دانلود کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید آن‌ها را بداند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید آن‌ها را بداند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید آن‌ها را بداند

باربارا دى آنجلیس در کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید آن‌ها را بداند که از پرفروش‌ترین‌های سال است، دانش و بینش خود را با شما در میان گذاشته و راهنمایى‌هایى را در مورد مردان به شما بازگو مى‌کند و به جهت خلق روابطى همیشگى و موفق با مردان زندگیتان یارى‌تان خواهد کرد.

کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید آن‌ها را بداند (Secrets about men every woman should know) برگردان متن کامل رازهایى درباره مردان به انضمام دو فصل کامل درباره سردکننده‌هاى جنسى و نگرش مردان به روابط جنسى است.‮

در این کتاب دکتر باربارا دى آنجلیس (Barbara De Angelis) یکى از مجرب‌ترین متخصصان روابط انسانى به شما خواهد آموخت:

- احساس واقعى مردان نسبت به زنان، روابط، عشق و عمل جنسى چیست؟
- رازهایى درباره روابط جنسى که مردها هرگز به شما نخواهند گفت.
- چگونه به مرد زندگیتان کمک کنید تا از لحاظ احساسى و عاطفى باز شود.
- شش اشتباه بزرگ که زن‌ها در روابط خود با مردها مرتکب مى‌شوند.
- پنج راز بزرگ درباره مردها.
- منظور واقعى مردها از آن چه که در ظاهر مى‌گویند چیست؟
- چرا مردها همواره نیاز دارند که کارها را به درستى انجام دهند.
- بیست سردکننده جنسى مردها.
- چگونه به همان میزانى که عشق مى‌ورزیم، عشق نیز دریافت کنیم.
- راجع به مردها و روابط جنسى چه مى‌دانید؟

آزمون‌هاى استاندارد شده این کتاب را انجام داده نتایج را بررسى و ارزیابى کنید. این کتاب ارزشمند، نور تازه‌اى بر اسرار ناشناخته‌اى درباره مردان که زن‌ها را همواره گیج کرده است، مى‌تاباند. این کتاب حاوى تمرین‌ها، جدول‌ها، توصیه‌ها، ابزارها و تکنیک‌هاى ارتباطى مؤثر و باارزشى است که مى‌توانند شما را به زنى به مراتب نیرومندتر تبدیل کند و روابط‌تان با مردها را براى همیشه متحول سازد.

 ۳۸۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-588-559-0 

چاپ ۱۳۹۵: ۴۷۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۱۹۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: مردها: آخرین مرز
فصل 2: شش اشتباه بزرگ که اغلب زن‌ها مرتکب مى‌شوند
فصل 3: جبران کم‌کارى‌هاى روحى
فصل 4: سه راز بزرگ درباره مردان
فصل 5: رازهایى درباره مردان و روابط جنسى
فصل 6: سردکننده‌هاى جنسى
فصل 7: رازهایى درباره برقرارى ارتباط با مردان
فصل 8: چگونه در ابراز احساسات و عواطف، به همسر خود کمک کنیم
فصل 9: زنان قدرتمند

راهنمای دانلود کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید آن‌ها را بداند

برای دانلود کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید آن‌ها را بداند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید آن‌ها را بداند

نظرات کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید آن‌ها را بداند

Elmira Dadras
۱۳۹۷/۸/۱۶
کتابهای سرکار خانم باربارا همگی عالی هستند و این کتابم از این قاعده مستثنی نبوده... کتابیه که هر زنی برای رشد شخصی و روابط خودش و همچنین برای خودآگاهی و شناخت بیشتر جنسیت خودش که شاید ناخودآگاهانه باعث بروز رفتاری میشه کمک میکنه تا نسبت به چنین اعمالی و احساساتی آگاه باشه و دلایل اونها رو بهش واقف شه و اینکه این درجه از آگاه بودن سبب میشه تا دلخوری‌ها، رنجها و سوء تفاهمات و غیره به حداقل خودش در رابطه برسه و چگونگی واکنش نسبت به اعمال و احساسات تحت کنترل و مدیریت و هماهنگی لازم قرار بگیره و این رشد موجب وسعت وحدت و عشق و درک بیشتر در روابط‌ها خواهد شد که به زندگی بهتر کمک شایانی خواهد کرد... آرزوی زندگی شیرین برای تک تک افراد از خدای مهربان خواستارم و همچنین از کتابراه عزیز سپاسگزارم بابت چنین کتابهای پرمحتوایی که در اختیار ما قرار میده... مانا باشید و برقرار🌻🌻🌸🌸🌷🌷
Marjaneh Farhoodi
۱۳۹۹/۵/۲۳
برخی فصول در خصوص نگرش‌ها و برداشت‌های طرفین در یک رابطه جالب بود، ولی برخی فصول واقعا بی کیفیت و سطح پایین بود... به طور کلی نگرش به رابطه در حد بسیار پایینی و بدوی و هالیوودی هست و نه تنها به اهداف معنوی یک رابطه، کارکرد آن در تعالی و مسائل بسیار مهمی که در این حوزه هست پرداخته نشده است بلکه بعضا با بزرگنمایی جنبه‌های غیرضروری صرفا به ذهن مادی نگر خوراک رسانده شده است نه به حقیقت همه آنچه هست و مسلما نه به حقیقت کارکرد یک رابطه عاطفی در بالا بردن سطح ارتعاش انسان.
setare cheshmakzan
۱۳۹۸/۴/۷
واقعا کتاب فوق العاده ایه. وقتی این کتابو میخونی تازه میفهمی دلیل خیلی از رفتارای اقایون چی بوده. خوبی این کتاب اینه که هر ویژگی مردان یا هر اشتباهی که خانما در ارتباط با اقایون مرتکب میشن رو میگه دلیلش که به کودکی برمیگرده رو و اینکه چیکار کنیم که این اشتباهات تکرار نشه و در مقابل رفتارای اقایون و چه واکنشی نشون بدیم رو هم میگن. بی‌نظیره این کتاب واقعا مفیده اگه به تمریناتی که میگن عمل کنید بنظرم همه مشکلات حل میشه
مشاهد همه نظرات (۷۰)