دانلود کتاب صوتی خواهران


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خواهران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خواهران

کتاب صوتی خواهران خلاصه‌ای از دو رمان جذاب و خواندنی «زنان کوچک» و «همسران خوب» نوشته‌ی لوئیزا می آلکات است که به روابط و پیوند عمیق میان خواهران می‌پردازد و سرنوشت دخترانی به نام‌های مگی، بت، جو و ایمی را برای‌تان روایت می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی خواهران:

آیا تا به حال به رابطه‌ی عاطفی میان خواهران فکر کرده‌اید؟ ارتباط شما با خواهرتان چطور است؟ چهار خواهر به نام‌های مگی، بت، جو و ایمی در دنیای ادبیات وجود دارد که ارتباط عمیق و عاطفی بین‌شان آن‌ها را تبدیل به مشهورترین خواهران دنیا کرده‌ است. شما هم حتماً آن‌ها را می‌شناسید، این دختران شخصیت‌های اصلی رمان جذاب زنان کوچک (Little Women) هستند. آن‌ها زندگی خوبی در کنار خانواده‌ی خود داشتند تا این‌که جنگ آغاز شد و پدر خانواده به جبهه رفت و این اتفاق زندگی‌ آن‌ها را دگرگون کرد. در ادامه‌ی داستان، شما شاهد این هستید که چگونه این زنان جوان با مشکلات زندگی مواجه و در نهایت به افرادی قوی و مستقل تبدیل می‌شوند. رمان همسران خوب (Good Wives) نیز ادامه‌ای بر کتاب «زنان کوچک» محسوب می‌شود و سرنوشت هر کدام از این خواهران دوست‌داشتنی را برای شما روایت می‌کند.

اکنون کتاب صوتی خواهران، ماجراهای این دختران جوان و جسور را گرد هم آورده است و در اختیار شما قرار می‌دهد تا به عمق ارتباط احساسی این خواهران و تمامی خواهران جهان پی ببرید.

کتاب صوتی خواهران به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب صوتی خلاصه‌ای جذاب و منحصربه‌فرد از دو شاهکار به یادماندنی لوئیزا یعنی زنان کوچک و همسران خوب است؛ بنابراین برای علاقه‌مندان به آثار کلاسیک تجربه‌ای جذاب خواهد بود. از طرف دیگر، کتاب حاضر، به پیوند عاطفی میان خواهران می‌پردازد و می‌تواند هدیه‌ای جذاب برای خواهر شما باشد.

مجموعه‌ی تکه‌های نیک چیست؟

تکه‌های نیک ترجمه‌ی مجموعه‌ی وینتیج مینی است. این مجموعه‌ی خواندنی اطلاعات مختصری در خصوص آثار ادبی ارائه می‌دهد و هر کدام موضوع خاصی را مورد توجه دارند.

لوئیزا می الکات را بیشتر بشناسیم:

وی یکی از مشهورترین نویسندگان قرن نوزدهم محسوب می‌شود که در آمریکا زندگی می‌کرد و در 35 سالگی شاهکار به یادماندنی خود یعنی رمان زنان کوچک را نوشت. این رمان جذاب پس از انتشار، طرفداران بسیاری پیدا کرد و خالق خود را به ثروت و شهرت بسیاری رساند. لوئیزا آثار دیگری هم دارد که از میان آن‌ها می‌توان به مواردی مانند مردان کوچک، همسران خوب و ... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی خواهران می‌شنویم:

شنبه بعد از ظهر که ایمی به اتاق دختران رفت و دید آن‌ها آماده‌ی بیرون رفتن هستند و مرموز به نظر می‌رسند کنجکاوی‌اش تحریک شد و گفت: «دخترا کجا دارین میرین؟» جو به تندی پاسخ داد: «مهم نیست. دخترای کوچولو نباید سوال کنن.» وقتی جوان هستیم چنین حرفی احساساتمان را جریحه‌دار می‌کند. اگر به ما دستور بدهند که برو بیرون عزیزم. برایمان به مراتب سخت‌تر است. ایمی از این توهین ناراحت شد و تصمیم گرفت آن راز را کشف کند.

 ۲ ساعت و ۵ دقیقه، ۱۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
شناسنامه
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۳ دقیقه
یادداشت سرپرست مجموعه
۲ دقیقه
درباره‌ی نویسنده
۱۳ دقیقه
بازی نمایش زائران - قسمت اول
۲۲ دقیقه
بازی نمایش زائران - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
جو شیطان را ملاقات می‌کند - قسمت اول
۱۶ دقیقه
جو شیطان را ملاقات می‌کند - قسمت دوم
۱۳ دقیقه
روزهای تاریک - قسمت اول
۱۳ دقیقه
روزهای تاریک - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
اولین عروسی

راهنمای دانلود کتاب صوتی خواهران

برای دانلود کتاب صوتی خواهران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خواهران

نظرات کتاب صوتی خواهران

S R
۱۳۹۹/۱۱/۵
من کتاباشون رو خوندم جداجدا. کتاب اول زنان کوچک فوق العاده بود ولی دومی در حد فاجعه به معنای واقعی کلمه. نمیدونم نویسنده چطور دلش اومد با جو این کار و بکنه. اصلا روح و روانم بهم ریخت حداقل یک ماه نیاز به ریکاوری دارم! اگر میدونستم قراره سرنوشت جو این باشه و حتی بت هیچ وقت دومی رو نمی‌خوندم.
Masoumeh Yaghoubi
۱۳۹۹/۱۲/۲
خیلی آموزنده است خیلی خیلی خوب است و به همه مخصوصا مادرها توصیه میکنم گوینده هم عالی است
Mahtab Yarahmadi
۱۳۹۹/۸/۱۲
داستانی بسیار زیبا و گیرا که اوضاع و احوال یک خانواده ندار را نشان می‌دهد
مشاهد همه نظرات (۶)