دانلود کتاب صوتی در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا

الکس بنایان در کتاب صوتی در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا با شیوه‌ای متفاوت، چگونگی آغاز کسب‌وکار به روش صحیح را به شما می‌آموزد و کمک می‌کند تا زندگی خود را متحول کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی در سوم:

کتاب در سوم (The Third Door) شما را به ماجراجویی هیجان‌انگیزی می‌برد، از هک کردن جلسه‌ی سهامداران وارن بافت گرفته تا دنبال کردن لری کینگ در یک خواروبارفروشی تا جشن گرفتن با لیدی گاگا در یک باشگاه شبانه. الکس بنایان (Alex Banayan) شما را از مرحله‌ای به مرحله‌ی دیگر می‌برد و راز موفقیت این افراد را برایتان فاش می‌کند.

پس از گفت‌وگوی دو نفره‌ی مهم با بیل گیتس، مایا آنجلو، استیو وازنیاک، جین گودال، پیت‌بول، جسیکا آلبا، تیم فریس، کوئینسی جونز و بسیاری دیگر، بنایان به یک نکته‌ی اساسی و مشترک در همه‌ی آن‌ها دست یافت و آن در سوم بود. تمامی آن‌ها از راه در سوم رفتند. زندگی، کسب‌وکار، موفقیت و... به یک باشگاه شبانه شباهت دارد. همواره سه راه برای وارد شدن وجود دارد.

در اول و ورودی اصلی، جایی است که 99 درصد مردم بیرون آن صف کشیده و منتظرند و امیدوارند به آن داخل شوند. در دوم یا ورودی VIP، جایی که میلیاردرها، افراد مشهور و کسانی که پشت آن در متولد شده‌اند از آن رد می‌شوند. با این وجود هیچ‌کس این موضوع مهم را به شما نمی‌گوید که همواره در سومی وجود دارد.

این در دقیقاً همان ورودی‌ای است که باید از صفش خارج شوید، تا انتهای کوچه بدوید، بارها و بارها در را بکوبید، پنجره را باز کنید و یواشکی به داخل آشپزخانه بروید، همیشه و همیشه یک راه وجود دارد. اینکه چگونه بیل گیتس نخستین نرم‌افزارش را به فروش رساند یا استیون اسپیلبرگ چگونه لقب جوان‌ترین مدیر استودیو در تاریخ هالیوود را گرفت، به این دلیل بود که تمامی آن‌ها از در سوم وارد شدند.

اگر آرزوی این را در سر می‌پرورانید که زیر دست مشاوران جهانی چیزی بیاموزید، به بزرگ‌ترین هدف‌هایتان دست یابید یا خودتان را به فردی که همیشه تصور آن را داشتید که می‌توانید باشید، تبدیل کنید، در سوم وسایل لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد، بنابراین بهتر است شک و دودلی را کنار بگذارید و شروع کنید.

کتاب صوتی در سوم برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای افرادی که قصد دارند در زندگی خود تحولی بزرگ و اساسی ایجاد کنند و در زندگی شغلی و شخصی‌شان به موفقیت دست یابند توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی در سوم می‌شنویم:

استیو جابز زمانی گفته «شما نمی‌توانید با نگاه کردن به جلو نقطه‌ها را به هم وصل کنید. تنها در صورتی که به عقب نگاه کنید می‌توانید آن‌ها را به هم وصل کنید. پس باید اطمینان داشته باشید که نقطه‌ها به طریقی در آینده‌ی شما به هم وصل خواهند شد.»

این کلمات مصداق بارزی برای آن کنفرانس تجاری بود که در آن سزار را ملاقات کردم. یک روز عصر چنین احساسی به من دست داده بود که آن جا جای من نیست. آخر من یک دانشجوی داوطلب وسط یک عالمه مدیران اجرایی بودم. اینجا بود که یکی از سخنرانان به نام استفن وایت به من سلام کرد تا احساس راحتی کنم.

او یکی از مدیران مایکروسافت بود و آن شب مدت کوتاهی با هم صحبت کردیم. اوایل تابستان به او ایمیل زدم و درباره‌ی مأموریت گفتم و وقتی با هم ناهار خوردیم او اصرار داشت یک نفر دیگر را به لیستم اضافه کنم. شخصی به نام چیلو را. برخلاف این اسم که با حرف Q شروع می‌شود مثل چیلو تلفظ می‌شد و هرگز آن را نشنیده بودم. درست است که به خاطر کمک استفن از او سپاس‌گزار بودم اما فهمیدم مأموریت را درست و حسابی برای او شرح ندادم.

