دانلود کتاب دو تا خفن خفن‌تر می‌شوند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دو تا خفن خفن‌تر می‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دو تا خفن خفن‌تر می‌شوند

مایلز مورفی و نیلز اسپارکس در شیطنت بی‌نظیر هستند! مک بارنت و جوری جان بار دیگر بازیگوشی‌های این دو را در کتاب دو تا خفن خفن‌تر می‌شوند به تصویر می‌کشند. این کتاب که یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز است، ماجرای رقابت‌های مدیر جدید مدرسه‌ و این دو دوست را روایت می‌کند.

موضوع کتاب دوتا خفن خفن‌تر می‌شوند چیست؟

مایلز و نیلز هر کدام به تنهایی به حدی بازیگوش هستند که می‌توانند کلاسی را به هم بریزند، اما حالا با هم متحد شده‌اند و تلاش می‌کنند که تمام مدرسه را به آشوب بکشند و همکلاسی‌های خود را بخندانند و این موضوع آقای بارکین را که مدیر مدرسه‌شان است، بسیار کلافه می‌کند. البته قرار نیست همیشه اوضاع به نفع این دو تا پسر بازیگوش باشد. اتفاقاتی در مدرسه رخ می‌دهد که هوش و زرنگی این دو را به چالش می‌کشد. نویسندگان کتاب دو تا خفن خفن‌تر می‌شوند (The Terrible Two Get Worse) مایلز و نیلز را در مقابل مدیر جدید مدرسه که خیلی هم زرنگ است قرار می‌دهند تا توانایی‌های آن‌ها را در خرابکاری محک بزنند!

شما در کتاب حاضر به این حقیقت پی می‌برید که با همکاری، کار گروهی و خلاقیت می‌توان بسیاری از مشکلات را حل کرد و حق خود را گرفت.

مجموعه‌ی دو تا خفن چیست؟

مک بارنت (Mac Barnett) و جوری جان (Jory John) دو نویسنده‌ی موفق هستند که هر کدام به تنهایی کتاب‌های بسیاری برای نوجوانان نوشته‌اند. این دو با همکاری یکدیگر چهار جلد کتاب نوشته‌اند و دو پسربچه‌ی شیطان و بازیگوش را محور اصلی این مجموعه‌ی دوست‌داشتنی قرار داده‌اند. مجموعه‌ی دو تا خفن پر از شوخی‌ها و شیطنت‌های بی‌نظیر است که مطمئن باشید برای مدت‌ها روحیه‌ی شما را عوض می‌کند.

نکوداشت‌های کتاب دو تا خفن خفن‌تر می‌شوند:

- تلاش دوم ادبی پر سر و صدای جان و بارنت در سری کتاب‌های دوتا خفن، مانند جلد اول آن سرگرم کننده و به همان اندازه جالب ارائه شده است. تصویرگری کرنل به این ماجرای پردردسر، چاشنی خنده بیشتری اضافه می‌کند. در خلال این کمدی انتقام جویانه، به نمایشنامه‌های کلاسیک و مفهوم‌های فلسفی نیز اشاره‌هایی می‌شود که لذت خواندن این کتاب را برای دوست داران حقه و حقه بازی و همچنین کسانی که می‌خواهند از ته دل بخندد دو چندان می‌کند. (Kirkus Reviews)

- خنده دار... ماجرا خیلی سریع پیش می‌رود و قهقه شما را بلند می‌کند. این کتاب هر قشری از خوانندگان را جذب می‌کند. به واسطه متن نامعمول و دیالوگ رنگارنگی که کتاب دارد، انتخاب بسیار خوبی برای خواندن جمعی خواهد بود. (School Library Journal)

- این دنباله از سری کتاب‌های دو تا خفن، بسیار سرگرم کننده است و اهمیت معنای دوستی را نشان می‌دهد. نقاشی‌های زنده و جالب آن، جذابیت داستان را بیشتر می‌کند. (Booklist)

کتاب دو تا خفن خفن‌تر می‌شوند مناسب چه کسانی است؟

مطالعه‌ی این کتاب به تمامی کودکان و نوجوانان 9 تا 12 سال و تمام کسانی که به داستان‌های طنز علاقه‌ دارند توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب دو تا خفن خفن‌تر می‌شوند می‌خوانیم:

در همین حال، تو رستوران دنی، دوتا بارکین (مدیرو پسرش جاش) داشتن صبحونه‌ی مفصل روز یکشنبه‌شون رو تموم می‌کردن. این صبحونه‌ها، بخشی از برنامه‌ی پدر-پسری یکشنبه‌ها بود. مدیر پارکین، یکشنبه‌های پدر-پسری رو بنیان‌گذاری کرده بود تا راجع به نگرانی‌اش از رفتارای جاش حرف بزنه. مدیر فکر می‌کرد پسرش یه خرابکاره و برای تربیتش از شیوه‌ی چماق و هویج استفاده می‌کرد. تو رابطه‌ی اونا، «هویج با نماینده‌ی یکشنبه‌های پدر-پسری بود: دوازده ساعت پیاده روی پدر-پسری بازی‌های پدر-پسری و صبحونه‌های پدر پسری، جاش از یکشنبه‌های پدر-پسری متنفر بود. (از هویج هم متنفر بود.) تو برنامه‌ی بارکین. چماق به معنای فرستادن جاش به یه کمپ تابستونی نظامی بود که قاعدتا باید اون‌قدر جاش رو می‌ترسوند که از پدرش اطاعت کنه؛ ولی جاش عاشق کمپ بود. (از چماق هم خوشش میومد. کل تابستون، داشت چماق پرت می‌کرد به سر این و اون.)

 ۲۲۹ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8111-58-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دو تا خفن خفن‌تر می‌شوند

برای دانلود کتاب دو تا خفن خفن‌تر می‌شوند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دو تا خفن خفن‌تر می‌شوند

نظرات کتاب دو تا خفن خفن‌تر می‌شوند

مریم پور هاشمی
۱۳۹۹/۸/۹
💖فوق العاده! فوق العاده!
کتاب دو تا خفن خفن تر میشوند عالیه!
علی اصغر ابراهیمی
۱۳۹۹/۷/۲۵
بی نظیره این کتاب
Kaveh Harati
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
کتاب خوبیه برای بچه‌ها 😂
مشاهد همه نظرات (۳)