دانلود کتاب تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت

  • از: رابرت گرین، فاطمه فراهانی
  • ناشر: سبکتو
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت

میکروکتاب تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت به قلم رابرت گرین، راهکارهایی را در اختیارتان قرار می‌دهد که می‌توانید استعدادهای پنهان درونتان را کشف کنید و در جهت پرورش آن‌ها گام بردارید.

کتاب تسلط (Mastery) راهی را به شما نشان می‌دهد که جهت رسیدن به مهارتی که خواهانش هستید، باید طی کنید. نوع بخصوصی از توانایی و ذکاوت وجود دارد که نشان دهنده‌ی بالاترین سطح قدرت انسان‌هاست و این توانایی از دیرباز تاکنون منشأ تمام موفقیت‌های جامعه‌ی بشریت بوده است. البته چگونگی دستیابی به این توانایی‌ها در محیط‌های آموزشی همچون مدارس و دانشگاه‌ها به هیچ عنوان تدریس نمی‌شود، مدرسان نیز به هیچ‌وجه در مورد آن‌ها سخنی نمی‌گویند. این قابلیت و توانایی در واقع همان چیزی است که بزرگ‌ترین اشخاص تاریخ از آن بهره برده‌اند.

از سوی دیگر، هر کسی با نیروی ویژه‌ی مخصوص به خود متولد می‌شود و ماموریتی دارد که در طول زندگی‌اش با بالا رفتن سن، به دلیل تاثیری که از اطرافیان، پدر، مادر، نظام آموزشی و ... دریافت می‌کند، از قدرت نیروی درونی‌اش کاسته می‌شود و دیگر نمی‌تواند با خود حقیقی‌اش ارتباط برقرار کند.

شما باید بتوانید مجدداً این نیرو را کشف کنید تا بفهمید در حقیقت چه کسی هستید، وظیه‌تان چیست و چه نقشی در این دنیا دارید؛ آنگاه خوشبختی و موفقیت به سوی شما سرازیر خواهد شد.

رابرت گرین تمام زندگی خود را جهت پیدا کردن قوانین قدرت و تسلط تلاش کرده است تا بتواند روش صحیح رسیدن به آن را کشف کند. اگر کتاب تسلط را با دقت مطالعه کنید قادر خواهید بود در زمینه‌ی استعدادهای خود به مرحله‌ی استادی و تسلط برسید، قدرت ذهنی خود را بیشتر کنید و در نهایت راه منحصربه‌فرد زندگی‌تان را بسازید.

این کتاب سرشار از نکات بسیار مهم و ارزشمندی است که چند بار خواندن آن به شما کمک خواهد کرد تا بر این نکات تسلط کامل داشته و آن‌ها را در زندگی روزمره‌تان به کار بگیرید.

رابرت گرین را بیشتر بشناسیم:

رابرت گرین (Robert Greene)، از جمله چهره‌های مهم در سطح جهانی در حوزه‌ی نویسندگی و سخنرانی محسوب می‌شود. او آثار بسیاری را در مورد استراتژی‌های جنگی و قدرت به رشته‌ی تحریر در آورده که معروف‌ترین آن‌ها «33 استراتژی جنگ» نام دارد. رابرت گرین در این کتاب وقایع تاریخی را با زندگی روزمره تلفیق کرده و به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان در رقابت‌ها پیروز شد.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب تسلط می‌خوانیم:

هموار سعی کنید که مهارت‌های زیادی را یاد بگیرید. اگر به دنبال کسب مهارت باشید، ذهن شما انگیزه لازم برای یادگیری را به دست خواهد آورد. به این ترتیب می‌توانید از دانش خود در راه‌هایی استفاده کنید که با گرایش‌های درونی شما هماهنگ است. البته اگر به خودتان استرس دهید و درگیر انرژی منفی اطرافیان شوید، ممکن است جلوی شکوفا شدن استعداد و توانایی‌های واقعی خود را بگیرید. به همین ترتیب به دنبال راه‌های میانبر می‌روید و به راحتی همرنگ جماعت می‌شوید و نمی‌توانید از خودتان خلاقیتی نشان دهید.

برای اینکه با این وضعیت مقابله کنید، باید بعد از تمام شدن دوران شاگردی خود، عملگرایی را آغاز کنید. هرگز در یک مسیر باقی نمانید و به جای تکیه بر آموزه‌های قبلی، هر روز چیزهای جدیدی یاد بگیرید. این نوآفرینی شما را به اوج قدرت و چیرگی درونی خواهد رساند.

ولفگانگ آمادِئوس موتسارت، علاقه شدیدی به موسیقی و پیانو زدن داشت. پدرش هم این موضوع را در او کشف کرده بود. خواهر او هم سال‌ها قبل‌تر پیانو را نزد پدر یاد گرفته بود، به همین دلیل ولفگانگ هر بار که آهنگ‌های خواهرش را می‌شنید، آن‌ها را در ذهنش ثبت می‌کرد. سال‌ها گذشت و پدرش همچنان شیفته سبک پیانو زدن پسرش شده بود. او به قدری در ساخت موسیقی‌ مهارت پیدا کرده بود که قطعات دشوار را در مدت بسیار کوتاهی می‌ساخت و حفظ می‌کرد.

وضع مالی خانواده خیلی خوب نبود. به همین دلیل پدر خانواده فکری به سرش زد. او با خودش گفت می‌تواند از دختر و پسرش به عنوان ابزاری برای کسب درآمد استفاده کند. خواهر و برادر در کنار هم بسیار زیبا موسیقی می‌نواختند و می‌توانستند نظر بزرگان این عرصه را به خود جلب کنند. پدر تصمیم گرفت که خانواده را به سفر اروپا ببرد.

 ۲۱۰ صفحه، ۴۵۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: ماموریت زندگی شما این است که ندای درونی‌تان را کشف کنید
کلیدهای دستیابی به تسلط
روی دیگر سکه
فصل دوم: به واقعیت تن دهید: شاگردی ایده‌آل
کلیدهای رسیدن به تسلط
مرحله اول: مشاهده‌گر و کنش‌پذیر بودن در وضعیت جدید
مرحله دوم: کسب مهارت‌های جدید
مرحله سوم: کسب تجربه و اقدام نهایی
روی دیگر سکه
فصل سوم: قدرت اساتید را از آن خود کنید: نیروی راهبردی
کلیدهای رسیدن به تسلط
روی دیگر سکه
فصل چهارم: انسان‌ها را همانطور که هستند ببینید: هوش اجتماعی
شناخت ذات انسان‌ها
7 حقیقت خطرناک ذات انسان‌ها
راهبردهایی برای به دست اوردن هوش اجتماعی
روی دیگر سکه
فصل پنجم: ذهن نوآفرین را فعال کنید: عملگرایی خلاق
حرکت اول: پروژه خلاقانه
حرکت دوم: به کار بردن استراتژی خلاقانه
حرکت سوم: ایجاد یک حالت ذهنی
تله‌های هیجانی
روی دیگر سکه
فصل ششم: شهود را با تعقل ترکیب کنید: چیرگی
کلیدهای رسیدن به تسلط
استراتژی‌هایی برای رسیدن به تسلط
روی دیگر سکه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت

برای دانلود کتاب تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت