دانلود کتاب دیکته شب اول دبستان

  • از: فرزانه زنبقی
  • ناشر: نشر لک لک
  • ۱۱۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دیکته شب اول دبستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دیکته شب اول دبستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دیکته شب اول دبستان

کتاب دیکته شب اول دبستان، به تالیف فرزانه زنبقی، بهترین راه برای بالابردن نوشتن و صد البته از نوع درست، در کودکان است. (فایل این کتاب در تاریخ 1399/02/15 به‌روزرسانی شده است.)

در کتاب دیکته شب اول دبستان، یاد می‌گیرید درست بنویسید و همچنین بیشتر با مفهوم کلمات آشنا شوید. از عمده‌ترین فواید دیکته نویسی می‌توان به:

آموزش درست‌نویسی واژه‌ها. ارزیابی آموخته‌های فراگیران و یافتن راهکارهایی برای بر‌طرف نمودن کاستی‌ها. خوانا و زیبا‌نویسی. آشنایی با واژه‌ها و معانی آن‌ها، اشاره کرد تا بتوانند اندیشه‌های خود را به درستی بیان کنند. خواندن فعال در نوشتن املا موثر است، زیرا صحیح خواندن مستلزم توجه به همه‌ی نکات نوشتاری است .

 ۱۲۹ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6472-32-4 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دیکته شب اول دبستان

برای دانلود کتاب دیکته شب اول دبستان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دیکته شب اول دبستان

نظرات کتاب دیکته شب اول دبستان

elham ahani
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
با سلام خدمت اولیای گرامی متن‌های ارائه شده در کتاب جهت افزایش مهارت خواندن و همچنین نوشتن و ارائه لغات فراوان از مزایای این کتاب هست. در ضمن متن‌های خوانداری دارای بار آموزشی و تعلیمی برای کودک در این سنین میباشد. با نهایت تشکر از نویسنده و ناشر محترم
نجمه قدیری
۱۳۹۷/۱۲/۲۲
من چندتا کتاب دیکته گرفتم ولی این واقعا جامع تر از بقیه بود. اینکه هم بخوانیم داره و هم بنویسیم یه نکته خیلی خوبه در مورد این کتاب. ممنون از سرکار خانم زنبقی و ممنون از کتابراه
nilo Esmaeili
۱۳۹۷/۱۰/۲۱
بسیار عالی.
بعضی جاها از حروفی استفاده شده ک هنوز نخوندن. اما زیاد نیست و به چشم نمیاد. اگر برطرف شن بسیار عالیتر میشه.
مشاهد همه نظرات (۳۳)