش برسه و تقسیم بندی کارها از سراسیمگی جلوگیری میکنه، در کل این کتاب از نظر علمی درسته.
Marzieh Fashangchi
۱۳۹۶/۸/۲۴
مفید بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹۲)