دانلود کتاب راز تولید ثروت: چگونه به هر آنچه می‌خواهید دست یابید

  • از: مهتاب علیمرادی
  • ناشر: انتشارات آوای موفقیت
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راز تولید ثروت: چگونه به هر آنچه می‌خواهید دست یابید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز تولید ثروت: چگونه به هر آنچه می‌خواهید دست یابید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز تولید ثروت: چگونه به هر آنچه می‌خواهید دست یابید

در کتاب راز تولید ثروت: چگونه به هر آنچه می‌خواهید دست یابید نوشته مهتاب علیمرادی، سعی شده راه‌های به تجلی رساندن آرزوها و رؤیاهایمان را بررسی و با به‌کارگیری یک سری اصول و قوانین کائنات به خواسته‌های خود از پول گرفته تا تناسب اندام دست پیدا کنید.

این کتاب بیان می‌کند که وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است. بنابراین راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالی، تغییر نگرش نسبت به پول و ثروت است. تنها کافی است یک‌بار نگرش و طرز فکرتان را بر روی فرکانس "جذب پول" تنظیم کنید تا به صورت حیرت‌آوری پول و ثروت وارد زندگیتان شود.

کتاب راز تولید ثروت، شما را به رویاهای اقتصادی‌تان نزدیک می‌کند. مهم نیست اکنون از نظر مالی در چه جایگاهی قرار گرفته‌اید. با خواندن این کتاب، تنها اگر خودتان بخواهید می‌توانید در زندگیتان به‌طور باور نکردنی به ثروت دست یابید.

در بین اطرافیانمان خیلی‌ها هستند که با وجود مال و ثروت فراوان، باز هم احساس فقر و تنگدستی می‌کنند! می دانید چرا؟! چون این افراد در طول زندگی خود فقط و فقط به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند و به داشته‌های دیگر خود اهمیت چندانی نمی‌دهند. متأسفانه زمانی آن‌ها متوجه اشتباه خود می‌شوند که دیگر خیلی دیر شده است!

از جمله سرمایه‌های عظیم و با ارزش انسان خانواده و دوستان هستند. آن‌چه که اهمیت دارد این است که قدر و ارزش تک‌تک داشته‌هایمان را بدانیم و برای آن‌ها وقت بگذاریم. در واقع، پولدار بودن و داشتن یک زندگی مرفه بسیار عالی است و هیچ‌گونه منافاتی با ارزش‌های اخلاقی ندارد. پس ما می‌توانیم هم پولدار باشیم و هم به اخلاقیات توجه کنیم.

یادتان باشد کتاب راز تولید ثروت، تنها در مورد پول نیست. پول تنها نمادی است برای هر آن‌چه از زندگی که خواهان آن هستید. با خواندن این کتاب متوجه می‌شوید در زندگی دارای چه نقاط ضعفی هستید و کدام بخش‌های زندگی‌تان نیاز به تغییر دارد. بنابراین، با جدیت فراوان شروع به تجلی آرزوهایتان می‌کنید. شما لایق جذب تمام برکات و خوبی‌های این جهان هستید.

در بخشی از کتاب راز تولید ثروت: چگونه به هر آنچه می‌خواهید دست یابید می‌خوانید:

تردیدی نیست که برای تجلی ثروت باید صبور باشید و هوشیارانه مثبت اندیش باشید. یک‌بار که این کار را انجام دهید و نتایج آن را مشاهده کنید، خود را قوی‌تر و مصمم‌تر خواهید دید. البته بعد از مدتی خودتان در این کار ماهر می‌شوید. این کار درست مانند عملکرد ماهیچه‌های بدنتان است. اگر دست از تمرین بردارید، به‌وضوح شاهد شلی و افتادگی آن می‌شوید. تجلی ثروت نیز به‌همین منوال است. هر بار که خسته شوید و تمرین‌ها را انجام ندهید شاهد نتایج ضعیف آن خواهید بود. فقط با دنبال کردن این روش است که شما به‌آسانی می‌توانید در مسیر صحیح تجلی قرار گیرید.

 ۱۵۶ صفحه، ۴۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-93706-7-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: ایده‌ی تجلی ثروت
فصل دوم: فرمول تجلی ثروت
فصل سوم: منتظر برنده شدن یا معجزه نباشید
فصل چهارم: فراموش کردن خاطرات تلخ قدیمی
فصل پنجم: اهداف مالی شما چیست؟
فصل ششم: نظرتان را در مورد پول مثبت کنید
فصل هفتم: سطح زندگی خود را ارتقاء بخشید
فصل هشتم: الگوهای تخریبی ذهن خود را بشناسید
فصل نهم: برخورد با افراد کوته‌فکر
فصل دهم: قدر خودتان را بدانید
فصل یازدهم: کائنات را با خود هماهنگ سازید
فصل دوازدهم: بخواهید تا ثروتمند باشید

راهنمای دانلود کتاب راز تولید ثروت: چگونه به هر آنچه می‌خواهید دست یابید

برای دانلود کتاب راز تولید ثروت: چگونه به هر آنچه می‌خواهید دست یابید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز تولید ثروت: چگونه به هر آنچه می‌خواهید دست یابید
محمود غفرانی
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
کتاب خوبی بود، نکات کلیدی و کاربردی را گفته بودند
reza 1396
۱۳۹۷/۴/۳۰
موفق باشید
محمد مردمی
۱۳۹۶/۱۲/۱۳
کتاب خیلی عالی وآموزنده وفوق العاده انگیزشی بود فقط یه مشکل کوچک تو نوشتاری داره اونم اینه که جملات پرتکرار خیلی زیاد هستش... ممنون ازخانم علیمرادی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)