دانلود کتاب جادوی چپکی 1: حیوان ترکیبی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جادوی چپکی 1: حیوان ترکیبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جادوی چپکی 1: حیوان ترکیبی

کتاب جادوی چپکی 1: حیوان ترکیبی نوشته‌ی سارا ملانسکی، لورن میریکال و امیلی جنکینز که جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز است، داستان فانتزی چهار دانش‌آموز را در کلاس جادویی وارونه به تصویر می‌کشد. این مدرسه درس‌هایی متفاوت و شاگردانی عجیب و غیرقابل پیش‌بینی دارد که هر کدام از آن‌ها باعث رقم خوردن ماجراهایی مهیج و جذاب می‌شوند.

موضوع کتاب جادوی چپکی 1: حیوان ترکیبی (Upside - Down Magic: 1) چیست؟

نری دختری است که مانند بقیه بچه‌ها تا تعطیلات تابستانی به مدرسه‌ای معمولی رفته بود. او خواندن، نوشتن و درس‌هایی مانند ریاضی و ... را بلد است. چیزی که نری در یادگیری آن مشکل دارد، جادوست! در دنیای جادوی چپکی به محض اینکه بچه‌ها ده ساله می‌شوند و به کلاس پنجم می‌روند، قدرت جادویی آن‌ها هم رو می‌شود. بچه‌ها بعد از ده سالگی هم درس می‌خوانند و هم جادو یاد می‌گیرند، اما نری در جادو مشکل دارد و به همین دلیل به یک مدرسه خاص فرستاده می‌شود...

درباره‌ی مجموعه جادوی چپکی:

سارا ملانسکی (Sarah Mlynowski) لورن میریکال (Lauren Myracle) امیلی جنکینز (Emily Jenkins) که از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز محسوب می‌شوند، این مجموعه لذت‌بخش را با همکاری یکدیگر به رشته تحریر درآورده‌اند. داستان‌های مجموعه جادوی چپکی در مورد چهار بچه به نام‌های الیوت، آندرکس، بکس و نری است که دانش‌آموزان کلاس وارونه جادویی هستند.

آن‌ها قدرت‌های جادویی خیلی خاصی دارند. مثلاً می‌توانند به ترکیب عجیبی از اژدها و گربه تبدیل شوند یا وقتی قرار است با انگشتشان آتش درست کنند همه جا را یخبندان می‌کنند و ... اما مشکل اینجاست که جادوی هر کدام از آن‌ها در بدترین زمان ممکن بروز می‌کند و باعث به وجود آمدن اتفاقاتی غیرقابل پیش‌بینی و هیجان‌انگیز می‌شود.

ماجراهای خیال‌انگیز و جذاب این مجموعه درباره‌‌ی لذت‌های زندگی است، حتی اگر هیچ چیز عادی و نرمال هم نباشد! این داستان‌های تخیلی به خوبی با دنیای کودکان ارتباط برقرار کرده و تجربه‌‌ای لذت‌بخش از خواندن کتاب‌های فانتزی و مهیج برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد. یک فیلم سینمایی اقتباس شده از این مجموعه نیز در سال 2020 ساخته شده است.

کتاب جادوی چپکی 1: حیوان ترکیبی مناسب چه کسانی است؟

داستان‌های فانتزی و جذاب این کتاب برای کودکان سنین 7 تا 12 سال جالب و خواندنی است.

در بخشی از کتاب جادوی چپکی 1: حیوان ترکیبی می‌خوانیم:

آن‌ها به بالای تپه رسیدند، به ساختمانی با آجرهای قرمز که دورش غلغله بود از بچه‌. الیوت ایستاد و با حالتی نمایشی دستش را به طرف ساختمان تکان داد: «رسیدیم، مدرسه‌ی جادوی دان ‌ویدِل.» بعد گفت: «اونجا رو ببین. اون آندرسه16. حتماً تو کلاس خودمونه.»

الیوت، با آن موهای پرپشتش، سرش را به طرف پسری چند متر آن طرف‌تر کج کرد. پسر در هوا شناور بود. پسر پوستی قهوه‌ای داشت و نُری حدس زد اهل امریکای لاتین باشد. موهایش ژولیده و پیراهنی راه‌راه پوشیده بود. معلوم بود که یک پروازی است. اما از تمام پروازی‌های تازه‌کاری که نُری تا حالا دیده بود بالاتر می‌رفت. گاهی بدنش یک‌دفعه‌ای به جلو کشیده می‌شد و او دست‌هایش را در هوا تکان می‌داد. دور مچ یکی از پاهایش طنابی قرمز بسته بود. دختر بزرگ‌تری آن سر طناب را گرفته بود و داشت با دوست‌هایش حرف می‌زد.

 ۱۳۷ صفحه، ۸۰۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-462-183-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب جادوی چپکی 1: حیوان ترکیبی

برای دانلود کتاب جادوی چپکی 1: حیوان ترکیبی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جادوی چپکی 1: حیوان ترکیبی

نظرات کتاب جادوی چپکی 1: حیوان ترکیبی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.
داستان و رمان علمی و تخیلی، مجموعه جادوی چپکی، کتاب جادوی چپکی 1، کتاب جادوی چپکی جلد 1، خرید کتاب جادوی چپکی، جادوی چپکی پرتقال، رمان جادوی چپکی، کتاب جادوی چپکی جلد اول، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب پرفروش، دانلود کتاب پرفروش، پرفروش نیویورک تایمز، داستان معروف، داستان های کودکان آمریکایی، داستان فانتزی، داستان و رمان فانتزی، دانلود داستان فانتزی، رمان تخیلی فانتزی، داستان فانتزی نوجوانان، داستان فانتزی کودکان، داستان تخیلی کودکانه، داستان حیوانات، کتاب تخیلی کودکان، تخیل کودک، تخیلات کودکان، تخیل کودکان، تخیل کودکانه، کتاب داستان کودک، دانلود کتاب کودک، کتاب داستان کودکان، داستان کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، کتاب کودکانه، گروه سنی ب، گروه سنی ج، سارا ملینوسکی، لورن مایکرال، Sarah Mlynowski، Lauren Myracle، Emily Jenkins، Upside Down Magic 1، Upside Down Magic، کتاب حیوان ترکیبی، دانلود pdf کتاب جادوی چپکی 1 حیوان ترکیبی، کتاب جادوی چپکی 1 حیوان ترکیبی pdf، لورن مایراکل