دانلود کتاب دره موفقیت: یه کتابچه که بهتون یاد می‌ده کی کنار بکشین (و کی بچسبین به کار)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دره موفقیت: یه کتابچه که بهتون یاد می‌ده کی کنار بکشین (و کی بچسبین به کار) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دره موفقیت: یه کتابچه که بهتون یاد می‌ده کی کنار بکشین (و کی بچسبین به کار)

کتاب دره موفقیت: یه کتابچه که بهتون یاد می‌ده کی کنار بکشین (و کی بچسبین به کار) به قلم ست گودین، نشان می‌دهد که گاهی جا زدن یک استراتژی خوب و یک راه هوشمندانه محسوب می‌شود و به کمک آن می‌توانید زندگی و کار‌هایتان را برنامه‌ریزی و مدیریت کنید.

هنگامی که برای اولین بار اقدام به شروع کاری می‌کنید آن عمل برایتان جذاب و سرگرم ‌کننده‌ است و شما حتماً بازخوردهای مثبتی از اطرافیان‌تان خواهید گرفت. طی روزها و هفته‌های بعد یادگیری سریعی که تجربه‌ کردید، به شما کمک می‌کند تا در ادامه‌ مسیرتان قدم بگذارید. فارغ از اینکه آن چیز جدید دقیقاً چه باشد، به راحتی درگیرش می‌شوید. حال اینجاست که دره‌ی موفقیت اتفاق می‌افتد.

کتاب دره موفقیت (The dip: a little book that teaches you when to quit and when to stick) از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال، با بررسی تفاوت میان برنده‌ها و بازنده‌ها نشان می‌دهد که برنده‌ها علاوه بر هوش، تمرکز و سخت‌ تلاش کردن، یک جا‌ زننده‌ی خوب هستند. آن‌ها می‌دانند که درست کجا و در چه زمانی این کار را انجام دهند.

ست گودین (Seth Godin) به شما نشان می‌دهد که دره‌ موفقیت مسیری طولانی و طاقت‌فرسا از نقطه‌ی شروع تا نقطه‌ی موفقیت است. مسیری که در واقع یک میانبر است، زیرا سریع‌تر از هر مسیرِ دیگری، شما را به جایگاه دلخواه‌تان می‌رساند.

در بخشی از کتاب دره موفقیت می‌خوانیم:

اکثر مردم به شما می‌گن نیازه که ادامه بدید، سخت‌تر تلاش کنین، ساعات بیشتری کار کنین، آموزش‌های بیشتری ببینین و سخت کار کنین. اونا ملتمسانه بهتون میگن «تسلیم نشو!». اما اگه همه‌ی چیزی که برای موفقیت به اون نیاز دارین، تسلیم نشدنه، پس چرا سازمان‌هایی که از شما انگیزه‌ی کمتری دارن، موفق می‌شن؟ چرا افرادی که کمتر از شما باهوشن، برنده می‌شن؟

این مستلزم درک ساختارِ کنار کشیدنه و چه اعتقاد داشته ‌باشین چه نه، این به معنی اینه که باید بیشتر از الان، از یه سری کارا دست بکشین.

جا زدنِ استراتژیک رازِ موفقیت سازمان‌هاست. جا زدنِ انفعالی و جا زدن‌های پی‌درپی، قاتل اوناییه که سعی می‌کنن تا چیزی رو که می‌خوان به دست بیارن (و شکست می‌خورن). و اکثر مردم دقیقاً همین‌طور رفتار می‌کنن. اونا دقیقاً وقتی که باید یه کمی به خودشون زحمت بدن، جا می‌زنن و وقتی که نمی‌تونن ناراحتیِ بعد از جا زدن رو ببینن، ادامه می‌دن.

دو منحنی وجود داره که تقریباً هر نوع موقعیتی رو که برای انجام چیزی ممکنه باهاش مواجه بشی، تعریف می‌کنه. (دوتا منحنی کوچیک که بقیه رو پوشش می‌ده.) درک انواع متفاوت موقعیت‌هایی که شما رو به سمت جا زدن هدایت کنه، یا باعث بشه این کار رو بکنین، اولین قدم در جهت رسیدن به اون چیزیه که می‌خواین.

 ۸۳ صفحه، ۴۶۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6840-15-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجمین
بهترین بودن در دنیا، حقیقتاً دست یافتنی و شدنیه
اگه قرار نیست به بهترین تبدیل بشی، شاید بهتر باشه همین الان از کارت دست بکشی
بهترین در دنیا؟
قدردانی
درباره نویسنده

راهنمای دانلود کتاب دره موفقیت: یه کتابچه که بهتون یاد می‌ده کی کنار بکشین (و کی بچسبین به کار)

برای دانلود کتاب دره موفقیت: یه کتابچه که بهتون یاد می‌ده کی کنار بکشین (و کی بچسبین به کار) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دره موفقیت: یه کتابچه که بهتون یاد می‌ده کی کنار بکشین (و کی بچسبین به کار)
m v
۱۳۹۸/۶/۱۰
یا در کارت بهترین باش یا رهاش کن
احسان شهبازی
۱۳۹۸/۶/۶
عالی کتاب‌های ست گادین همیشه عالی هستند
فربد بهمنی
۱۳۹۸/۵/۱۲
اگر بعد از خرید یک بار نسخه نمونه را پاک کنیم و دوباره دانلود کنیم صفحات دیگر هم قابل خواندن میشود و گرنه مثل ویرایش قبلی این اپ، روی نسخه نمونه اضافه نمیشه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)