به او گفتم «افرادی که سعی دارم با آن‌ها مصاحبه کنم، افرادی هستند که دوستانم می‌خواهند از آن‌ها یاد بگیرند. مردمی که همه می‌شناسند.» استفن گفت «به من اعتماد کن» و دستش را بالا برد و گفت «چیلو شخصی است که می‌خواهی بشناسی‌اش»

او ترتیب مصاحبه را داد و این طور بود که در طول آخرین هفته‌ی تابستان خودم را به یکباره در سیاتل در حال قدم زدن در طبقه‌ی بالایی یکی از آسمان‌خراش‌های مایکروسافت دیدم. شنبه بود و راهروها خالی. هیچ‌کس پشت میزها نبود. چراغ همه دفترها به جز یکی از آن‌ها خاموش بود. در انتهای سالن سایه‌ای پشت شیشه ایستاد و به سمت در حرکت کرد. چیلو در را باز کرد و من را با تعظیم به داخل فراخواند.

 ۹ ساعت و ۳۷ دقیقه، ۵۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
گام اول: از صف بیرون بزن
۱۵ دقیقه
فصل اول: خیره شده به سقف
۲۶ دقیقه
فصل دوم: The Price Is Right
۱۴ دقیقه
فصل سوم: انباری
۱۸ دقیقه
گام دوم: تا انتهایِ کوچه بدو - فصل چهارم: بازی اسپیلبرگ
۲۲ دقیقه
فصل پنجم: سرِ پا نشستن در سرویس بهداشتی
۱۵ دقیقه
فصل ششم: زمانِ چی
۱۴ دقیقه
فصل هفتم: گنجینه‌ی پنهان
۱۴ دقیقه
گام سوم: نفوذی خود را پیدا کن - فصل هشتم: مشاور رویایی
۲۰ دقیقه
فصل نهم: قوانین
۱۱ دقیقه
فصل دهم: ماجراجویی تنها برای کسانی اتفاق می‌افتد که ماجراجو باشند
۱۰ دقیقه
فصل یازدهم: لقمه‌ی بزرگ‌تر از دهان خود بردار
۸ دقیقه
فصل دوازدهم: این‌طوری معامله می‌کنند
۱۴ دقیقه
فصل سیزدهم: زندگی تصاعدی
۲۰ دقیقه
فصل چهاردهم: لیست اجتناب
۱۶ دقیقه
فصل پانزدهم: با تقلید کردن از آمازون نمی‌توان مثل آن شد
۱۶ دقیقه
فصل شانزدهم: هیچ‌وقت کسی نمی‌خواهد
۱۱ دقیقه
فصل هفدهم: تمامش خاکستری‌ست
۱۲ دقیقه
گام چهارم: از میان گِل و لای آهسته برو - فصل هجدهم: هالِلویا!
۱۳ دقیقه
فصل نوزدهم: بابابزرگ وارِن
۲۱ دقیقه
فصل بیستم: Motel 6
۱۳ دقیقه
فصل بیست‌ویکم: بوسیدن قورباغه
۲۹ دقیقه
فصل بیست‌ودوم: جلسه‌ی سهامداران
۱۸ دقیقه
فصل بیست‌وسوم: آقای کینگ!
۱۲ دقیقه
فصل بیست‌وچهارم: آخرین تیر
۱۴ دقیقه
گام پنجم: از درِ سوم برو - فصل بیست‌وپنجم: جام مقدس: بخش اول
۲۱ دقیقه
فصل بیست‌وششم: جام مقدس: بخش دوم
۱۵ دقیقه
فصل بیست‌وهفتم: درِ سوم
۱۰ دقیقه
فصل بیست‌و‌هشتم: تعریف دوباره‌ی موفقیت
۱۲ دقیقه
فصل بیست‌ونهم: کارآموز باقی ماندن
۱۱ دقیقه
فصل سی‌اُم: برخوردِ تصادفی
۱۹ دقیقه
فصل سی‌ویکم: تبدیل تاریکی به روشنایی
۱۷ دقیقه
فصل سی‌ودوم: همنشینی با مرگ
۱۷ دقیقه
فصل سی‌وسوم: حقه‌باز
۱۶ دقیقه
فصل سی‌وچهارم: بهترین هدیه
۲۲ دقیقه
فصل سی‌وپنجم: وارد بازی شدن
۱۹ دقیقه
تقدیر و تشکر

راهنمای دانلود کتاب صوتی در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا

برای دانلود کتاب صوتی در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا