دانلود کتاب خدمات درمانی در تسخیر ارواح


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خدمات درمانی در تسخیر ارواح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خدمات درمانی در تسخیر ارواح

کتاب خدمات درمانی در تسخیر ارواح به قلم ریچارد استپ، رویدادهای واقعی هستند که کارکنان بخش خدمات درمانی یا بیماران مستقیماً تجربه کرده‌اند.

ریچارد استپ (Richard Estep) با قلم پر توان خود در کتاب خدمات درمانی در تسخیر ارواح (Haunted healthcare) داستان‌هایی را روایت می‌کند که قطعاً شما را به دنیای ماوراء الطبیعه نزدیک کرده و دیدگاهی نوین در رابطه با این موضوع پیش روی شما قرار می‌دهد؛ به طوری که احساس کنید آن‌‌جا حضور داشته‌ و آن موقعیت را برای خود زندگی و تجربه می‌کنید. او در هر کلمه باعث می‌شود بخواهید بیشتر بدانید، زیرا تمام داستان‌ها برای شما هیجان‌انگیز خواهند بود.

با مطالعه کتاب خدمات درمانی در تسخیر ارواح، قطعاً این فکر به ذهن شما خطور خواهد کرد که اگر شما در یکی از موقعیت‌های روایت شده در این کتاب بودید، چه واکنشی از خود نشان می‌دادید؟ اگر چه لزوماً درباره این موضوعات به صراحت صحبت نمی‌شود اما این اتفاقات به صورت منظم در حرفه خدمات درمانی مشاهده می‌شود. صرف‌ نظر از اینکه این رویداد در یک بیمارستان، آسایشگاه و یا حتی یک خیابان رخ دهد، زمانی که چنین رویدادهای پارانرمالی مشاهده می‌شوند حتی با تجربه‌ترین کارکنان بخش خدمات درمانی نیز ممکن است شوکه شوند و اغلب باعث می‌شود این پرسش را مطرح کنند که چه چیزی دیده‌اند و چه تجربه‌ای داشته‌اند؟!

مطمئناً افرادی خواهند بود که تردید خواهند داشت و این داستان‌ها را بلافاصله رد می‌کنند و ادعا می‌نمایند که این بیماران تحت تاثیر دارو بوده‌اند و احتمالاً توهم و دیگر عوارض جانبی را تجربه کرده‌اند. این یک احتمال است اما این تجربه خصوصی خود بیمار است و در نهایت این چیزی‌ست که اهمیت دارد.

ریچارد استپ یک نویسنده شناخته شده و محقق با تجربه در امور ماوراء الطبیعه بوده و کتاب حاضر از آخرین آثار او به شمار می‌رود که به رشته تحریر در آمده است. بر اساس این کتاب فیلم جذابی نیز ساخته شده که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

در بخشی از کتاب خدمات درمانی در تسخیر ارواح می‌خوانیم:

رابین یک پرستار با سالیان سال تجربه است. او در بخش‌های مختلفی از خدمات درمانی پرستاری در طول دوران کاری خود کار کرده است که از جمله آن‌ها چالش‌برانگیزترین و ناراحت‌ کننده‌ترین زمینه یعنی پرستاری آرام کننده کودکان بوده که در آن از کودکان در حال فوت مراقبت می‌شود.

این حقیقت که کودکی در جلو شما بر روی تخت آمبولانس در حال مرگ است و تقریبا مطمئنا دیگر هرگز بزرگ نمی‌شود و از کریسمس دیگری لذت نخواهد برد واقع عذاب‌آور است. برای پیراپزشکان و تکنسین‌های آمبولانس این ماموریت‌ها فقط یک تا دو ساعت طول می‌کشد و بعد ما به ماموریت بعدی می‌رویم. اگرچه تا ساعات صبح بیدار می‌مانید. خوشبختانه تعداد آن‌ها کم است اما با این حال کودکان در حال فوت کسانی هستند که همیشه در ذهن شما باقی می‌مانند.

این مسئله تا چه اندازه برای پرستاران و دیگر متخصصین پزشکی انتهای زندگی میتواند دشوارتر باشد که بیشتر کار هفتگی خود را به چنین بیمارانی اختصاص می‌دهند. اگرچه من مذهبی نیستم اما به واقع اعتقاد دارم افرادی مانند این، نزدیک‌ترین چیزی‌ست که ما به فرشتگان داریم که در فرم انسانی بر روی زمین حرکت می‌کنند. من واقعا متوجه نمی‌شوم که چگونه این زنان و مردان بخشنده‌ می‌توانند با چنین ناراحتی‌هایی هر روز و هر روز سر و کار داشته باشند و همچنان متمرکز و با نشاط به کار خود ادامه دهند. من واقعا به احترام این مراقبان انتهای زندگی که در طی دوره کاری پزشکی خود با آن‌ها مواجه شده‌ام کلاه از سر برمی‌دارم. از نظر من همه آن‌ها قهرمانند.

 ۱۶۳ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-233-260-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
فصل 1: دختری با چشمان قرمز درخشان
فصل 2: مرگ در زیرزمین
فصل 3: ترومای بزرگ
فصل 4: به من کمک کنید نفس بکشم
فصل 5: تونل‌ها
فصل 6: آخرین خداحافظی
فصل 7: کابوس‌های شیفت شبانه
فصل 8: طبقه هفتم
فصل 9: ترسیدن طبیعی‌ست
فصل 10: حس ششم
فصل 11: روح در حال خروج
فصل 12: اشتباهات کشنده
فصل 13: مردی در کیسه اجساد
فصل 14: خانم سفیدپوش
فصل 15: فرار از شیاطین
فصل 16: درخواستی برای کمک
فصل 17: شوخی در سردخانه
فصل 18: شجاع‌ترین یتی
تقدیر و تشکر

راهنمای دانلود کتاب خدمات درمانی در تسخیر ارواح

برای دانلود کتاب خدمات درمانی در تسخیر ارواح و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خدمات درمانی در تسخیر ارواح

نظرات کتاب خدمات درمانی در تسخیر ارواح

Unknown Internet Lover
۱۳۹۹/۴/۳۰
سبک نگارش کتاب تا حدودی یک نواخت می‌باشد و ممکن است بعد از خواندن ۴۰_۵۰ صفحه احساس خستگی نمایید البته این نکته نیز قابل ذکر است که هر شخص آستانه‌ی ترس مشخصی دارد ممکن است برای عده‌ای کتاب ترسناکی باشد اما به شخصه احساس کردم داستان‌های کتاب خیلی مشابه به هم و کلیشه‌ای می‌باشد به گونه‌ای که انگار یک ذهن همه‌ی این داستان‌ها را سر هم کرده. ترجمه‌ی کتاب ترجمه‌ی روان و در خور تمجید می‌باشد، که از همین جا از مترجم نهایت تشکر را به عمل می‌آورم.
ali tabibi
۱۳۹۸/۱۲/۲۸
من هنوز کتاب نخوندم و خیلی مشتاقم که بخونم اش. اما دوستانی که به این مباحث علاقه دارند حتما کتاب آن سوی مرگ بخوانند عالییه
زهرا محمدیان بیرجندی
۱۳۹۸/۱۲/۱۶
من مدتیه که نظرم راجع به زندگی بعد از مرگ عوض شده و این کتاب کمک زیادی بهم کرد تا بتونم ذهنمو و تفکراتم رو منسجم تر کنم
عالی بود
مشاهد همه نظرات (۱۷)