دانلود کتاب حرف نزن، کاری بکن!: هفت اقدام برای دستیابی به هدف


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حرف نزن، کاری بکن!: هفت اقدام برای دستیابی به هدف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حرف نزن، کاری بکن!: هفت اقدام برای دستیابی به هدف

کتاب حرف نزن، کاری بکن!: هفت اقدام برای دستیابی به هدف نوشته برایان تریسی به شما کمک می‌کند تا عادات بد خود را کنار گذاشته و عادت‌های خوب و مثبت را جایگزین آن کنید و به دور از تنبلی برای رسیدن به هدف خود تلاش کنید.

شما احتمالاً از استعدادها و توانمندی‌هایی برخوردارید که اگر صد بار هم متولد شوید و عمر کنید، نمی‌توانید از همه آن‌ها استفاده کنید. شما همه هوش و فراست مورد نیازتان را در اختیار دارید. می‌توانید به هر هدفی که برای خود تعیین می‌کنید، برسید. برای کارهایی که می‌توانید بکنید محدودیتی وجود ندارد. تنها محدودیت شما آن محدودیتی است که شخصاً برای خود در نظر می‌گیرید.

برایان تریسی (Brian Tracy) در کتاب حرف نزن، کاری بکن (Just Shut Up and Do It) می‌گوید موفقیت با حرفی که می‌زنید، آرزو و امیدی که در خود ایجاد می‌کنید و یا کاری که در آینده می‌خواهید بکنید ارتباطی ندارد. موفقیت بستگی به این دارد که حالا و در این لحظه چه کار می‌کنید.

امروزه همگان در پرسرعت‌ترین، شتاب‌انگیزترین و غیرقابل پیش‌بینی‌ترین دوران تاریخ بشریت زندگی می‌کنند. این تغییر سریع اغلب حواس شما را پرت می‌کند، به شما احساس عدم امنیت خاطر می‌دهد، انگیزه‌هایتان را می‌گیرد. در نتیجه از سرعت خود می‌کاهید، در گوشه‌ای می‌نشینید و کار چندانی صورت نمی‌دهید.

همه می‌خواهند برنده باشند، می‌خواهند دیگران آن‌ها را برنده ببینند. چگونه به این مهم دست پیدا می‌کنید؟ خیلی ساده، با برنده شدن! برنده شدن یعنی چه؟ در مسابقه دو وقتی قبل از دیگران از خط پایان می‌گذرید برنده هستید. در زندگی وقتی کاری را شروع و آن را به موقع تمام می‌کنید - قبل از اینکه دیگران این کار را بکنند - برنده می‌شوید. شما قبل از دیگران از خط پایان عبور می‌کنید. در نتیجه نسبت به خود احساس بسیار خوبی پیدا می‌کنید.

به ساده‌ترین مفهوم، توانایی شما در شروع کردن و تا حد پایان کار تلاش نمودن برای انجام دادن کاری که برای شرکت شما مهم است کلید برنده شدن و کلید رسیدن به شادمانی و موفقیت در زندگی است.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم:

برایان تریسی یک نویسنده و سخنران آمریکایی - کانادایی است که شرکت خود را در سال 1984 در شهر ونکوور کانادا تأسیس کرد. این شرکت ارائه دهنده خدمات مشاوره‌ای در زمینه فروش، اعتماد به نفس، خلاقیت، رهبری و روانشناسی موفقیت است. او چندین کتاب نیز در همین زمینه‌ها نگاشته، از جمله این کتاب‌ها: فکرت را تغییر بده تا زندگیت تغییر کند، جادوی جهت‌دار کردن زندگی، 21 ویژگی میلیونرهای خودساخته، قورباغه‌ات را قورت بده، مدیر برجسته باشید، همیشه عاشق بمانید، قدرت برنامه‌ریزی، بیشتر حقوق بگیرید، هنر فروش کردن، نقطه تعادل خود را پیدا کنید و... .

