دانلود کتاب به کدامین گناه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب به کدامین گناه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب به کدامین گناه

غلامرضا احمدی متخلص به (غ.ا.غبار) در کتاب به کدامین گناه، قسمتی از مجموعه خاطرات و دل‌نوشته‌هایش را در قالب داستان‌های کوتاه، به رشته‌ی تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب به کدامین گناه می‌خوانیم:

ملیحه، خواهر بزرگ محمود با یک کارمند بانک صادرات که اصالتاً تبریزی بود ازدواج کرد و پس از چندی شوهرش به تبریز منتقل شد و او را با خود به آن جا برد. مریم، خواهر کوچک محمود هم که در دانشگاه آزاد ارومیه رشته معماری قبول شده بود همراه با خدیجه خانم به ارومیه رفت و پس از پایان تحصیلات در همانجا ازدواج کرد و ماندگار شد.

خدیجه‌خانم هم که نمی‌توانست در آن سن و سال دور از فرزندانش، مخصوصاً دخترانش زندگی کند همان جا ماند و مدتی در منزل ملیحه و زمانی در کنار مریم می‌گذراندو به طوری که می‌گفت: دامادهایش واقعاً احترامش را داشتند. ناگفته نماند که خدیجه خانم هم زنی فهمیده و دنیا دیده بود که هیچ‌گاه در هیچ مورد در زندگی فرزندانش دخالت نمی‌کرد. یکی دو بار هم بنا به خواهش و دعوت من و محمود به شیراز آمد و مدت کوتاهی مانده به تبریز برگشت.

یک روز محمود زودتر از موعد در حالی که پریشان بود به خانه آمد و گفت: "رویا زود آماده شو که باید همین امروز به تبریز برویم". من بی خبر از همه جا و باتعجب از اینکه محمود زودتر از همیشه به منزل آمده پرسیدم: "خبری شده؟ اتفاقی افتاده؟" محمود در حالی که اشک در چشمانش جمع شده بود گفت: "جوادپور، شوهر ملیحه زنگ زد و گفت که حال مادر خوب نیست اگر می‌توانید به تبریز بیایید".

پرسیدم طوری شده؟ گفت:" نه حالشان خوب نیست، اصرار دارند شما را ببینند. بیایید بهتر است". قسمش دادم که اتفاقی افتاده در حالی که سعی می‌کرد دلداریم دهد گفت: " بالاخره این راهی است که همه باید بروند و شتری است که درب منزل همه کس می‌خوابد". دیگر نفهمیدم چه گفت؟ گوشی را گذاشتم و آمدم. من که منتظر چنین حرفی نبودم تقریباً فریاد زدم و گفتم: "نه محمود. نه دروغه، دروغه و گریه را سر دادم.

 ۱۰۰ صفحه، ۲۳۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94044-2-1 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
در راه انجمن
ایفای عهد
ایثار
انتقال
ته تغاری
پنکه

راهنمای دانلود کتاب به کدامین گناه

برای دانلود کتاب به کدامین گناه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  به کدامین گناه