دانلود کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها

  • از: علی محقق
  • ناشر: صفرتاصد
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها

کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها به قلم علی محقق، مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه اجتماعی با درونمایه‌ی امید در زندگی است که شما را از روزمرگی جدا کرده و به دنیای شخصیت‌ها و قصه‌های تاثیرگذار کتاب می‌برد.

درباره‌ی کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها:

اثر خاطره بر پیکره‌ی زندگی، جانی تازه به ذهن می‌بخشد و بازخوانی آن، گاه لبخند شوق هدیه می‌دهد و گاه اشک اندوه را جاری می‌سازد. به هر حال یاد گذشته چه با اندوه همراه باشد و چه با شوق، همواره در جسم و جان آدمی نفس می‌کشد و دانش و تجربه را در پژواک خود به لحظه‌های زندگی پیشکش می‌کند. کتاب حاضر الهامی از این بازتاب‌ها و خاطره‌ها است. البته تلاش شده تا هر داستان در بستر خاطره باقی نماند بلکه با پرورش مفاهیم آن به قصه‌هایی عمیق و و به یاد ماندنی تبدیل شوند.

حتی اگر رویدادی تلخ در هر داستان کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها نهفته باشد، تلاش علی محقق بر این بوده است تا موج امید در هر روایت ایجاد کند. شور عواطف انسانی در جامعه‌ی پر بیم امروز رفته رفته رنگ می‌بازد و هدف محقق در خلق هر داستان ترنم عاطفه و تغزل احساس است تا سرود زندگی توان بازتاب بیابد و در بستری مناسب جاری گردد.

کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این مجموعه برای علاقه‌مندان به داستان‌های کوتاه گردآوری شده است.

در بخشی از کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها می‌خوانیم:

چشمان خسته‌ام را به آن شاخه‌ی درخت انداختم که بیش از سه متر از سطح آب فاصله داشت. نگاهم را پایین آوردم و چشمم در چشمان حریفم که لبخند پیروزمندانه‌ای بر لب داشت ثابت ماند. نه من و نه او دیگر توان ادامه‌ی این بازی خطرناک را نداشتیم.

صدای تشویق بچه محل هایم که نام مرا بی وقفه تکرار می‌کردند وسوسه‌ام می‌کرد تا از او نبازم. صدای هلهله‌ی دوستانش که یک صدا رو به من نعره می‌زدند "ترسو... ترسو" خونم را به جوش می‌آورد. تمام تن من به خاطر شیرجه‌های پیوسته و برخوردهای گاهی اشتباه با سطح آب قرمز شده بود. رقیب هم دست کمی از من نداشت. یکی از ناخن هایش شکسته بود و شیار نازکی از خون روی پیشانی‌اش به چشم می‌خورد.

کار سختی نبود تنها باید روی شاخه درخت می‌رفتم و به میان آب کم عمق رودخانه شیرجه می‌زدم تا مرا برنده‌ی این مسابقه‌ی جنون آمیز اعلام کنند. در آخر هم تنها برای چند دقیقه بچه محل هایم شاد می‌شدند و با تمام شدن روز تمام آن هیجان‌ها را فراموش می‌کردند.

 ۷۶ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-677054-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخنی با شما
حادثه‌ی آبشار
اُی منفی
بوی دلتنگی
نخستین نگهبانی!
امانت پرستوی مهاجر
هدیه‌ای پس از باران
کوچ عاشقانه
آموزش شنا
گریز
میلاد و شهادت
جنون ادعا
دیازپام
در کشاکش بیداری
حواله
درسی میان راه
هشدار
رنج آن هجده ساعت

راهنمای دانلود کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها

برای دانلود کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  در پیچ و خم ثانیه‌ها

نظرات کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.