دانلود کتاب تسا ببر بد اخلاق و بی‌ادب


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تسا ببر بد اخلاق و بی‌ادب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تسا ببر بد اخلاق و بی‌ادب

کتاب تسا ببر بد اخلاق و بی‌ادب نوشته‌ی باربارا دورابتیز، ماجرای آموزنده‌ی بچه ببری به نام تسا است که به ورزش علاقه زیادی دارد اما زمانی که در بازی‌ها برنده نمی‌شود غرغرو و بد اخلاق می‌شود اما در داستان اتفاقاتی جالب رخ می‌‌دهد که باعث می‌شود تسا دختر خوش‌اخلاق و خندانی شود.

موضوع کتاب تسا ببر بد اخلاق و بی‌ادب چیست؟

تسا ببره، دختری بود که در ورزش‌های مختلف مهارت‌های زیادی داشت اما ورزشکار خوش‌اخلاقی نبود! زمانی که تسا با دوستانش بازی می‌کرد اگر برنده می‌شد، خوشحال بود ولی اگر بازی را می‌باخت تبدیل به دختری بی‌ادب و بد اخلاق می‌شد تا جایی که هم تیمی‌هایش دیگر دوست نداشتند با او بازی کنند اما...

درباره‌ی مجموعه قصه‌های مدرسه آلفا بتی:

کتاب‌های این مجموعه دربرگیرنده‌ی داستان‌هایی نشاط انگیز، انگیزه‌بخش و امیدوار کننده برای کودک آگاه، کنجکاو و ماجراجوی امروز است. این داستان‌ها، تخیلی و غیر واقعی نیستند بلکه واقعی، نوآورانه و مورد پسند کودکان هستند. در مدرسه آلفا بتی، بیست وشش دانش آموز دبستانی هستند که در هر داستان ماجرای جالب خود را دارند؛ رویدادهای ساده و روزمره‌ای که دور از ذهن کودک نیست. شخصیت‌های این داستان‌ها، حیواناتی هستند که هرکدام نمایانگر یک ویژگی رفتاری کودکانه‌اند. کودکان شاد، غمگین، خوش اخلاق، بداخلاق، مهربان، کم صبر، پرخاشگر، درون‌گرا و برون‌گرا همه در داستان‌ها نقش دارند. آن‌ها اشتباه می‌کنند و خودشان آن را درست می‌کنند. ارتباط میان روح پاک، ساده و بی‌آلایش کودکان با اتفاق‌ها و ماجراهای داستان بسیار گیرا و آموزنده است.

سه برخورد و برهم کنش رفتاری بین پدر و مادر با فرزند، فرزند با مادر و پدر و نیز معلم با شاگرد در این داستان‌ها به چشم می‌خورد. پیام داستان‌ها به مادر و پدر آگاه و دانای امروز که این کتاب‌ها را در اختیار فرزندان خود می‌گذارند، این است که همه کودکان اشتباهات جبران‌پذیر دارند که نیازمند شکیبایی، بزرگ‌منشی و بخشندگی و راهنمایی‌های بی‌منت و دلسوزانه بزرگترها است. برای کودکان نیز پیام‌آور برابری و دوستی، بخشندگی، مهربانی، زیبابینی و فرهنگ همکاری است. در پایان، پیامد خواندن داستان‌های این مجموعه کمک به رشد اندیشه، پذیرش استقلال کودک، بهبود اعتماد به نفس، درک احساس و اندیشه کودک، دوری از واکنش‌های سرزنش آمیز و پر و بال دادن به رویاهای کودکان است. همچنین، برای استعدادیابی و توجه به توانایی‌های کودک، رهنمودهای سودمندی دارد.

کتاب تسا ببر بد اخلاق و بی‌ادب مناسب چه کسانی است؟

این داستان با بیانی دلنشین برای کودکان دبستانی دوست‌داشتنی و آموزنده است و مفاهیم مهمی مانند کنترل خشم، خوش اخلاقی و جنبه‌ی برد و باخت در بازی و مسابقات را به آن‌ها می‌آموزد. در پایان کتاب اطلاعاتی در مورد ببرها به کودکان ارائه می‌دهد و آن‌‌ها را با این حیوانات بیشتر آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب تسا ببر بد اخلاق و بی‌ادب می‌خوانیم:

خانم آلفا بتی بلند از بچه‌ها پرسید: «بچه‌ها، به جای بداخلاقی چیکار دیگه می‌تونین بکنین؟» هر کدام از دانش آموزان نظری داشت: «قبل از عصبانی شدن صبر کنیم و کمی فکر کنیم.» باید بازی و مسابقه رو به شوخی و خنده و شادی بگذرونیم.» «چه ببریم و چه ببازیم، باید ورزشکار و بازیکن خوب و خوش اخلاقی باشیم!»

 ۳۳ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6879-96-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تسا ببر بد اخلاق و بی‌ادب

برای دانلود کتاب تسا ببر بد اخلاق و بی‌ادب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تسا ببر بد اخلاق و بی‌ادب