دانلود کتاب به هوای دیدن جغد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب به هوای دیدن جغد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب به هوای دیدن جغد

کتاب به هوای دیدن جغد به قلم جین یولن، داستان لطیف و شاعرانه‌ی پدر و دختری است که اواخر یک شب زمستانی برای دیدن جغد به جنگل می‌روند و ماجراهای جالبی برایشان رخ می‌دهد.

موضوع کتاب به هوای دیدن جغد (Owl Moon) چیست؟

دخترک مدت‌ها در انتظار دیدن جغد بود. او همراه پدرش در یک شب سرد زمستانی به سمت جنگل حرکت می‌کنند. درخت‌ها مثل مجسمه بی‌حرکت‌اند و دنیا همانند رویایی خاموش! پدر پرنده‌ی اسرارآمیز شب را صدا می‌زند اما پاسخی نمی‌آید. پدر و دختر، بدون گفتن کلمه‌ای پیش می‌روند؛ چون وقتی کسی به دیدن جغد می‌رود، به صحبت کردن نیاز ندارد. در واقع او به هیچ چیز نیاز ندارد؛ جز امید!

جین یولن (Jane Yolen) نویسنده‌ی برجسته‌ داستان‌های تخیلی و فانتزی است که تاکنون بیش از 300 کتاب نوشته که به بسیاری از زبان‌های زنده دنیا ترجمه شده‌اند و همچنین جوایز فراوانی مانند جایزه مدال کالدِکات و دو جایزه کریستوفر را به خود اختصاص داده است. او داستانی زیبا و احساسی خلق کرده که همراهی و همدلی کودک و پدرش و همچنین رابطه نزدیک انسان با طبیعت را به تصویر می‌کشد.

کتاب به هوای دیدن جغد برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان زیبا با لحن آهنگین و تصویرگری‌های شگفت‌انگیز و لطیف جان اسکونر، برای کودکان دبستانی دوست‌داشتنی و جذاب خواهد بود و به آن‌ها مفاهیم مهمی مانند دوستی با طبیعت، امید و... را می‌آموزد. این اثر دلنشین مانند یک گنجینه کلامی و بصری است که برای خواندن در هنگام خواب کودک کاملا مناسب است.

در بخشی از کتاب به هوای دیدن جغد می‌خوانیم:

در شبی زمستانی، که خیلی از شب، و از وقت خوابم گذشته بود، من و پدر به هوای دیدن جغد، از خانه بیرون زدیم!
از باد خبری نبود. درختان مثل مجسمه‌های بزرگ، بی‌حرکت پابرجا بودند. و ماه، به قدری نورانی بود، که انگار آسمان، نورباران شده بود! از جای دوری، پشت سر ما قطاری سوت کشید؛ سوتی آرام و طولانی، مثل آهنگی غمگین غمگین

 ۳۴ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-12-0625-5 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب به هوای دیدن جغد

برای دانلود کتاب به هوای دیدن جغد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  به هوای دیدن جغد

نظرات کتاب به هوای دیدن جغد

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.