جملات برگزیده کتاب حرف نزن، کاری بکن:

- برنده کسى است که استعدادهاى خداداد خود را تشخیص مى‌دهد، تلاش مى‌کند این استعدادها را به مهارت تبدیل کند و بعد از این مهارت‌ها استفاده مى‌کند تا به هدف‌هایش برسد.
- انسان خلاق تحت تأثیر میل به موفقیت انگیزه مى‌گیرد، نه با میل شکست دادن دیگران.
- موفقیت یک پیامد است و نباید هدف باشد.
- طورى زندگى کنید که انگار فردا مى‌میرید. بیاموزید انگار همیشه زنده خواهید بود.
- کسى که هر روز صبح روزش را برنامه‌ریزى مى‌کند و بعد این برنامه را به اجرا مى‌گذارد، سرنخى به دست مى‌گیرد که او را در سخت‌ترین شرایط هدایت مى‌کند.
- هدف ما به کمک برنامه قابل دسترسى است. باید این برنامه را باور داشته باشیم و بر اساسش عمل کنیم. راه دیگرى براى موفق شدن وجود ندارد.
- در درون شما قدرتى نهفته است که هرگز خوابش را هم نمى‌دیدید. کافیست بتوانید باورهاى خود را تغییر دهید.

خواندن کتاب حرف نزن، کاری بکن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای افرادی که در پی دستیابی به موفقیت هستند اما هنوز نمی‌دانند برای رسیدن به هدفشان چه اقداماتی را باید انجام دهند بسیار کاربردی و مفید است.

در بخشی از کتاب حرف نزن، کاری بکن می‌خوانیم:

بدترین بیمارى که سد راه موفقیت مى‌شود شکایت کردن و عذر و بهانه آوردن است.

یکى از نشانه‌هاى افراد موفق این است که هرگز شکایت نمى‌کنند و در مقام توضیح و توجیه نیستند. آن‌ها هرگز رفتارشان را توجیه نمى‌کنند.

زبان شکست و ناکامى را از فرهنگ لغات خود پاک کنید. نگویید «سعى مى‌کنم.» نگویید «بیشترین تلاشم را مى‌کنم.»

این‌ها ابزارهایى براى توجیه قبل از شکست هستند. وقتى کسى به شما مى‌گوید: «سعى مى‌کنم تا فردا این کار را بکنم، منظورش این است که در این کار ناکام خواهد شد. منظورش این است که اگر نتوانستم این کار را بکنم قبلا به شما گفته بودم.»

بهانه آوردن و توجیه کردن به شما احساس عدم امنیت و ضعف مى‌دهد. کسى را اینگونه نمى‌توانید فریب بدهید. همه مى‌دانند کسانى که عذر مى‌آورند اشخاص ناتوانى هستند و نمى‌توان روى آن حساب کرد.

 ۱۰۴ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-118-220-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه: پیروزى از آن پیروزمندان است
فصل یک: بزرگ‌ترین مانع بر سر راه موفقیت
فصل دو: سررشته امور زندگى خود را به دست بگیرید
فصل سه: جرأت کنید و پیش بروید
فصل چهار: تصمیم بگیرید که به واقع چه مى‌خواهید
فصل پنج: بر تنبلى و مسامحه غلبه کنید
فصل شش: ز گهواره تا گور دانش بجوى
فصل هفت: هرگز تسلیم نشوید
خلاصه: زمانى عالى براى زنده بودن

راهنمای دانلود کتاب حرف نزن، کاری بکن!: هفت اقدام برای دستیابی به هدف

برای دانلود کتاب حرف نزن، کاری بکن!: هفت اقدام برای دستیابی به هدف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حرف نزن، کاری بکن!: هفت اقدام برای دستیابی به هدف
مصطفی شکوری
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
هموز نخونده میگم عالیه
محمدرضا خالقی
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
شاید با وجود این همه کتاب موفقیت، موضوعش تکراری به نظر بیاد ولی فوق العاده کاربردیه
Mohsen Mmm
۱۳۹۹/۹/۲۸
عالی بود، یه مایند ست پیدا کردم با این کتاب. مرسی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)